Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. alv http://otomoto.pl/volkswagen-lupo-comfortline-1-4-16v-akq-klima-C22271605.html ??
  2. Ile za niego chcesz ? Za pozno Ambrozy
  3. Rdzewek sprzedałeś tego RNSa??
  4. Podobne do mojej, gratuluję dokładnie witamy w klubie rezania,powodzenia w modach i bezawaryjności auto z DPF = możliwe usterki/naprawy
  5. Wesołych Świąt wszystkim!!!
  6. antonio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale szkoda, że tylko lewe http://allegro.pl/lampa-reflektory-audi-a4-09-8k0-przod-usa-xsenon-i2011551929.html
  7. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    który zrobi sobie prezencik na święta? http://allegro.pl/audi-a-4-a4-s-line-sline-tyl-2001-2004-r-b6-i2009541638.html
  8. dużo nas było.. Ja, Tomeks, Bieniek, Mateo, Łepski, Zolti, OLO i Alona swoim nowym wozem
  9. nie zapominaj, że jeździsz A4 B6 z 2002r a nie Passatem B6 <2005r
  10. jakbyś miał L,N to dokręcasz manetkę, kodujesz w module, że masz tempomat i uruchamiasz go kodem w silniku
  11. ja podrzucę jeszcze drugą możliwość... Wyczyść EGR bo pewnie jest z@j**any jak trzeba w moim BPW też wymieniałem już wałek [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 21:49_________________________________________________tak wygląda EGR w BPW fotki zapożyczone...
  12. na 99% musisz Jakbyś miał kierę multifunkcyjną to wtedy tylko byś dołożył manetkę
  13. dobra cena?? http://allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-224km-zarej-w-polsce-4x4-i2000864970.html
  14. chyba nikt jak zafundujesz to przyjade z czterema kumplami :polew: :polew:
  15. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rarytasik http://allegro.pl/audi-a4-s4-4-2-v8-listwy-progowe-s4-i1951016514.html
  16. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/siedzenia-audi-a4-s-line-kombi-2004-2007-i2003864885.html
  17. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czujnik pedalu hamulca chwilowo zaswirowal, mialem tak w b6 Pewnie w abs jes blad
  19. akjam właśnie oglądałem pierwszą stronę wątku i naprawdę szczerze gratuluję wyrezania takich modów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.