Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na ndjaro temat w Audi A4 B5
    Może coś z pompą wody nie tak?
  2. Hahahah dokładnie ;D
  3. Jakiś filmik nagraj i wrzuć, żeby posłuchać, błędy na vagu posprawdzaj.
  4. Wiadomo, że piosenka lipa ale przynajmniej można się chwile pośmiać
  5. Miłego słuchania hahahahaha
  6. Ale to jest jakiś specjalny tester czy po prostu komputerowo?
  7. k232 odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/209925-trzesie-buda-na-zimnym-silniku-spalanie-stukowe/ Może Panowie to was jakoś naprowadzi ?
  8. Jak sprawdziłeś, że wtryskiwacz był rozregulowany?
  9. Siemanko wszystkim Widzę, że Prezes870 jest już na liście " Fałszywych sprzedawców " ale za późno zobaczyłem a było już po zakupie. Chciałem kupić od kogoś z forum przepływomierz do mojego Audi, chciałem aby to było do mojego modelu Oryginalne ale używane, odezwał się do mnie ten o to właśnie Prezes 870.. Moja rozmowa z nim na PW ma 3 strony. Zaproponował, że ma przepływomierz i zapewniał, że będzie hulało, odebrałem przesyłkę gdzieś po tygodniu czekania pojechałem do majstra, żeby mi ją zamontował, okazało się, że przepływomierz jest z Audi 80 do tego był to zamiennik i jeszcze używany.. W moim aucie nie było polepszenia a do tego VAG pokazywał mi błąd przepływomierza.. A więc 52 zł z przesyłką poszło, musiałem kupić u Siebie na miejscu taki jak chciałem, kupiłem i jeżdżę do dziś. Także Panie Prezes870, po raz kolejny pokazałeś, że nie warto Ci ufać tym bardziej, że jesteś użytkownikiem tego forum. NIECH WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE Z TOBĄ INTERESY TO TOTALNA KLĘSKA. Dziękuję za uwagę
  10. k232 odpowiedział(a) na bolusss temat w Audi A4 B5
    Hahaha, daj znać jak efekty po wymianie
  11. Co byś nie miał, teraz jest lipny gaz i bardzo często się zdarza, ze wtryski nie dają rady bo taki syf przez wtryski przechodzi
  12. Ja miałem podobny objaw na Golf 4, silnik nie pracował równo, okazało się, że jakaś kostka, która jest wpięta do wtrysków nie była do końca wciśnięta, wcisnąłem i auto jak z salonu.
  13. Przetworzyć to na Polskie i będą 2 browary ;D
  14. k232 odpowiedział(a) na BartolomeoZmc temat w Audi A4 B5
    Panowie, wczoraj u Siebie sprawdzałem akumulator VCDS-em, na włączonym zapłonie pokazywało 12,0 V - 11,9V, gdy włączyłem silnik to pokazywało 14,2V. Coś mi się wydaje, że trochę mało te 12V jak na rozruch.. ?
  15. Halo halo Czy jest osoba, która jeździ 1.8 ADR i potrafi podać prawidłowe grupy do logowania tego oto silnika? Potrzebuję grupy, które ze sobą łączyć na logach dynamicznych i logach statystycznych. Potrzebuję prześwietlić samochód ale nie wiem na jakich grupach.
  16. Czyli tak ma być?
  17. W czasie dłuższej jazdy wskazówka na zegarach idzie na lekko ponad 90 stopni i stoi, jak zgaszę auto i zaraz odpalę to wskazówka jest 3 kreski poza 90 stopni.
  18. Pozwólcie, że podepnę się pod temacik Witam, Po przejechaniu trasy 22 km w szary, deszczowy dzień pod domem sprawdziłem temperaturę na klimatroniku - kanał 49 temp. 105 stopni, kanał 51 temp. 90 stopni. Co z tym robić? Jakiś czujnik konkretnie do wymiany?
  19. k232 odpowiedział(a) na ndjaro temat w Audi A4 B5
    To tak przy okazji, jakim cudem oryginał 44 zł jak ja do swojego za wahlera płaciłem 70 zł ;o
  20. k232 odpowiedział(a) na bolusss temat w Audi A4 B5
    Ja mam taki sam problem jak Ty Langista , pewnie pasuje wymienić czujnik temp. płynu chłodzącego ;D
  21. http://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-samsung-led-ue48j6370,id-342899 Coś takiego np, wiem, że chcesz 50 lub więcej ale ten ma zakrzywiony ekran tzw. " curved ", mnie on się bardzo podoba a cena też nie jest odstraszająca
  22. Nie wiem, dalej gra subwoofer + 4 głośniki, a 5 ni chu chu Karta dźwiękowa zintegrowana, nie wiem jak to podłączyć ;/
  23. k232 odpowiedział(a) na leszek1973 temat w 2.0
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368049-audi-a4-b6-20-alt-wibracje/ Tutaj masz temat gdzie ludzie mają taki sam problem jak Ty, więcej osób w jednym temacie to lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.