Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. BRC ma drogie serwisy ale jak oni zaloza instalacje to nie ma porównania, ja jak kupiłem swoje auto tez było BRC Sequent 24 ale ta instalacja miała 11 lat także swoje wysłużyła a ja nie zdążyłem jej przetestować porządnie choć kilka miesięcy jeździłem ale już wtryski były skończone i nie podobała mi sie taka jazda
  2. Nagraj fimik odpalania po całej nocy przed wymiana. A od czego jest czujnik położenia walka rozrządu?
  3. Strusio, nagraj filmik jak Ci odpala, bede miał porównanie ja tez Ci mogę nagrać jak byś chciał porównać ?
  4. I co wymieniłeś zawory czy co bo już sie pogubiłem
  5. Uszol, gdzie w adr znajduje sie ten czujnik położenia walu? Pewnie i ja go w ciemno wymienie bo po nocy już bardzo słabo idzie mu to odpalanie
  6. k232 odpowiedział(a) na cna temat w 2.8
    I po wymianie czujnika pali od strzala?
  7. U mnie po całej nocy tez trzeba zeby 3-4 razy pokręcił i wtedy zalapie tez mi sie to nie podoba ale olewam to, dopóki cos nie padnie to nie będę bez sensu dokładal kasy, może walnięty czujnik położenia walu? Chociaż byłby jakiś błąd na kompie a u mnie nic
  8. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    O proszę, to elegancko ?
  9. Panowie jak powinno być ustawione rozgrzewanie wtryskow w kme nevo?
  10. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No właśnie pokaż mi jak to powinno być skrócone i zamontowane, 18 odstawiam do ogarniętego gazownika to może by od razu to zrobił..
  11. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Tu może i masz rację bo jesteś kolejną osobą, która o tych rzeczach wspomina.. Nie przeszkadza mi, że wtryski są na wierzchu ale faktycznie jak by skrócił rurki od wtrysków o połowę to na pewno inaczej by to wszystko się zachowywało..
  12. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Panu już podziękujemy za krytykę. Instalacja zawiązana jest na sznurku i ledwo co już wisi..
  13. k232 odpowiedział(a) na bolusss temat w Audi A4 B5
    No tak wyzyk masz rację co do porównywania, na tel nie ujrzałem, że to DIZEL Co do kanałów też masz rację
  14. Co to za kozak pocinał A7 3.0 T koło godz. 12 widziany w Rudnej Małej, śliczny niebieski kolor..
  15. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Lepiej woda niż olej pamiętaj, to są uroki naszego Polskiego niezawodnego Paliwa.. Może Ci po prostu to paliwo gdzieś ucieka, jakiś wężyk sparciały jest i powoli sobie kapie? To jest nierealne, żeby tak żarło..
  16. Ja u Siebie w sedanie mam butlę 70 litrów, wchodzi 55 litrów przy tankowaniu.
  17. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No a na tym filmiku co nagrałem to je słychać bardzo głośno i nie wiem z czym to się je.
  18. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, Panowie, czy z linku poniżej możecie mi powiedzieć czy jeżeli auto działa jeszcze na benzynie to ten dźwięk z wtrysków LPG jest normalny? https://www.youtube.com/watch?v=8KAcQ-oNrA4
  19. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Jak uważasz, ja kupiłem na szrocie uzywana ale oryginalna i działa do dziś
  20. k232 odpowiedział(a) na bolusss temat w Audi A4 B5
    Cos langista masz nie tak, moj po 4-5 km na zegarze ma już 90stopni. Jak postoi przez noc i jest -10 to po 7km ale tak długo to jeszcze w żadnym aucie nie miałem.
  21. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Zrób logi dynamiczne to Ci ktoś powie jak przeplywka działa i czy faktycznie trzeba ja wymienić. Ja bym od razu 400 zł nie ładował gdybym nie był tego pewny..
  22. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Tylko ori bosch.
  23. Uuu... W tym nie za bardzo Ci pomogę ;/ Faktycznie odgłos ma jak z odkurzacza ale co to jest? ... Wiskoza raczej odpada.
  24. k232 odpowiedział(a) na bolusss temat w Audi A4 B5
    Czujnik temp silnika wymieniłeś czy czujnik temp płynu?
  25. Albo ludzie nie potrafią opisać swojego problemu albo my nie potrafimy pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.