Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Jak widzę nick pulpecik to wiem, że coś jest nie tak Czemu nie odpowiadasz na PW?
  2. W moim modelu na którym kanale sprawdzę ładowanie?
  3. k232 odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Ciekawy temat Panowie, udało się coś komuś ogarnąć?
  4. Na przywitanie masz odpowiedni dział. Zaraz dostaniesz notkę ;D
  5. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No ja powtarzam tylko słowa mechanika, czyli napinacz zostawić w spokoju i brać się za rolkę? No właśnie chodziło mi o łożysko/sprzęgło alternatora.
  6. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemanko Wszystkim Panowie, Majster ostatnio wymieniał mi łożysko od wiskozy, zauważył, że jakieś dźwięki wydobywają się z łożyska alternatora, i jeszcze mówił, że napinacz paska klinowego będzie za jakiś czas do wymiany bo też świszczy już delikatnie. Czy to jest coś poważnego? Jakie konsekwencje mnie czekają jak coś strzeli po drodze?
  7. k232 odpowiedział(a) na Luba temat w 1.8
    Daj znać jak efekty.
  8. Pasuje się zając odma i przy okazji gruszką, wszystko uszczelnić i ma być ?
  9. Ale ja pisze o przygasaniu/obroty.
  10. Ja mam u siebie to samo co autor tego wątku, za cholerę nie wiem o co chodzi, na myśl przychodzi mi jeszcze nieszczelność w odmie, jakiś wężyk może zaciągać lewe powietrze..
  11. k232 odpowiedział(a) na binekbnk temat w 2.8
    Ciśnienie paliwa zmierz, może kuźwa któryś wężyk od PB lekko puszcza. A co z odmą, sprawdzona?
  12. Tak to jest kupić auto dla szpanu W każdym bądź razie, ja śledzę dalej temat a wam chłopaki POWODZONKA
  13. xD Tom, nie kasuj postów
  14. Mi ostatnio majster wymieniał łożysko wiskozy, 125 zł ori komplet
  15. Zbliża się 220 k km ?
  16. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    O zaworze Ci nie pomogę bo pojęcia nie mam
  17. Pasuje się z wami spotkać Autko potrzebuje znawcy od VAGA
  18. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    A4, jaki masz objaw, że zajmujesz się odma?
  19. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    icemerc, no Łódź nie grzeszy dobrą nawierzchnią ;D
  20. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Chłopaki w/w postach polecają beru ale z kolei 4 elektrodowe, nie ogarniam
  21. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Pulpecik, ten ezektor jest gdzieś przy odmie? To od razu jak będę odmę robił to luknę na ten ezektorek
  22. A czy ktoś wie gdzie to poszukać w programie? Może akurat Mam VCDS 311.2 może się jednak da?
  23. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Chyba Cię obdarzę pięcioma gwiazdkami za pomoc
  24. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Przepustnica przechodzi adaptację bo ostatnio zrobiłem i przeszło miodzio. Nasuwa mi się jedna myśl, skoro łapie gdzieś lewe powietrze to zostaje odma, majster mi robił odmę jak kupiłem auto, cienką rurkę od odmy kupiłem na metry za 2 zł a tą grubszą rurkę tylko w ASO można dostać, a on mi ją jakoś podszprycował tylko na sztukę i pewnie nie trzyma jak należy, reszta inne doloty wszystko zrobione. Teraz pasuje aby ktoś mi podał nr tej grubszej rurki od odmy
  25. Witam, Panowie, da się sprawdzić vagiem ile dany komputer w aucie ma nalatane KM?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.