Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Jak by się termostat nie otworzył to auto było by niedogrzane a tu masz 98 stopni, może któryś czujnik już okłamuje? U mnie na 51 kanale stoi non stop na 90 stopniach. Jedynie wskazówka na zegarach coś tam jojczy
  2. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    No może wystarczą tylko statyczne
  3. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Musisz zrobić logi statyczne i dynamiczne inaczej nikt Ci nie pomoże ;/
  4. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Może zmienili parametry, ja zmieniałem ponad rok temu
  5. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    A jest w ADR coś takiego jak czujnik położenia przepustnicy? To jak wtyczki masz git to sprawdź, odmę, przepływomierz, błędy na kompie są? Może gdzieś lewe powietrze wciąga..
  6. No a dasz rade namalować? Chętnie zobaczę to na rysunku Kolego i jak tam sytuacja? Ja dziś napisałem do dwóch osób o cenę tego czujnika oryginału i też pewnie będę zamawiał i zmieniał, a Ty jak zmieniłeś to pochwal się efektami Strusio a sprawdzałeś cewkę? Chyba podjadę do jakiegoś komisu i spróbuje się dogadać z gościem na podmiankę cewki i przejażdżkę, żeby ocenić, nie chodzi mi teraz tylko o poranne palenie. U mnie tak odpala po całej nocy w garażu.
  7. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    O masz, to bez kitu ja już nie wiem, a kiedy kupowales?
  8. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Langista nie koniecznie musi, ja jak zmieniałem termostat na wahlera to na opakowaniu było napisane, ze otwiera sie przy 93 stopniach wiec nie ma opcji aby temp te kilka stopni nie poszła do góry, musi pójść, termostat sie otworzy i w czasie jazdy temp będzie opadac
  9. Nie wiem jak to możliwe ale na złomie za używaną kompletną cewkę wołają sobie 30-40 zł, śmiech na sali. A u Ciebie kolego może przepływomierz już mówi papa?
  10. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Dolny waz jest cały czas zimny i tak ma być w adr. Jak sie auto nie nagrzewa to tylko termostat, termostat to jest czeski film, zeby za 1 razem trafić na sprawny. Podnosi Ci sie stan płynu w zbiorniczku albo cos podobnego?
  11. Było dobre.. Dobra ale to mierzyłeś chwile temu a ciśnienie i pompa oleju może paść na następny dzień i co wtedy? Dalej sie będziesz kłócił ze ciśnienie BYŁO dobre?
  12. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    A jak kata nie ma?
  13. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Co nie? Sam się zdziwiłem, tzn wiesz ja nie wyczaiłem sam tej wtyczki, rzeczoznawca sprawdzał samochód i tak sobie wcisnął i nagle auto działa równiutko i lżej odpala.. Tak samo była podmieniana cewka, kable beru nówki i nic, dopiero wtyczka od wtrysków benzynowych postawiły auto..
  14. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Sprawdź tą wtyczkę od wtrysków, ja w tym Golfie jak podłączyłem to całkiem inny samochód..
  15. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Może przy wtryskach źle wpięty jest czujnik i powoduje szarpanie, miałem tak w Golfie 4, na biegu jałowym na czerwonym świetle budą telepało jak by buda była w turbulencji
  16. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Na zimnym słabo pali a na ciepłym bez problemu to pisali, że czujnik położenia wału korbowego. A na odwrót nie wiem czy to będzie też czujnik odpowiadał.. Pewnie będziesz musiał się vagiem pobawić i jakieś logi porobić, ale ja Ci w tym już nie jestem w stanie pomóc
  17. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Chłopaki piszą, że jak jest problem z zapaleniem silnika po całej nocy to typują ten czujnik.. Ale właśnie dziś się dowiedziałem cenę jaka jest dla nas osób fizycznych bez zniżki - 530 zł ori z ASO A dzik załatwia taniej jak by co.
  18. Luba, nie chciał byś znać ceny tego oryginalnego czujnika..
  19. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    I co nie będzie wody w wydechu?
  20. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Czytaj posty to sie dowiesz, ze woda z wydechu to normalne. No już jest sukces ze spalaniem
  21. k232 odpowiedział(a) na ndjaro temat w Audi A4 B5
    No ja mam PB , znasz grupy dla PB? W liczniku nie było żadnych błędów
  22. k232 odpowiedział(a) na ndjaro temat w Audi A4 B5
    Coś takiego miałem, ale to co napisałeś to źle sprawdzałem ale pokażę: http://ifotos.pl/z/axsqrrs- kanał 49 temp ciągle rośnie http://ifotos.pl/z/axsqrra- na vagu w silniku grupa 3 Różnica jest max 2 stopnie bo trochę opóźnia ale to pewnie nie to Wiem, że 49 kanał nie jest od silnika ale tam ciągle rośnie Proszę o poprawienie Wyżyk, później sprawdzę tak jak napisałeś i odezwę się Wyżyk podałeś mi złe kanały bo w silniku 01 na kanale 7 nie ma nic tylko w 1 okienku pokazywało mi 104 stopnie A na 17 licznik - kanał 3 też coś nie tak było, zaraz wrzucę fotki jak mi się tel zaktualizuje
  23. k232 odpowiedział(a) na bolusss temat w Audi A4 B5
    Ups, nie tu
  24. Ja letnie tylko Michelin Energy Saver, na 3 autach sprawdzane i są niezawodne.
  25. k232 odpowiedział(a) na acetyloaceton temat w 1.8
    A jak to było zrobione i dalej lipa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.