Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wielkiszu666

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wielkiszu666

  1. wielkiszu666 odpowiedział(a) na wojtlus temat w Audi A4 B5
    Jak dobrales zestaw? Od czego pasuje?
  2. Ciekawy temat. Kiedys tez nad tym myslalem. Z tego co sie orientowalem to najlepiej kupic angola nawet robitego byle by piec sprawny bo trzeba caly piec przerzucic skrzynie polosie wypadalo by hamulce komputer zegary itp. Droga zabawa.
  3. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Czarli temat w 1.6
    No to jak w aso skody pracujesz to ma tam nikogo kto sobie z tym poradzi. Wyslij zapytanie techniczne czy cos.
  4. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Czarli temat w 1.6
    Moze felerny czujnik. Jakis uszkodzony moze
  5. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Grzescio1990 temat w 1.6
    Cewka zaplonowa
  6. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Czarli temat w 1.6
    ?
  7. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Czarli temat w 1.6
    Zielony za glowica. Ja tez mialem wymieniony. Rok i powtorka.
  8. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Czarli temat w 1.6
    Ja bym zaczal od czujnika plynu. Przerabialem dwa razy. Powinno pomoc a napewno nie zaszkodzi. Czujnik 40 zl. Wymiana 5 min. Podaje zla temperature i komputer zle dobiera dawke paliwa i dlatego nie odpala.
  9. To brak pomyslu juz.
  10. Przekazniki w podszybiu w koncu sprawdzales?
  11. Pokazywac moze dobrze a inne wartosci podaje do komputera. Mozna vagiem sprawdzic. Trzeba sprawdzic temperature w silniku nie pamietam ktory blok. Temp powietrza paliwa i cieczy na zimnym powinny byc zblizone. Potem na wskazniki przejsc i tez nie pamietam ktory blok i tam zobaczyc co pokazuje. Tez nie moze byc duzej roznicy.
  12. Wiec mieszanka najprawdopodobniej od gazu albo czujnik temp zle pokazuje temp silnik zla dawke paliwa dostaje i dlatego ciezko odpala i moze blad mieszanki tez wyskoczyc. Przerobilem dwa razy.
  13. Nic. Masz gaz?
  14. Czujnik temperatury
  15. Wydaje mi sie ze w liczniku
  16. Raczej wydaje mi sie ze nie ma zwiazku z wymiana manetki. Ja wymienialem dawno temu i nie bylo problemow. Objawy uszkodzonego czujnika oleju mialem nastepujace co jakis czas zapalal sie min oil po mimo stanu prawidlowego. Poznej zaczal zapalac sie sensor oil. Raz na jakis czas. Z czasem coraz czesciej. Po wynianie problem sie skonczyl.
  17. Auto niedawno kupione czy masz juz od jakiegos czasu?
  18. Nie pqmietam jakie mial oznaczenie ten przekaznik ale zerknij do skrzynki jak bedzie sucho i przekazniki nie skorodowanie to raczej nie to. A jak juz w koncu odpali to pracuje na poczatku normalnie czy troche sie dlawi? Bo jezeli sie dlawi to moze byc czujnik temperatury. Wtedy wariuje i daje wieksza dawke paliwa i zalewa i nie chce odpalic?
  19. Witaj. Sprawdz moze przekazniki w podszybiu. Mi woda tam sie zbierala i zalalo przekaznik od pompy paliwa. I co jakis czas nie stykalo. Tylko u mnie poza tym ze nie odpala to jeszcze cykal caly czas i swirowaly wentylatory. Moze i coebie tylko lekko skorodowaly i dlatego nie pali. Taki pomysl warto sprawdzic.
  20. Wszystkich prawie
  21. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Siwy740 temat w 1.6
    Witaj. Duzo mozna wymienic lub wyszyscic ale ten typ tak ma po prostu. Ale przy 67 tys to dziwna sprawa. U mnie problem zaczal wystepowac przy 230 tys. Wiec twoj przebieg moze nie byc prawdziwy. Ostatnio ktos na forum pisal ze przepustnice wymienil i nie poprawilo sie. Radze sie przyzwyczaic.
  22. Ten typ tak ma. Mozesz umyc przepustnice i caly dolot co jakis czas. Pomoze ale nie calkowicie. Albo jezdzi caly czas z klima wlaczona wtedy tez nie jest tak wyczuwalne.
  23. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Fwl7 temat w 1.6
    Jest dosc sporo. Nic w niej nie ma
  24. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Fwl7 temat w 1.6
    Ja czyscilem i wymienilem odme bo byla peknieta przy wymianie cewki. Sciagalem caly dolot lacznie z przepustnica. Odrazu wymyta. Potem kable i cewka. Wtedy bylo miejsce do wyciagniecia odmy. Znajduje sie pod kolektorem ssacym. Jezeli o tym mowimy
  25. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Moze sprobuj go wymontowac i udroznic. Bo raczej nie zastapisz niczym innym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.