Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    wyzyk, patrzyłeś na opakowanie od Wahlera przy ile stopniach się otwiera? Na tym co ja kupiłem było napisane, że powinien się otworzyć przy 93 stopniach, no ale gdyby się otworzył to by się włączyl wentylator i zbił by tą temp. a w czasie jazdy mam 100 stopni na klimatroniku a na vagu 96 stopni, może faktycznie się zacina?
  2. Skoro napinacz wymieniony to nie wydaje mi się, żeby dalej klepał. A co z rozrządem, może coś źle ustawione? Chyba, że gdzieś kawałek jakiejś blaszki się dostało i stuka..
  3. No wygląda na to, ze ciśnienie oleju mamy wykluczone. Filmik kiedy dasz, zeby to posłuchać?
  4. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    To wina czego skoro taka wysoka temp? A gdzie masz napisane, ze kazał?
  5. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Czemu mi odpowiadasz pytaniem na pytanie? Odpowiedz raz a dosadnie jak wiesz czemu taka wysoka temp. A jak nie wiesz to zaprzestań pisać i może ktoś inny da rade pomoc.
  6. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    No bo Langista pisał, ze za wysoka temp. Wiec może faktycznie cos nie tak? Dolny waz ma być ciepły czy gorący czy chłodny czy zimny?
  7. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Dlaczego zart? Z autem nic sie nie dzieje, ciepłem dmucha, chyba ze ta chlodnica faktycznie niedrożna,płukanie chłodnicy kwaskiem czy termostat?
  8. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Langista, czyli co termostat u mnie?
  9. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Tak ktoś na forum pisał Ja w swoim ADR benzyna na 51 kanale mam non stop 90 stopni, a na 49 mi pokazuje tak do 106 max a później już opada i tak 102 trzyma, jak jest 102 na 49 kanale to na vagu pokazuje 99 także czujnik git.
  10. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Ten czujnik odpowiada raczej za odpalanie, chociaż jak jest cos nie tak z czujnikami to raczej wywala błędy na vagu
  11. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Jak sprawdziłeś ten czujnik walu? Ciężko go wyciągnąć?
  12. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    A dalo cos wyciągnięcie tego czujnika ?
  13. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Radek nie wiem jaki masz silnik bo na tel jestem ale jak PB to dolny waz ma być zimny cały czas, gdzieś było na forum to pisane. Ile głów tyle pomysłów, masakra nie wiadomo w co ręce wsadzić
  14. k232 odpowiedział(a) na 7ka temat w 1.6
    Mi tez właśnie faluja, najpierw wyczyszczę przepustnice, nowa odma i przewody a jak dalej lipa to wtedy trzeba sprawdzać z paliwem czy nie cofa, czujniki i idę bajery
  15. k232 odpowiedział(a) na 7ka temat w 1.6
    Może być odma, nieszczelność, czujnik położenia wału korbowego, sprawdź błędy na kompie czy masz jakieś
  16. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Tak jak wspomniałem robiłem na kanale 001, tak jak w opisie powyżej i pisało ADP OK, ale sprawdzę jeszcze na 098 bo dalej mam jakieś wahania obrotów, chyba, że odma łapie lewajkę
  17. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    098? Czy to? Zapłon włączony, silnik nie pracuje! [Wybór] [01 - Silnik] [bloki pomiarowe - 08] Wybierz grupę "098" (lub grupę "001" w niektórych pojazdach wyposażonych w sterowniki SIMOS i Marelli np. silniki ADY i AEE). [idź!] [Przełącz na Nastawy - 04] Po przełączeniu na Nastawy podstawowe w górnym, prawym polu ekranu pojawi się informacja: "Adapt. trwa" i rozpocznie się proces adaptacji. Można będzie również usłyszeć pracę przepustnicy i zauważyć jak zmieniają się pewne wartości wyświetlane przez program VAG-COM. System należy pozostawić w nastawach podstawowych przez około 30 sekund, po czym można ponownie przełączyć na : [bloki pomiarowe - 08] ...i gotowe. Ja w swoim robiłem na 001 bo na 098 nie miałem chyba nic, bez kitu sprawdzę to.. Ale mi chodzi o to jak zdemontuje się przepustnice to na niej są jakieś śrubki, którymi ustawia się całą przepustnicę. Gdzieś na forum passata to wyczytałem, i dlatego pytam czy tak faktycznie jest.
  18. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Napisz do Łukasz13 albo kamil-vag w sprawie logow, powinni pomoc.
  19. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam Panowie czy w 1.8 ADR jest takie cos, jak sie wyciągnie przepustnice to ponoć na niej są jakieś 2 śrubki którymi sie ustawia całą przepustnice, ktoś wie jak to ustawić żeby było dobrze? Czy w tym silnikach tylko sie czyści przepustnice bez ustawiania?
  20. k232 odpowiedział(a) na acetyloaceton temat w 1.8
    Auto odżyło ?
  21. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    93 za mało czy za dużo ?
  22. Piś swoją drogą. Pieprzyć bezmózgie osoby, które głosowały na to COŚ ;/
  23. Bez kitu Rzeszów to samo, cena wczoraj 1.97 dziś ta sama stacja 2.20 zł ;D
  24. Panowie jak powinno być ustawione nakładanie faz benzyna/gaz w kme nevo przy wtryskach zamontowanych na górnej oslonie silnika z długimi wezami?
  25. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Karol, zrób logi i daj komuś o sprawdzenia inaczej to co mogliamy to Ci podpowiedzieliśmy a tak to nic nie zrobimy. Dużo czasu logi nie zajmują a można na prawdę duO sie dowiedzieć na temat auta ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.