Treść opublikowana przez robert191
-
A4 na 17"
ladne autko . gratki Proszę przeczytać Regulamin działu.Pozdrawiam
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
naprawde super go zrobiles , niezly konkret naprawde :th:
-
[B6 AWX] Audi A4 model B6 1,9 TDi 130 KM
o dokladkach zderzaka i progi ktore przydalo by sie pomalowac w kolor nadwozia
-
[B6 AWX] Audi A4 model B6 1,9 TDi 130 KM
ladna super kolorek i felgi . jeszcze jakies fotki ze srodka by sie przydaly
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
z tego co wczoraj mówił Boberek to 292 pln ....po upuście skad oni biora te ceny z kosmosu ?
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
twoj tez bardzo ladny , w sumie to ja szukalem mauritiusblau perefekt ale wyszlo ze mam denimblau
-
[B6 AVF] ogrzewane postwojowe webasto - pilot
no wiec w swoim nowym audi mam wlasnie takie ogrzewanie postwojowe , problem w tym ze nie dostalem pilota do niego, moje pytanie wiec czy takiiego pilota moge se dokupic na ebay albo allegro , jaki bedzie pasowal ? jakich mam szukac, czy byc moze one sa uniwersalne i bedzei kazdy pasowal`? czy moze potrzebuje cos wiecej niz sam pilot ?
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
Nie no adaho masz sprawne oko i racje , auto jest sprawdzone ale wg tego raportu auto mialo blechschaden czyli , tylkouszkozona blache i prawy blotnik nie jest do konca ok dlatego. co do tych boxenonow to nie wiem u mnie dlugie sa normalnie jak w xenonach. nie tam gdzie soczewka tylko obok
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
no autko z 10.2002 , 6 biegow , myslalem ze 6 biegowe tez sa awx, wiec mozliwe ze avf , podgrzewanie przednich tylkow jest , auto jest od automobile hossfeld z iserlohn letmathe. ogolnie w miare pewnie bo oferuja gwarancje na wszystkie swoje auta , finazierung, auto zostal przerrowadzony kompletny przeglad dekra.
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
no wiec w koncu zakupilem swoja druga . do wyposazenia nalezy : kolor denimblau pereefect xenony ze spryskiwaczami oraz system samopoziomujacy podrzewanie postojowe webasto skrzynia 6 biegowa AVF licht pakiet soft na 155 km przeprowadzone modyfikacje to : kierownica s-line trojamienna i galka skorzane polskorzane fotele listwy progowe s-line tempomat z komputerem a o to fotki przed i po
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
niezly wypasik gratuluje zakupu
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
dzieki , w poniedzialek jade pewne auto zobaczyc jak kupie to sie pochwale Proszę nie kontynuować OT, kupisz auto to założysz nowy temat [spedyt]
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
no to ja bylem wtedy i to byl na 100 % Aßlar- Werdorf bo jeszcze obserwuje ten autokomis. a co do srebrnej to taka sobie i nie zaluje ze nie wzielem, wole poczekac i miec cos fajniejszego
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
hej , przeciez to bylo w aßlar werdorf a nie w asslau , juz nie pamietasz gdzie fure kupowales pozatym ja tez tam bylem , tylko ze sie spoznilem na pociag i przyjechalem za pozno heh.
-
S4 B5 Moj ci on!
gratuluje furki , pozdro
-
[B6 AKE] Moje A4
fajna furka , szkoda ze nie avant ale za to
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
piekna a4 , najfajniejsze fotele , sam neidlugo taka lub podobna mam nadzieje ze bede mial
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
nie wiem jak wy ale ja bym bral te pierwsze lol :biggrin:
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
krytyka (Europa) (gr. kritiké téchne ‘sztuka osądzania’) 1. analiza i ocena jakiejś działalności z określonego punktu widzenia. 2. ujemna ocena kogoś lub czegoś. 3. lit. dział piśmiennictwa, który obejmuje oceny utworów literackich, muzycznych, teatralnych, filmowych, dzieł sztuki itp. 4. recenzja. 5. pot. ogół krytyków (1). ALE ROWNIEZ UJEMNA OCENA.
-
Felgi 18' zamiast 16' ??!
jak cos to bym wsadzal do b6 takie felgi i juz widzialem kilka b6 na takich felgach 19 , tylko nie wiem czy one byly tez takie szerokie. te sa prawdopodobnie od RS6
-
[B5 1.8] NOWE fotki mojej OOOO copyright by dampol:)
najbardzije podoba mi sie kolorek bardzo fajny felgi tez mam takie na zime se zalozylem . jedynie co mi sie nie podoba to te szyby przyciemnione za mocno . lepiej by byly wszystkie a lekko stylu wygolada jeszcze ok gorzej z boku i hak tez do zdjecia pozdzdrawiam. PS: obejzyj moje fotki ja mam u siebie 17 moze ci taki wzor tez podpasuje w koncu mam takie same kolory aut
-
Felgi 18' zamiast 16' ??!
ja do swojej nastepnej a4 takie zakladam . juz zaplanowalem i zdania raczej nie zmienie http://www.allegro.pl/item158433719_super_felgi_do_audi_a4_a6_a8_19_cali_.html
-
[B5 2.8 30V QUATTRO '98] mój czarny "bandyta"
mi sie bardzo podoba , fajne autko pozdrawiam
-
[1Z 90km] sportowy filtr powietrza
a nieduzo bo niedawno na wakacje wymienialem to tak maxymalnie moze miec z 8 tys km
-
[1Z 90km] sportowy filtr powietrza
knetcha to ja teraz mam ale zdaje sie ze taki normalny a nie sportowy , a moj silnik jest Audi A4 (B5/8D) Bj. -2001 1.6i, 1.8i, 1.8i Turbo, 1.9TDI, 2.4i, 2.5TDI V6, 2.6i, 2.8i a4 b5 do 2001 1,9 zdi