Treść opublikowana przez michcio28810
-
przepustnica 2.6
Etka nic nie pokazuje?
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
2mm to grubość oringu. Ja kupuje 8x2mm i zeszlifowuje tak żeby wchodził ciasno, do tego smar silikonowy i jest ok
-
Czujnik g62
nawet ori czujnik nie musi być pewny.jakiś czas temu kupiłem do a3 1.8t taki sam czujnik,te same numery z tego co pamiętam i był zje.....y. zaniżał o 30st!oddałem na reklamację i uznali.kupiłem eps i jest ok
-
Demontaż odbłyśnika i soczewki bez rozklejania - instrukcja
Taka sama procedura. Wychodzą troszkę gorzej
-
Zmiana wtyczek lamp
niezły makaron.a tak w ogóle to widzę że masz auto z 96r więc powinieneś mieć okrągłe wtyczki takie jak w tych wynalazkach.może lepiej przerobić wtyczkę w aucie na okrągłą ewentualnie kupić wiązkę lamp poliftowych i polutować.i nie możesz dać plusa prosto z aku bo cały czas będzie się świeciła któraś żarówka
-
Dekiel zaślepiający wałka rozrządu
Ja posmarowałem delikatnie boki reinzem dla pewności i jest ok,suchutko
-
Dekiel zaślepiający wałka rozrządu
https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3135351430170-FE32255-O4656-brok-silnika.html http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6911264920 Ja w sklepie płaciłem 20 zł za febi
-
Dekiel zaślepiający wałka rozrządu
Powinna być tam taka zaślepka gumowo metalowa. Jakiś czas temu wymieniałem to .a te gwintowane otwory to są do przykręcenia takiego " dociskacza" tej zaślepki .z tego co się orientuję to był on montowany w setach i a6 c4 z tym silnikiem
-
Słabe światła a4b6
Na pewno lepsze od zwykłego xenonu z b6
-
Słabe światła a4b6
Trudno powiedzieć. Nie widziałem jak to świeci. Ale wydaje mi się że kolega KoJ@K miał takie u siebie w b6 więc może jego zapytaj
-
Słabe światła a4b6
dużo nowsza konstrukcja. święcą bardzo szeroko.niedawno sprzedałem właśnie kompletne bixy z soczewkami z b8 za 1tys
-
Słabe światła a4b6
Dołożylbys ze 2 stówki i miałbyś Ori bi xenon na soczewkach z b8. Różnica w świeceniu ogromna
-
Ciężko odpala po 2 dniach postoju.
To jest regulator ciśnienia paliwa. Jego też wymieniałem ale bez efektu. No i okazał się walnięty ten przewód w zbiorniku
-
Ciężko odpala po 2 dniach postoju.
Albo sama pompka nie trzyma paliwa. Podobno w niej jest jakiś zaworek
-
Ciężko odpala po 2 dniach postoju.
Nie zobaczysz wycieku jak będzie on w zbiorniku paliwa. Przecież ta plastikowa rurka o której pisałem jest w zbiorniku. Łączy pompkę z deklem
-
Ciężko odpala po 2 dniach postoju.
Wymieniłem na nowa. Przy benzynie lepiej nie kombinować i czymś zalepiać
-
Ciężko odpala po 2 dniach postoju.
Tak. Na przewodzie od wtryskiwaczy. Najlepiej podmienić na sprawny. Jak coś to mam 2 szt sprawne
-
Map sensor pomocy!!!
Jak na gazie jest ok to może być coś z paliwem. Pompka, filtr, regulator ciśnienia, wtryskiwacze
-
Ciężko odpala po 2 dniach postoju.
Regulator ciśnienia paliwa może nie trzymać. Ja też tak miałem i u mnie była mala dziurka w tej plastikowej rurce idącej od pompki do dekla. I paliwo schodziło
-
Wymiana lamp na Depo
Trzeba przełożyć pin w manetce od świateł
-
Światła dzienne
dobre żarówki cree w halo,przekażnik i są drl.ja tak jeżdzę kilka lat i jest ok.z miśkami też nie miałem problemu
-
Wymiana lamp na Depo
a ja miałem dzielone boscha i świeciły super.wszystko zależy od stanu lampy/odbłyśnika
-
Wymiana lamp na Depo
ceną!faktycznie cena 600zł za zwykłe lampy na h4 to jakiś kosmos.podejrzewam że chodziło o takie http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b5-11-84-1-99-xenon-d2s-h7-chrom-i5176253207.html
-
Temperatura płynu na blacie i kanale 49 klimatronika
czujnik lab wiązka gdzieś walnięta
-
Popalone wtyczki od żarówek ?