Treść opublikowana przez Karolwnik
-
Bandaż termiczny na downpipe
To ja sie podlacze. Czytam o tych bandazach i pisza ze auto paruje pod macha itp jak to wody zlapie. Czy warto to psiknac jakims srodkiem zeby zrobila sie powloka i zeby woda w bandaz nie wchodzila?
-
Jakie zegarki nosicie?
http://xicorr.com/pl/kolekcja/fso-m20/xicorr-fso-m2004/11 Moj, na wzor zegara warszawy;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wezme malego gila na pare kielbasek starczy;)
-
Muzyka w naszych autkach
Mi przyjemnie lata sie przy tym;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze ze napisales "dzis" bo myslalem ze jutro jest wtorek:D No wlasnie gdzie robimy spota? Pod Narodowym troche nas wywieje.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja na ps4 padem grałem, jak dla mnie fajnie się jeździło. Tyle, że szybko mi się znudził ;[Spoko... Jak zjade Forze 6 to chyba zakupie....Naciapane z Z2 Jak na ps3 to ja czasmi moge sie z Toba zlapac;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak masz alkantade to jest prawda ze zeby ja zniszczyc to trzeba sie bardzo mocno postarac? O mechaceniu i zalaniu wody nie mowie tylko o mechanicznym zniszczeniu. Odnosnie tego auta ma chyba wytarta kiere a skore ciezko zatrzec. Niech poda ci rejestracje i spr na stronie w necie bo po nr rej ze szwajcarii masz wglad do przebiegu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja moze bede Duzy wypas a nawet tanio. Nie wiem czy z przodu nie powinno byc alkantary pod golenie a jest skora ale moge sie mylic.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok to tez po 17 postaram sie byc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na ktora przyjezdzacie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema:)
-
błąd 1486 octavia II
Dziekuje za link. Problem sam sie rozwiazal po zrobieni ~200km:)
-
Jakie logi zrobic? bex
Witam Jutro jadę wyciąć sondę lambda z mojego Bex'a i przy okazji chcę zrobić logi tylko nie wiem jakie. Moj problem to, że przy 180-210 żabkuje mi auto. Czyli na 5 i 6 biegu powyżej 4tys obrotów czuć, że ma jeszcze dużo mocy, a coś go spowalnia czuc szarpanie. Dwa razy tez miałem wrażenie jakby mi turbo weszło w tryb awaryjny. Tylko to było dziwne, że słyszałem świst a brawowało wciśnięcia w fotel. Wyłączyłem samochód odpaliłem go i turbo wróciło. Na kompie mam blad 16804 i 17522 ale to prawdopodobnie od tego ze mam wywalony katalizator. Dzięki za pomoc i za rady Dłubane było: turbo po regeneracji (przed tez mi zabkowalo) czyszczone wezyki do turba nowa głowica cewki podmieniałem na nowe, uspokoiło się na 10-15min i wróciło 2 icki czyszczone w 1 znaleziono metalowa część pytanie czy to możne nie zrobiło dziury gdzieś i icku
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Po 5miesiacach padl mi osram NB.... Widocznosc jak bylo ciemno byla dobra, ale jak bylo ciemno+deszcz+auto z naprzeciwka to i tak ledwo droge widzialem. Auto ladniej sie na nich prezentowalo. Moim zdaniem za drogo a za krotko swieca. (Niektorzy pisali zeby wlaczac auto i dopiero swiatla z uwagi na skoki napiec to je troche oszczedzi, a mi padla i tak przy wlaczaniu swiatel)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na zywo lepiej sie prezentuje no i ten dzwiek
-
Skradziono RNS-E Warszawa
I przez 10 lat auto będzie stało w garażu a ty na dołku siedział za pobicie hahaha ;-) Masz obywatelski obowiazek powstrzymac przestepce, jak trafisz na normalnego policjanta to sie spyta "po schodach biegl i sam sie wypier***?"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla mnie juz nisko z przodu:) garby i krawezniki za wysokie robia;/
-
B6 DIVISION
Ok dzieki za opinie:) Myslalem zeby odkupic od kogos z forum komplet a pozniej to pogonic co zostanie bo potrzebuje tylko 1. Mam jeszcze jedno pytanie czy uzywane zdejmowane/zakladane nie odksztalca sie lub czy zaczepy nie naruszaja sie za mocno?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podaj mi nazwe na fb tego forum co rozmawialismy:)
-
B6 DIVISION
Panowie czy sa jakies dobre zamienniki sline listwy na dol drzwi? Czy nie ma w ogole sensu brac tego pod uwage i brac ori?
-
B6 jakie 18 stki do Niebieskiego ?
Witam. Widze ze mamy podobny kolor auta jak nie masz duzo srebrnych wstawek to tylko czarne felgi;p Mi sie marza "polish antracyt" kozak wygladaja na b6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakie masz nowe wozidelko?