Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

golfagn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez golfagn

  1. A więc to takie proste... Poprawiona wersja: adpmap-01-4G2-907-401-B_WAUZZZ4G6GN186002-20251019-1630.CSV Zaznaczyłem boxa, którego zaznaczyłeś na obrazku. Ale różnic nie widzę.
  2. Mapa adaptacji: adpmap-01-4G2-907-401-B_WAUZZZ4G6GN186002-20251019-1525.CSV Mimo najszczerszych chęci nie wiem jak zrobić zapis z bloków pomiarowych. Nie mam do nich dostępu z poziomu VCDS. Wchodzę w 01-silnik i Bloki pomiarowe - 08 mam nie podświetlone. Gdzieś wyczytałem, że ponoć w moim aucie/silniku bloki pomiarowe nie działają i mam korzystać z pomiarów rozszerzonych.
  3. A jakie bloki/czego pomiary mam wrzucić? Bo sporo tego. Rozumiem, że na włączonym silniku?
  4. To, że nie dolewałem to rozumiem. Ale dziwi mnie, że po zrobieniu 3tyś km ubyło zasięgu na tysiąc. Szukałem poziomu/ilości ale nie widzę tego nigdzie. Przejrzałem wszystko po wpisaniu w podpowiedziach " "poziom", "reduk" itp. Niestety IDE10246 itp nie pokrywają się A6/A4 z tego co widzę.
  5. Siema, odkąd kupiłem auto (kwiecień 2025) ani razu nie dolewałem adblue. Robię małe przebiegi (6km do pracy i wiadomo okazjonalnie za miasto i wakacje). Mierzyłem poziom ok 3 tyś km temu VCDS i pokazało mi "Pozostała droga do wyczerpania czynnika redukującego 5570.00 km". Mierzyłem dzisiaj poziom i pokazało że do końca 4489.50 km... Mierzyłem ciśnienia w układu itp i układ niby działa. DPF w pełni sprawny. Błędów brak. Nie wiem kiedy był ostatnio zalany adblue. Zrobiłem od zakupu ok 7 tyś km. Czy to normalne zużycie czy mam się czemuś przyjrzeć? Nie ukrywam, bym chciał wlać świeży płyn.
  6. Wziąłem, 266zł za full opcję 1000km. Trójkąt, gaśnicę i apteczkę mam zawsze. Jeszcze dla młodej kamizelkę musze wykombinować. A mogą do czegoś przyczepić się po drodze policjanci? Mam na myśli jakieś bzdury. Nie chcę kłopotów jak trafię na uprzedzonego glinę.
  7. Sprawdź to co wspominał Dev. Dodatkowo wszystkie poduszki silnika, skrzyni i mocowanie wydechu. Mocowanie sprężyny zawieszenia też do sprawdzenia. Pamiętam, że daawno temu też miałem ze 2 razy takie strzały jakby pękła sprężyna z przodu. Raz przejeżdżałem przez policjanta drugi nie pamiętam. Nie doszedłem co to było
  8. Strzela na prostej czy podczas skręcania. Na luzie czy podczas dodawania gazu?
  9. Przeprogramowałem o 7 rano a próbowałem dodać pilota o 15. Reboot 5F masz na myśli restart kombinacją przycisków MMI czy z poziomu VCDS?
  10. Aktualizacja: dostałem maila od Audi, żebym sprawdził czy teraz wszystko działa. No i naprawili Kod się wyświetla i pasuje do auta. Z minusów to nie widzę żadnych istotnych zmian w aplikacji po połączeniu. Myślałem, że sprawdzę poziom paliwa/adblue czy cokolwiek innego. A chyba mogę tylko wysłać cele do nawigacji lub aktualizować listę kanałów RSS.
  11. Bez zmian. Nie mam innych pilotów aktualnie żeby je sprawdzić czy je widzi.
  12. Teoretycznie jest to uniwersalny sterownik. Są ponoć 3 wersje: USA, EU i uniwersalne. Jedyne po czym idzie je rozróżnić to częstotliwości na jakich działają. Tu częstotliwości z mojej jednostki: Jak widać obsługuje częstotliwość 411-434MHz a ja z takiej korzystam. Zastanawiam się tylko z tym co napisałeś wcześniej odnośnie wyboru w 5F pomiędzy "Terminal 15" a "Comfort data bus". Aktualnie mam to drugie, ponieważ na stronce co wkleiłem linka gościowi zaskoczył sprzęt. Zobaczę jutro czy zmiana na Terminal 15 coś da.
  13. Scan: Log-1234-WAUZZZ4G6GN186002-276306km.txt Kodowałem przy pomocy tej stronki: https://forums.ross-tech.com/index.php?threads/20934/ W 46 kanale 66 sugerują zaznaczyć w zależności od sprzętu 1 lub 17. U mnie VCDS podpowiada 1-4 w zależności od regionu. 1 to reszta świata wliczając PL.
  14. To przyznam, że z tymi otwartymi drzwiami to mnie zagiąłeś. Nie było o tym słowa w instrukcji i na ekranie podczas dodawania. Skan auta wstawię jak wrócę z pracy.
  15. Siema, dołożyłem u siebie (A6 C7 FL) Homelink i mam pytanie odnośnie kodowania. Z tego co widzę wszystko jest takie jak w A4 B9 poza ostatnia pozycją w 5F wybieracie "Terminal 15" a w znalezionym w necie poradniku radzą wybrać "Comfort data bus". Z tego co rozumiem wybiera się tutaj z jakim sterownikiem ma się komunikować nasz moduł? Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo nie wiem co w końcu wybrać. Po wstępnym zakodowaniu w teorii wszystko działa: brak błędów, sterowniki się widzą, w menu wyświetla się opcja Homelink i jest możliwość dodania pilota. Niestety nie chce zakodować mojego (433MHz) a jest to już dość stary model łatwy do skopiowania nawet chińskim pilotem.
  16. Siema, przy używanych częściach wszystko jasne- trzeba zdjąć blokadę i dopisać do auta. Ale jak z nowymi? Np z ASO. Po założeniu zakłada się sam z siebie CP i tak już zostaje?
  17. A czy można Punto zakodować jako Porsche?
  18. Cześć, chciałem dołożyć Homelink do auta. Nadajnik+gotowe okablowanie+przycisk w podsufitce. Niestety mam problem z doborem nadajnika. ETKA podaje do wyboru 4G0907410 lub 4G0907410A w zależności od PR wyposażenia (VC1 lub VC2). Po przeszukaniu całego internetu jedyne informacje jakie znalazłem: VC1 ma obsługę z przycisków a VC2 ma dodatkowo opcję obsługi z MMI/ekranu. VC2 jest kojarzone z USA i częstotliwościami ich bram (ale wszędzie pisali inne częstotliwości, czasami wykluczające się). Sprawdziłem dane ma modułach: FCC ID z 4G0907410A obsługuje częstotliwości EU i USA. Na rosyjskim forum ktoś stwierdził, że VC1/VC2 miała kiedyś większe znaczenia a późniejsze wersje były ze sobą kompatybilne co potwierdzają oznaczenia FCC ID. Myślicie, że mogę kupić 4G0907410A ? Różnice cenowe pomiędzy 4G0907410 a 4G0907410A są kosmiczne.
  19. W sumie to problem serwisu a nie Twój.
  20. Sam dałeś link, gdzie to można kupić to po co się pytasz?
  21. Moje jeszcze działa na szczęście 😜 Ciekawiło mnie po prostu co nie działało, może przyda się kiedyś wiedza.
  22. Z czystej ciekawości: wspominałeś rok temu, że naprawiłeś webasto. Co było powodem awarii? BTW, pocieszyłeś mnie z tym spalaniem, bo w październiku też jadę do CR
  23. Hej, a macie jakieś dobre rady dla początkującego? (pierwszy wyjazd samochodem poza PL). Na początku października jadę z żoną i niespełna 5-letnią córą do Vrsar. Lokum ogarnąłęm przez Booking.com. Przejazd raczej na raz z kilkoma przystankami, bo to 1125km (start z Łodzi). Z tego co widzę droga 95% po autostradzie- A1 do granicy, Brno, Wiedeń, Graz, Maribor, Lublana, Koper, Vrsar. Z tego co wiem: winiety brać bez pośredników, uważać z prędkościami, w Austrii zdjąć wideorejestrator. Auto sprawne, wyposażone tak jak wymagają mijane kraje. Co sądzicie o ubezpieczeniu Assistance na wyjazd? Koszt 350zł na 9 dni limit 1000km. Był ktoś z Was w Vrsar? Coś warto tam zobaczyć lub na coś zwrócić uwagę?
  24. Serio chcesz szukać dynamiki w 1.9TDI w prawie 2 tonowym aucie sprzed 20 lat? Miałem w nim V6 170km i też to nie chciało jechać. Nie ładuj w niego kasy tylko zmień auto bo to sensu nie ma.
  25. Czy jak usunę konto to będę znowu musiał do ASO się bujać po uwierzytelnienie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.