Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Witam Panowie i Panie, Mam głośniki 5.1 Logitech i nie mogę ustawić aby wszystko grało. Wszystko już wypróbowałem na czym się znam i gra mi 4 głośniki i subwoofer a 5 za fiksa nie chce grać, czy ktoś może coś pomóc ?
  2. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Ja dolałem pół litra oleju i stan jest git ale dźwięk pozostał dalej, jutro auto będzie u majstra i podpowiem mu o tym łożysku Badzar, to co pisałeś o oleju to dolał i spokój? Z czym to może być powiązane, że nagle wcięło olej a po dolaniu jest ciągle dobrze?
  3. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    O widzisz, wezmę to pod uwagę, tylko dziwi mnie brak oleju na szabelce gdzie silnik nie daje żadnych oznak aby nie było oleju
  4. k232 odpowiedział(a) na a4b5 Mariusz temat w Audi A4 B5
    Mariusz pisałem do Ciebie na pw ale nie odpisałeś, masz na sprzedaż przełącznik świateł do ADR?
  5. Pewnie Cię czeka czyszczenie przepustnicy plus adaptacja, trzeba było pytać mechanika na miejscu
  6. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam Panowie bez owijania w bawełnę, co to za dziwny dźwięk wydobywający się z okolic wiatraka, chłodnicy? Filmik poniżej. Co się okazało wyciągam szabelkę od oleju a tu sucho... Co to może się dziać że nie ma oleju? Pod korkiem czyściutki olej żadnego masła nie ma, nie dymi, żadnych plam pod autem nie ma.. Ktoś coś może pomóc?
  7. Cały Dzik, także polecam!
  8. k232 odpowiedział(a) na nowy12345 temat w Audi A4 B5
    Nie będę zakładał nowego tematu na takie pytanie Jakieś fajne postojowki do żarówek tungsram +120% zeby się fajnie wkomponowały ?
  9. k232 odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    Panowie jak temp rośnie ma zegarach w czasie jazdy to czujnik chłodnicy do wymiany?
  10. Ja założyłem Febi - polecone przez Dzika i zakupione u Dzika, na razie jest dobrze ;D
  11. Pablo, nikt Ci tego nie zagwarantuje, wszystko zależy od Ciebie ile masz pieniędzy, ile chcesz autem jeszcze pojeździć, przemyśl wszystko pod każdym kątem i podejmij decyzję
  12. Siemanko wszystkim http://ifotos.pl/z/arersse- od czego zależy reset sterownika LPG? Wkleiłem zdjęcie ze swojej instalacji, ilość resetów 224..
  13. Gratuluję ;-) Hahaha zostałem zapamiętany ^^
  14. Sonda powinna pokazywać do 1V, także wartości sondy masz dobre.
  15. Na moje myślenie to gdyby to było takie hop siup to bym nie zakładał tak nędznego tematu..
  16. Dzik jest dziki Tez go polecam jeżeli chodzi o zakup części do samochodu
  17. Dawaj znać na bieżąco
  18. Też dobre
  19. VAG to jest program komputerowy do samochodów grupy volkswagen,audi,skoda i tym o to właśnie programem możesz usuwać błędy ze swojego samochodu itp, itd, więcej informacji na google.
  20. Pablo ja Ci powiem tyle, jak planujesz zrobić z 200 tysięcy jeszcze to załóż oryginały i po sprawie a jak Ci nie zależy to bierz po dobrej cenie bo i tak je trafi.
  21. Ponoć szrot.
  22. k232 odpowiedział(a) na Vynidaron temat w 1.8
    Ja leje valvoline maxlife 10W40 i autko śmiga aż milo ?
  23. Krótko wnioskując, trzeba jeb*ć i tyle..
  24. No właśnie, zapomniałem dodać o tym przewodzie na pompie paliwa a to ważna sprawa
  25. Witam Wszystkich Panowie i Panie, czy ktoś wie jakie prawa w pracy ma człowiek na umowie zlecenie? Chodzi mi głównie o Soboty, czy osoba na umowie zlecenie musi pracować każdą sobotę, za która dostaje normalne wynagrodzenie i do tego nie ma dnia wolnego w tygodniu? Jak ktoś wie o innych ciekawych rzeczach to zapraszam do rozmowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.