Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. może i jest ale ja nie wiem czy będę na spocie, ewentualnie jakbyś jechał na spot to byś sobie odebrał je w ASO
  2. ja ziemniakom włączam na noc takie coś http://tablica.pl/oferta/promiennik-gazowy-power-tec-ghr-4400w-IDznSR.html daje ciepło jak cholera 139PLN w NOMI
  3. w AZ non-stop jest pełno aut do naprawy (ludzie tam walą drzwiami i oknami naprawiać/swapować/itd swoje auta bo warsztat jest mega ) i jak jest robota to chłopaki naprawiają a nie gadają przez telefony :gwizdanie: Szczerze polecam i podrzucam wskazówkę - dzwonić do upadłego
  4. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    500-600 PLN max
  5. podłącz vaga i zobacz czy są błędy od świec
  6. nie klep bzdur
  7. jeżeli auto dziś długo stało bez odpalania to idź i nagraj teraz
  8. więc można przekładać słupki w tą i spowrotem
  9. zrobiłeś tylko odczyt błędów i na dodatek nie podajesz numeru błędu kpl. logów tzn: zapis parametrów pracy silnika podczas postoju i jazdy poczytaj trochę jak to wykonać
  10. podłącz VAGA i zobacz błędy bo 2 sekundy to rzeczywiście króciutko
  11. jak masz interfejs i laptopa to zrób komplet logów
  12. jak krótko świeci i dobrze odpala to czym się przejmujesz może świece się szybko nagrzewają bo w ciepłym auto stoi
  13. no wg ETKI niby inne ale czym się różnią nie wiem 028103101R AHH 028103101AL AFF AHU AFN AVG
  14. to ci porada bez kitu, fajnie by było jakby dał mu kasę na ten dobry serwis
  15. tego AWXa odpalaj odrazu jak zgaśnie kontrolka świec przecież w takim mrozie świeca stygnie w sekundę
  16. ma w profilu, że Manual
  17. najpierw go napraw
  18. trza zerknąć pod pokrywkę zaworów, może kostka od PD jest luźna jaki jest prawidłowy KOD Twojego silnika?
  19. A jakby był wciśnięty do oporu to moja diagnoza powinna wyglądać inaczej? niee
  20. pedał gazu w 010 dyn widać, że nie do końca wciśnięty
  21. Łepski, Jettsona sprzedałeś to bierz mk1 http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=147110932&pageNumber=4&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=1970&maxConstructionYear=1986&tabNumber=1
  22. zapnij VAGA i odczytaj błędy - to tak na początek
  23. spróbuj odpalić auto na włączonych światłach
  24. stuufffka się nalezy 300zł za godzinkę, niezła stawka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: niby dlaczego 300/h??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.