Treść opublikowana przez antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może i jest ale ja nie wiem czy będę na spocie, ewentualnie jakbyś jechał na spot to byś sobie odebrał je w ASO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja ziemniakom włączam na noc takie coś http://tablica.pl/oferta/promiennik-gazowy-power-tec-ghr-4400w-IDznSR.html daje ciepło jak cholera 139PLN w NOMI
-
[ALL] AZ Auto Serwis - oficjalny warsztat A4 Klub Polska - Trójmiasto :)
w AZ non-stop jest pełno aut do naprawy (ludzie tam walą drzwiami i oknami naprawiać/swapować/itd swoje auta bo warsztat jest mega ) i jak jest robota to chłopaki naprawiają a nie gadają przez telefony :gwizdanie: Szczerze polecam i podrzucam wskazówkę - dzwonić do upadłego
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
podłącz vaga i zobacz czy są błędy od świec
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
nie klep bzdur
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
jeżeli auto dziś długo stało bez odpalania to idź i nagraj teraz
-
[ALL B5] Oznaczenia silników diesla
więc można przekładać słupki w tą i spowrotem
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
zrobiłeś tylko odczyt błędów i na dodatek nie podajesz numeru błędu kpl. logów tzn: zapis parametrów pracy silnika podczas postoju i jazdy poczytaj trochę jak to wykonać
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
podłącz VAGA i zobacz błędy bo 2 sekundy to rzeczywiście króciutko
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
jak masz interfejs i laptopa to zrób komplet logów
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
jak krótko świeci i dobrze odpala to czym się przejmujesz może świece się szybko nagrzewają bo w ciepłym auto stoi
-
[ALL B5] Oznaczenia silników diesla
no wg ETKI niby inne ale czym się różnią nie wiem 028103101R AHH 028103101AL AFF AHU AFN AVG
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
to ci porada bez kitu, fajnie by było jakby dał mu kasę na ten dobry serwis
-
[B6 AWX] Bardzo słabo odpala w te mrozy.
tego AWXa odpalaj odrazu jak zgaśnie kontrolka świec przecież w takim mrozie świeca stygnie w sekundę
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
ma w profilu, że Manual
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
najpierw go napraw
-
[B7 BPW] Szarpanie podczas przyśpieszenia
trza zerknąć pod pokrywkę zaworów, może kostka od PD jest luźna jaki jest prawidłowy KOD Twojego silnika?
-
[B5 AJM] Prośba o ocenę logów.
A jakby był wciśnięty do oporu to moja diagnoza powinna wyglądać inaczej? niee
-
[B5 AJM] Prośba o ocenę logów.
pedał gazu w 010 dyn widać, że nie do końca wciśnięty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski, Jettsona sprzedałeś to bierz mk1 http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=147110932&pageNumber=4&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=14&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minConstructionYear=1970&maxConstructionYear=1986&tabNumber=1
-
[B7 BRD] Problem z 2.0 TDI BRD 170km
zapnij VAGA i odczytaj błędy - to tak na początek
-
[B6 AWX] Po długim postoju na mrozie ciężko odpala
spróbuj odpalić auto na włączonych światłach
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
stuufffka się nalezy 300zł za godzinkę, niezła stawka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: niby dlaczego 300/h?? - Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR