Treść opublikowana przez k232
-
Głośniki logitech 5.1, problem
Witam Panowie i Panie, Mam głośniki 5.1 Logitech i nie mogę ustawić aby wszystko grało. Wszystko już wypróbowałem na czym się znam i gra mi 4 głośniki i subwoofer a 5 za fiksa nie chce grać, czy ktoś może coś pomóc ?
-
Co to za dziwny dźwięk?
Ja dolałem pół litra oleju i stan jest git ale dźwięk pozostał dalej, jutro auto będzie u majstra i podpowiem mu o tym łożysku Badzar, to co pisałeś o oleju to dolał i spokój? Z czym to może być powiązane, że nagle wcięło olej a po dolaniu jest ciągle dobrze?
-
Co to za dziwny dźwięk?
O widzisz, wezmę to pod uwagę, tylko dziwi mnie brak oleju na szabelce gdzie silnik nie daje żadnych oznak aby nie było oleju
-
adr silnik
Mariusz pisałem do Ciebie na pw ale nie odpisałeś, masz na sprzedaż przełącznik świateł do ADR?
-
Problem z Przyspieszaniu z małych obrotów
Pewnie Cię czeka czyszczenie przepustnicy plus adaptacja, trzeba było pytać mechanika na miejscu
-
Co to za dziwny dźwięk?
Witam Panowie bez owijania w bawełnę, co to za dziwny dźwięk wydobywający się z okolic wiatraka, chłodnicy? Filmik poniżej. Co się okazało wyciągam szabelkę od oleju a tu sucho... Co to może się dziać że nie ma oleju? Pod korkiem czyściutki olej żadnego masła nie ma, nie dymi, żadnych plam pod autem nie ma.. Ktoś coś może pomóc?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Cały Dzik, także polecam!
-
Podświetlenie LED tablicy
Nie będę zakładał nowego tematu na takie pytanie Jakieś fajne postojowki do żarówek tungsram +120% zeby się fajnie wkomponowały ?
-
kontrolka plynu chlodniczego
Panowie jak temp rośnie ma zegarach w czasie jazdy to czujnik chłodnicy do wymiany?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja założyłem Febi - polecone przez Dzika i zakupione u Dzika, na razie jest dobrze ;D
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Pablo, nikt Ci tego nie zagwarantuje, wszystko zależy od Ciebie ile masz pieniędzy, ile chcesz autem jeszcze pojeździć, przemyśl wszystko pod każdym kątem i podejmij decyzję
-
Złe wskazania poziomu lpg.
Siemanko wszystkim http://ifotos.pl/z/arersse- od czego zależy reset sterownika LPG? Wkleiłem zdjęcie ze swojej instalacji, ilość resetów 224..
-
Po wymianie pompowtrysków kopci na niebiesko LOGI
Gratuluję ;-) Hahaha zostałem zapamiętany ^^
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Sonda powinna pokazywać do 1V, także wartości sondy masz dobre.
-
Umowa Zlecenie...
Na moje myślenie to gdyby to było takie hop siup to bym nie zakładał tak nędznego tematu..
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Dzik jest dziki Tez go polecam jeżeli chodzi o zakup części do samochodu
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
Dawaj znać na bieżąco
- Umowa Zlecenie...
-
Problem z Przyspieszaniu z małych obrotów
VAG to jest program komputerowy do samochodów grupy volkswagen,audi,skoda i tym o to właśnie programem możesz usuwać błędy ze swojego samochodu itp, itd, więcej informacji na google.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Pablo ja Ci powiem tyle, jak planujesz zrobić z 200 tysięcy jeszcze to załóż oryginały i po sprawie a jak Ci nie zależy to bierz po dobrej cenie bo i tak je trafi.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ponoć szrot.
-
Zmiana oleju.
Ja leje valvoline maxlife 10W40 i autko śmiga aż milo ?
-
Umowa Zlecenie...
Krótko wnioskując, trzeba jeb*ć i tyle..
-
Problem z Przyspieszaniu z małych obrotów
No właśnie, zapomniałem dodać o tym przewodzie na pompie paliwa a to ważna sprawa
-
Umowa Zlecenie...
Witam Wszystkich Panowie i Panie, czy ktoś wie jakie prawa w pracy ma człowiek na umowie zlecenie? Chodzi mi głównie o Soboty, czy osoba na umowie zlecenie musi pracować każdą sobotę, za która dostaje normalne wynagrodzenie i do tego nie ma dnia wolnego w tygodniu? Jak ktoś wie o innych ciekawych rzeczach to zapraszam do rozmowy