Treść opublikowana przez michcio28810
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
ja mam te z drugiego linku.te z pierwszego bardziej przypominają ori.a tak to są chyba takie same
-
A4 B5 Jakie tu żarówki LED pasują?
po bokach są żarówki t4w.coś takiego http://allegro.pl/t4w-5x-led-zarowka-postojowka-ba9s-dioda-smd-i6101375494.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTI2MTg4OTYAMTEyNzk0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=696e02c0-f4bc-4a32-a0c4-2dacb14e4425 a na środku rurka 40mm
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
te których linki wkleiłeś .tylko grzane.trzeba je trochę podciąć od strony dyszy żeby weszły w maskę.a w gumy wchodzą bez większych problemów
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
ja mam takie tylko że grzane.pasują bez większych przeróbek
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
od skody leje konkret. sprawdź czy drugi będzie lał tak samo.ja mam z forda i ładnie rozpylają
-
Szarpanie na gazie
podłącz vaga,może coś pokaże
-
Temperatura plus 90
jaki termostat?może vemo?
-
Gdzie są czujniki ciśnienia oleju?
myślę że mogło.podmień czujnik i będziesz wiedział
-
Gdzie są czujniki ciśnienia oleju?
z tego co się orientuję to w 2.6 jest 1 czujnik ciśnienia oleju.jak masz fis to masz jeszcze czujnik temp oleju
-
Ciężko pali po postoju
to sprawdź przed odpaleniem na zimnym silniku
-
Ciężko pali po postoju
to jest na zimnym silniku?
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
możesz ew. uciąć.jest kostka w masce,tylko ma dosyć długi kabel
-
Dolot powietrza
to chłodzenie alternatora.raczej nie jest to pilna sprawa,ale pasowałoby zrobić
-
renowacja lamp
spróbuj sam.lampy z a3 rozkleja się w 2 minuty
-
długo pracuje na "ssaniu"
tak.jak jest ciepło to ze 2 min chodzi na ssaniu.a w zimie z minutę
-
długo pracuje na "ssaniu"
to chyba tak ma być
-
długo pracuje na "ssaniu"
podmień silniczek krokowy jak masz
-
długo pracuje na "ssaniu"
tylko że w adr czujnik temp zasysanego powietrze ma stałą wartość 19st wiec on raczej tym nie steruje
-
długo pracuje na "ssaniu"
bo w 1.8 wolne obroty są sterowane przepustnicą .a w 2.6 silniczkiem krokowym.skoro jest to zależne od temp otoczenia to raczej steruje tym któryś czujnik -temp wody albo temp zasysanego powietrza
-
długo pracuje na "ssaniu"
30s to na pewno nie.dłużej chodzi.ponad 1 minutę a może i ok 2 min.podmień czujnik temp wody bo to chyba on tym steruje
-
Prawy ksenon nie świeci :(
raczej przetwornica.dla pewności możesz je zamienić stronami
-
długo pracuje na "ssaniu"
u mnie też tak jest.i zauważyłem że jak jest zimniej to krócej chodzi na ssaniu.a powinno być na odwrót
-
Piszczenie i tarcie
jest to możliwe.może też być że klocek zaklinował się w jarzmie lub prowadnice stanęły
-
Podłokietnik - jak wyjąć
da radę.tylko trzeba użyć np młotka.często się zapieka łapa z resztą podłokietnika
- dziwny dzwiek