Treść opublikowana przez BOSSS
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Najlepsza koncepcja bez zbenego przrabiania jest chyba 321 z S4.Lub z s4 b6
-
Skrzynia do 1.8quattro
Z 2.5 jest dłuższa.Tylko wlasnie zastanawialo mnie to ktora jest dluzsza od 2.5 tdi czy od 2.8?
-
Dwumas AFN a AWX
Napewno ten z AWX'a bedzie delikatnie mocniejszy.Jesli nie jestes zainteresowany jednomasem no to bierz od AWX'a
-
Usuniecie dwumasu --> jednomas + sprzeglo (z czego?)
Tak jak napisal kolega DEV u gory.Tarcza 240 z s2 i docisk z s2 lub ltka.
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Napewno dosick z S2 jest lepszy niz ten z 2,5 tdi.
-
jaki najlepszy gaz? STAG?
Najlepsze wtryski do gazu to Dragony i Hany. Ja mam gaz tak zwana ulepe. -Sterownik STAG -Parownik KME GOLD TURBO -wtryski Dragony i zero problemow.
-
hamulce komplet z phaetona w12 6.0
Panowie zakladal ktos z was hamulce od phaetona 6.0 w12 335mm na tyl do b5 quattro? Tylne hamulce od phaetona
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Auto tak samo jak moje ten sam kolor avant tyle ze ja mam przedlifta:P Z nagrzewnica kumpel uporal sie w 10godzin:P Tyle ze ja mam 1.8t quattro i 300hp:)
-
Hamulce 345 z audi s4 b6
Witam.Jak spisuja sie hamulce wlasnie z tego auta w b5?Jakie kolo na nie wchodzi najmniejsze.I jak z sila hamowania?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ostrołęka wita:)
-
Słabe grzanie nawet na HI ! Jaka przyczyna ?
Sprawdz termostat lub nagrzewnice.
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
W BEXie koszt rozrzadu powinien byc taki sam jak do zwyklego 1.8t bo to teoretycznie to samo.
-
Audi a4 1.8 t BEX 190KM wypadanie zapłonu
Wymien cewki lub jesli masz od kogo to podmien i zobacz so sie bedzie dzialo.Jesli to nie pomoze to moze juz glowica zbliza sie ku naprawie
-
Woda na szybie od wewnątrz oraz na dywaniku
Mam prawie taki sam problem.Gdyz pojawia mi sie woda od wewnatrz w kabinie,A mam suchy srodek i zastanawiam co jest tego przyczyna.
-
Kopci na niebiesko
Oj wiecej bo mam turbo K24.
-
Skrzynia do 1.8quattro
Witam zastanawiam sie jaka skrzynia do a4 b5 quattro jest nadluzsza.Wchodza w gre tylko 5cio biegowe skrzynie.Czy skrzynia od 2.8 quattro jest najdluzsza? Moja od 1.8 przy mojej mocy za szybko sie konczy..
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie lepiej bez zadnych przeobek zalozyc sobie 312mm?
-
LG G4 H815 czy Iphone 6?
I jak zadowolony z kupna?
-
PRZERÓBKA QUATTRO NA RWD
Zrob z niej malucha bedzie RWD
-
Kopci na niebiesko
Ogolnie turbo popuszcza mi powoli olej.Gdyz na nim sa slady oleju zaschnietego.
-
Problem z wspomaganiem
Podepne sie do tematu. Mam problem z wspomaganiem kierownica chodzi mi ciezko jak skrecam to slychac pompe co to moze byc?
-
Kopci na niebiesko
PO przegazowce.I jak rozgrzany kiedy stojii w korku. Rano nie kopci.
-
Usuniecie dwumasu --> jednomas + sprzeglo (z czego?)
Po przerobkach pasuje z audi s2 .Mam takie w swojej quattrowce
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
Ja mam tarcze i docisk od audi s2 i jak sie nie myle to kolo zamachowe tez.
-
Jak moc rozdziela Torsen w B5
50na 50