Treść opublikowana przez k232
-
wysoka temperatura
Jak by się termostat nie otworzył to auto było by niedogrzane a tu masz 98 stopni, może któryś czujnik już okłamuje? U mnie na 51 kanale stoi non stop na 90 stopniach. Jedynie wskazówka na zegarach coś tam jojczy
-
Odcina zapłon przy 4000
No może wystarczą tylko statyczne
-
Odcina zapłon przy 4000
Musisz zrobić logi statyczne i dynamiczne inaczej nikt Ci nie pomoże ;/
-
wysoka temperatura
Może zmienili parametry, ja zmieniałem ponad rok temu
-
Odcina zapłon przy 4000
A jest w ADR coś takiego jak czujnik położenia przepustnicy? To jak wtyczki masz git to sprawdź, odmę, przepływomierz, błędy na kompie są? Może gdzieś lewe powietrze wciąga..
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
No a dasz rade namalować? Chętnie zobaczę to na rysunku Kolego i jak tam sytuacja? Ja dziś napisałem do dwóch osób o cenę tego czujnika oryginału i też pewnie będę zamawiał i zmieniał, a Ty jak zmieniłeś to pochwal się efektami Strusio a sprawdzałeś cewkę? Chyba podjadę do jakiegoś komisu i spróbuje się dogadać z gościem na podmiankę cewki i przejażdżkę, żeby ocenić, nie chodzi mi teraz tylko o poranne palenie. U mnie tak odpala po całej nocy w garażu.
-
wysoka temperatura
O masz, to bez kitu ja już nie wiem, a kiedy kupowales?
-
wysoka temperatura
Langista nie koniecznie musi, ja jak zmieniałem termostat na wahlera to na opakowaniu było napisane, ze otwiera sie przy 93 stopniach wiec nie ma opcji aby temp te kilka stopni nie poszła do góry, musi pójść, termostat sie otworzy i w czasie jazdy temp będzie opadac
-
[1.8 ADR] SZARPIE NA PB I LPG
Nie wiem jak to możliwe ale na złomie za używaną kompletną cewkę wołają sobie 30-40 zł, śmiech na sali. A u Ciebie kolego może przepływomierz już mówi papa?
-
wysoka temperatura
Dolny waz jest cały czas zimny i tak ma być w adr. Jak sie auto nie nagrzewa to tylko termostat, termostat to jest czeski film, zeby za 1 razem trafić na sprawny. Podnosi Ci sie stan płynu w zbiorniczku albo cos podobnego?
-
A4 B5 ADR napinacz łańcucha rozrządu
Było dobre.. Dobra ale to mierzyłeś chwile temu a ciśnienie i pompa oleju może paść na następny dzień i co wtedy? Dalej sie będziesz kłócił ze ciśnienie BYŁO dobre?
- Wysokie spalanie
-
Odcina zapłon przy 4000
Co nie? Sam się zdziwiłem, tzn wiesz ja nie wyczaiłem sam tej wtyczki, rzeczoznawca sprawdzał samochód i tak sobie wcisnął i nagle auto działa równiutko i lżej odpala.. Tak samo była podmieniana cewka, kable beru nówki i nic, dopiero wtyczka od wtrysków benzynowych postawiły auto..
-
Odcina zapłon przy 4000
Sprawdź tą wtyczkę od wtrysków, ja w tym Golfie jak podłączyłem to całkiem inny samochód..
-
Odcina zapłon przy 4000
Może przy wtryskach źle wpięty jest czujnik i powoduje szarpanie, miałem tak w Golfie 4, na biegu jałowym na czerwonym świetle budą telepało jak by buda była w turbulencji
-
Odcina zapłon przy 4000
Na zimnym słabo pali a na ciepłym bez problemu to pisali, że czujnik położenia wału korbowego. A na odwrót nie wiem czy to będzie też czujnik odpowiadał.. Pewnie będziesz musiał się vagiem pobawić i jakieś logi porobić, ale ja Ci w tym już nie jestem w stanie pomóc
-
Odcina zapłon przy 4000
Chłopaki piszą, że jak jest problem z zapaleniem silnika po całej nocy to typują ten czujnik.. Ale właśnie dziś się dowiedziałem cenę jaka jest dla nas osób fizycznych bez zniżki - 530 zł ori z ASO A dzik załatwia taniej jak by co.
-
Problem z odpalaniem "na zimnym"
Luba, nie chciał byś znać ceny tego oryginalnego czujnika..
-
Wysokie spalanie
I co nie będzie wody w wydechu?
-
Wysokie spalanie
Czytaj posty to sie dowiesz, ze woda z wydechu to normalne. No już jest sukces ze spalaniem
-
Czujnik temperatury opada
No ja mam PB , znasz grupy dla PB? W liczniku nie było żadnych błędów
-
Czujnik temperatury opada
Coś takiego miałem, ale to co napisałeś to źle sprawdzałem ale pokażę: http://ifotos.pl/z/axsqrrs- kanał 49 temp ciągle rośnie http://ifotos.pl/z/axsqrra- na vagu w silniku grupa 3 Różnica jest max 2 stopnie bo trochę opóźnia ale to pewnie nie to Wiem, że 49 kanał nie jest od silnika ale tam ciągle rośnie Proszę o poprawienie Wyżyk, później sprawdzę tak jak napisałeś i odezwę się Wyżyk podałeś mi złe kanały bo w silniku 01 na kanale 7 nie ma nic tylko w 1 okienku pokazywało mi 104 stopnie A na 17 licznik - kanał 3 też coś nie tak było, zaraz wrzucę fotki jak mi się tel zaktualizuje
- Problem z temepratura
-
Polecane opony letnie
Ja letnie tylko Michelin Energy Saver, na 3 autach sprawdzane i są niezawodne.
-
Silniczek krokowy?
A jak to było zrobione i dalej lipa?