Treść opublikowana przez k232
-
Zadiagnozowane przez MAESTRA
Jak widzę nick pulpecik to wiem, że coś jest nie tak Czemu nie odpowiadasz na PW?
-
[B5 AFN] Sprawdzenie ładowania VAGIEM
W moim modelu na którym kanale sprawdzę ładowanie?
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Ciekawy temat Panowie, udało się coś komuś ogarnąć?
-
Brak mocy, szarpanie po wymianie rozrządu i uszczelki
Na przywitanie masz odpowiedni dział. Zaraz dostaniesz notkę ;D
-
Zadiagnozowane przez MAESTRA
No ja powtarzam tylko słowa mechanika, czyli napinacz zostawić w spokoju i brać się za rolkę? No właśnie chodziło mi o łożysko/sprzęgło alternatora.
-
Zadiagnozowane przez MAESTRA
Siemanko Wszystkim Panowie, Majster ostatnio wymieniał mi łożysko od wiskozy, zauważył, że jakieś dźwięki wydobywają się z łożyska alternatora, i jeszcze mówił, że napinacz paska klinowego będzie za jakiś czas do wymiany bo też świszczy już delikatnie. Czy to jest coś poważnego? Jakie konsekwencje mnie czekają jak coś strzeli po drodze?
- Problem po odpaleniu :(
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Pasuje się zając odma i przy okazji gruszką, wszystko uszczelnić i ma być ?
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Ale ja pisze o przygasaniu/obroty.
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Ja mam u siebie to samo co autor tego wątku, za cholerę nie wiem o co chodzi, na myśl przychodzi mi jeszcze nieszczelność w odmie, jakiś wężyk może zaciągać lewe powietrze..
-
AAH ręce opadają :(
Ciśnienie paliwa zmierz, może kuźwa któryś wężyk od PB lekko puszcza. A co z odmą, sprawdzona?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Tak to jest kupić auto dla szpanu W każdym bądź razie, ja śledzę dalej temat a wam chłopaki POWODZONKA
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
xD Tom, nie kasuj postów
-
Łożysko wiatraka chłodnicy
Mi ostatnio majster wymieniał łożysko wiskozy, 125 zł ori komplet
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Zbliża się 220 k km ?
-
Czyszczenie przepustnicy, odmy
O zaworze Ci nie pomogę bo pojęcia nie mam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pasuje się z wami spotkać Autko potrzebuje znawcy od VAGA
-
Czyszczenie przepustnicy, odmy
A4, jaki masz objaw, że zajmujesz się odma?
-
Wahacze SKV
icemerc, no Łódź nie grzeszy dobrą nawierzchnią ;D
-
Jaka przerwa na swiecach? 1.8 ADR
Chłopaki w/w postach polecają beru ale z kolei 4 elektrodowe, nie ogarniam
-
Co to za chwast przy obrotach?
Pulpecik, ten ezektor jest gdzieś przy odmie? To od razu jak będę odmę robił to luknę na ten ezektorek
-
Da się sprawdzić KM ECU vagiem?
A czy ktoś wie gdzie to poszukać w programie? Może akurat Mam VCDS 311.2 może się jednak da?
-
Co to za chwast przy obrotach?
Chyba Cię obdarzę pięcioma gwiazdkami za pomoc
-
Co to za chwast przy obrotach?
Przepustnica przechodzi adaptację bo ostatnio zrobiłem i przeszło miodzio. Nasuwa mi się jedna myśl, skoro łapie gdzieś lewe powietrze to zostaje odma, majster mi robił odmę jak kupiłem auto, cienką rurkę od odmy kupiłem na metry za 2 zł a tą grubszą rurkę tylko w ASO można dostać, a on mi ją jakoś podszprycował tylko na sztukę i pewnie nie trzyma jak należy, reszta inne doloty wszystko zrobione. Teraz pasuje aby ktoś mi podał nr tej grubszej rurki od odmy
-
Da się sprawdzić KM ECU vagiem?
Witam, Panowie, da się sprawdzić vagiem ile dany komputer w aucie ma nalatane KM?