Treść opublikowana przez antonio
- B7 Crew
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
e ee
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
całego paździerza chcesz okleić?
- B7 Crew
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
czyli co? nie sprzedajesz...
-
B6 DIVISION
dział warsztat jak pamiętam
-
B6 DIVISION
no to te 300 bez problemu
-
B6 DIVISION
nie, nie występuje są: DRL&CLH ; reg.wys&CLH; samo CLH sama reg wysok ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- zależy ilu pinowa taśma 300 zeta warte
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
kółko malinka
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
wykres baja pochwal się kołem na lato
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
ma jad j*bana
-
[B7] Z belgii BRF 136 KM Rozrząd + ?
no OK, a jak rozwiązałeś problem z imbusem? nowy imbus czy wymiana smarowania na konstrukcję z 1.9?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wladi, za tydzień może i ja bym dotarł z mydlanym...
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wladi był?
-
Awaria Multitronic 2.0 TDI 143KM FWD
osoba która się tego podejmie to Bart-S ( http://a4-klub.pl/members/bart-s-9748/ )
-
Niepokojące stukanie przy odpalaniu - co to może być ?
kiedy będzie filmik bo oni dalej o tych rocznikach
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
uporałeś się z problemami które dolegały silnikowi?? (wcześniej zakładałeś tematy odnośnie ich)
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
myślę, że możesz tylko bez wariacji pewnie hałasuje jak odpalisz auto bez wciśniętego sprzęgła, co?
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
ładna jest poza końcófffkami tłumików szkoda, że brak Quattro sprzedajesz? dlaczego, PDki padają ?
- B7 Crew
-
Niepokojące stukanie przy odpalaniu - co to może być ?
problem leży w stukaniu czy w roczniku?? jak zawsze wiedza co niektórych klubowiczów nt. pierdół przeważa wiedzę techniczną i wtedy połowa tematu to OT co to za różnica czy B6 czy B7 z silnikiem BKE??? Żadna przecież silnik jest w tym samym miejscu, skrzynia też i cała reszta również
-
B6 DIVISION
manetki tak ale moduł nie
-
Niepokojące stukanie przy odpalaniu - co to może być ?
nagrajcie to i wrzućcie na na YT może dwumas
-
B6 DIVISION
instrukcie serwisowe odnośnie napraw są w ELSIE