Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ziomsy zwracam się do was z jednym pytaniem: jakie reflektory lepsze? Obecne czy pomalowane bebechy na czarno? lub może jest któryś chętny na VT tych lamp
  2. całego paździerza chcesz okleić?
  3. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    od szybera
  4. czyli co? nie sprzedajesz...
  5. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dział warsztat jak pamiętam
  6. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to te 300 bez problemu
  7. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie, nie występuje są: DRL&CLH ; reg.wys&CLH; samo CLH sama reg wysok ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- zależy ilu pinowa taśma 300 zeta warte
  8. no OK, a jak rozwiązałeś problem z imbusem? nowy imbus czy wymiana smarowania na konstrukcję z 1.9?
  9. wladi, za tydzień może i ja bym dotarł z mydlanym...
  10. osoba która się tego podejmie to Bart-S ( http://a4-klub.pl/members/bart-s-9748/ )
  11. kiedy będzie filmik bo oni dalej o tych rocznikach
  12. uporałeś się z problemami które dolegały silnikowi?? (wcześniej zakładałeś tematy odnośnie ich)
  13. myślę, że możesz tylko bez wariacji pewnie hałasuje jak odpalisz auto bez wciśniętego sprzęgła, co?
  14. ładna jest poza końcófffkami tłumików szkoda, że brak Quattro sprzedajesz? dlaczego, PDki padają ?
  15. antonio odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no pewnie, że RS
  16. problem leży w stukaniu czy w roczniku?? jak zawsze wiedza co niektórych klubowiczów nt. pierdół przeważa wiedzę techniczną i wtedy połowa tematu to OT co to za różnica czy B6 czy B7 z silnikiem BKE??? Żadna przecież silnik jest w tym samym miejscu, skrzynia też i cała reszta również
  17. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    manetki tak ale moduł nie
  18. nagrajcie to i wrzućcie na na YT może dwumas
  19. antonio odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    instrukcie serwisowe odnośnie napraw są w ELSIE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.