Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bodek66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bodek66

  1. Bodek66 odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    wymiana uszczelki między pompą a głowicą nic nie da olej dostaje się przez uszczelnienie wałka ( z tego co pamiętam ) jeszcze raz , radzę wyjąć pompę ze zbiornika ( chwila pracy ) i będziesz wiedział ,że to olej -ostatnio jak to robiłem to pompa w zbiorniku była cała czarna od oleju - i stąd mogą być te spadki obrotów . Jak będzie olej na pompie to tandem do wymiany .
  2. Bodek66 odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    to mogą być cząstki oleju : może się dostawać przez tandem , uszczelnienia pd , pęknieta głowica . wyjmij pompę z zbiornika ,jak to olej to będzie na sitku i całym korpusie pompy
  3. Bodek66 odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    http://ecu-soft.blogspot.com/2014/11/edc15-edc16-login-calculator.html EDC 16 każdy ma indywidualny login , może K+Commander-em można to odczytać z epromu , no nie wiem >... Pozdr i życzę powodzenia , jak znajdziesz sposób to daj znać co i jak .
  4. Bodek66 odpowiedział(a) na Ditomee temat w 1.9TDI
    to jest sterownik EDC 16/31 VCDS-em nie dasz rady ,ostatnio chciałem to zrobić w Sharanie ,próbowałem różne loginy i nic z tego może VASEm da radę . Przeszukałem net i nic nie znalazłem poza informacją,że się nie da. Standardowy login 12233 nie działa rozumię ?.
  5. Bodek66 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w 1.9TDI
    łatwo i nie łatwo, uszczelniacz nabija się na prowadnicę zawsze mogło coś pójść nie tak , rozumię,że oleju ubywa ? ewentualnie luz na losowej prowadnicy jest zbyt duży i uszczelniacze nie pomogą .
  6. Błąd, są mapy Polski ale tylko 2014/2015 rok wiem bo mam ale traktuję tą nawigację jako gadget ,ważne,że działa
  7. Błąd, są mapy Polski ale tylko 2014/2015 rok wiem bo mam ale traktuję tą nawigację jako gadget ,ważne,że działa
  8. po rozgrzaniu widać w zbiorniczku ruch płynu , piszesz,że było mało płynu wycieka ???? płyn w zbiorniku czysty ? Jak pompa pracowała bez oleju to koniec z nią .
  9. Bodek66 odpowiedział(a) na fenri95 temat w Audi A4 B5
    Miałem 1.9 AHH 2000 r a przekładnie założyłem ZF zeskody Superb z 2005 roku to tak na marginesie Możesz kupić z modelu AHL,ADR,AFY, AEB,AFF,AHU, AHH,AFN lub tak jak ja z nowszego modelu najlepiej ZF z aluminiowym korpusem
  10. Wymienia się samą tulejkę , numer części to 8D2721181B przy wymianie dobrze jest posmarować smarem bez kwasowym np.
  11. To radio z ogłoszenia nie będzie pasowało bo : za szeroki panel ( można ciąć ale ....) nie będzie działać logika po zapłonie i podświetlenie , wyłączanie co 60 min nie będzie info na fis chyba,że emulator can cena tego radia jest zbyt wysoka moim zdaniem Miałem takie w poprzednim A4B5 lift ogarnąłem podświetlenie przez doprowadzenie kabli z licznika ( CAN) ale logika i wyświetlanie info fis było nie do przejścia . Szukaj takiego radia od A2 lub A6 panel 22 cm lub Concert 1 Plus lub Panasonic takie jest moje zdanie . Tak to wyglądało w poprzednim aucie - panel był cięty i szlifowany , kolor panela nie pasuje do a4b5
  12. Bodek66 odpowiedział(a) na magier133 temat w Audi A4 B5
    Zapomnij o podklejaniu ,strzykawkach, kleju w sprayu tylko i wyłącznie wymiana na inną ( nigdy nie wiadomo czy zaraz odpadnie) lub nowy materiał ,jest duży wybór ale nie jest to takie proste jak na filmikach z YT i nie zawsze wychodzi idealnie , robiłem ostatnio w mojej a4 kładłem alcantare pierwszy raz w życiu i efekt jest, i ładny zapach w aucie, ale jak "fabryka " nie dałem rady za dużo profili albo materiał za gruby , nie wiem ale wiem,że podklejanie starej podsufitki w audi to strata czasu i pieniędzy .
  13. Bodek66 odpowiedział(a) na amtdrum temat w 1.9TDI
    1. zdejmij wężyk podciśnienia z zaworu i zobacz czy wystepuje pulsowanie podciśnienia Jak tak to zaworek sterujący do diagnozy , wymiany lub instalacja elektr sterowania zaworkiem Jak nie to EGR do wymiany , membrana dziurawa ,nieszczelna
  14. Bodek66 odpowiedział(a) na audiczki temat w 1.9TDI
    Napisz po ludzku o co chodzi
  15. Mocowanie pękło, można to spawać po wymontowaniu całości lub wymienić ( widziałem na Allegro) Czy można z tym jeżdzić ? ja bym to jednak zrobił ( wymienił całość ) Na zdjęciu lepiej widać gdzie pękło , warto wymienić przy okazji łożysko wałka wisco
  16. Bodek66 odpowiedział(a) na Riven temat w Audi A4 B5
    W moim radiu ( Concert Panasonic ) taki sam dzwiek się wydobywa , wszystko działa więc nic z tym nie robię .
  17. Zrobiłem to samo ,no prawie bo zmieniłem na Concert Panasonic i wyraznie gra lepiej niż Chorus ,sopran bardzo wyrażny lepszy bas ale odbiór stacji równie dobry . Może twoje radio jest uszkodzone ? ( tuner)
  18. Jaeger :) + spadek napięcia i takie komunikaty to norma a tak na marginesie nawet jak jest -16 to i tak słabiutko pali . tez tak miałem jak było za mało płynu w chłodnicy i pokazywało własnie przegrzenie auta dolałem i problem znikł Przecież pisze,że poziom płynu ma w normie , czytasz czy zgadujesz ?
  19. kopci na biało .... to para przecież jest zimno . na gorąco toż leci biały "dym" ?? jedziesz do serwisu to co chcesz im sugerować ? , powiedz jakie są objawy i niech się wypowiedzą na ten temat
  20. Odnosnie tego wkręta , też tak kiedyś zrobiłem w poprzedniej Audi ja tą dziurkę zaspawałem migomatem , co do wybieraka miałem trzy A4 i w każdej się lekko pocił lub podciekał , czy tam jest oring czy siemering tego nie wiem i czy jest to do zrobienia bez rozebrania częściowego skrzynki tego też nie wiem bo nie robiłem .
  21. Bodek66 odpowiedział(a) na Odiro temat w 1.9TDI
    tak jest wszystko co potrzeba
  22. 300 pln rozumię,że za wszstkie ? jak tak to taka chałupnicza regeneracja czyli najtańsze końcówki i tyle . Zestaw Boscha ( końcówka+przekłądka ) to ok 300 za zestaw na jedną szt . No i najlepiej mieć maszynkę np.EPS 200 do testu po regulacji ( umozliwia sprawdzenie dwóch ciśnień ) . Jak masz "regenerować " za trzysta to lepiej używane w dobry stanie
  23. Piszą do Ciebie koledzy (czytasz to ?) daj do sprawdzenie wtryskiwacze to pierwsza i najtańsza opcja problem leży w obszarze pompa (głowica) albo wtryskiwacze ( iglica)
  24. Nie komplikuj , nie unoszę się , nic nie mozna przełożyć , kończąc zamontuj prawidłowy pompowtryskiwacz
  25. Ja p....cze pisz składniej co jest z 2008 auto??(B5) ,pompowtrysk??? czy co,? jak jest silnik AJM to mają być pompowtryskiwacze do AJM np 038 109 451 B 045 130 073 T 045 130 079 X a nie jeden tak drugi siaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.