Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. mój 2.0TDI 140PS++ (na jednym wałku tak jak AWX/AVF) pali teraz też między 8-8,5 l jak były te mega mrozy to nawet 9 zależy od tego ile czasu chodzi rano na postoju jak go odpalę i jakim stylem pokonuje te moje krótkie odcinki
  2. BKE nie ma dpfa
  3. sprawdziłeś dokładnie czy nie jest ostry na krzywkach? w BPW z DPF wałki są narażone na ścieranie jak cholera jasna
  4. oprócz filmiku mógłbyś zrobić też logi jak buja karoserią
  5. nagrajcie filmik z dolegliwościami
  6. 3 elementy do małego klepania, szpachlowania i malowania dużo nie dostaniesz
  7. sorry za moją wścipskość ale doczytałem coś w innym wątku i moja odpowiedź brzmi: zapytaj w ASO
  8. dekoder nie jest prawdomówny powtórzę się: kilka modów i będzie cacy
  9. EeEeee masz ręczne ustawianie
  10. antonio odpowiedział(a) na bastor1 temat w 1.9TDI
    Panewki kup w ASO bo są tańsze niż w sklepie moto lub taka sama cena wałek może być Febi, szklanki jak najbardziej INA
  11. ASO to AFAIK jakaś horrendalnie wysoka cena. 1,5k sztuka? Ja kupiłem na Allegro. Choć jeszcze nie sprawdziłem czy działa podgrzewanie i ściemnianie. By działały musisz mieć lusterko wewnętrzne fotochromatyczne. Ono steruje lusterkami zewnętrznymi. mam wewn fotochrom i czujnik zmierzchu
  12. podajcie numery wkładów fotochrom
  13. no generalnie pakiet sport ale w kodach jest też E4J
  14. no trzeba się jakoś zebrać i ustalić kto co chce
  15. antonio odpowiedział(a) na Bieniek temat w Audi A4 B6
    szkoda kolejnego RNSa :?:
  16. mylisz się :gwizdanie: na 99% to wersja s-line sport pakiet składająca się z kilku rzeczy pakietowych s-line'a kod: E4J "s-line" i WQZ "s-line sports package" dorzuć więcej fotek dołożysz Bi-Xenon, multifunkcję i będzie GIT MAJONEZ
  17. ale nawiewa na drogi
  18. termostat mu nie trzymał i musiał dogrzać silnik
  19. Nikt nie dba bardziej o auta niż Piotrek :gwizdanie: tutaj początki jego posiadania B7 Chapaj zaspy v2
  20. masz Q więc Twój dostawczak ośka teraz stoi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.