Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na grantz temat w 1.8T
    No ja też czekam na info
  2. k232 odpowiedział(a) na grantz temat w 1.8T
    Jak się nie da zrobić adaptacji to coś nie tak z przepustnicą..
  3. k232 odpowiedział(a) na grantz temat w 1.8T
    Ty masz elektryczną przepustnicę czy na linkę? http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=9 Masz link, odnajdź swoją przepustnicę i zobacz czy na dobrym kanale robiłeś.
  4. k232 odpowiedział(a) na grantz temat w 1.8T
    ERROR wyskakuje jak masz włączony silnik, robiłeś adaptację przy samym zapłonie ?
  5. k232 odpowiedział(a) na grantz temat w 1.8T
    A co z przepustnicą, odmą?
  6. Najlepiej podepnij manometr na zimnym silniku i obserwuj ciśnienie od zimnego silnika do rozgrzania i jak już sie rozgrzeje to jeszcze z 20 min obserwuj czy są jakieś zmiany i będzie wiadomo. Na zimnym silniku to tak jak byś w cale nie mierzył tego ciśnienia. Kup oryginalny czujnik oleju, żadne zamienniki i dawaj znać co i jak.
  7. To może panewki sie kończą skoro pompa oleju dobra. Powiem Ci tak, nie pisałeś ze mierzyłeś ciśnienie oleju a wiec zmierz i będziesz miał wykluczona pompę, jaki kolor kontrolki Ci sie pali? Jak pomarańczowa i daje dźwięk to problem prawdopodobnie z czujnikiem. Jak wymieniasz czujnik to jedz kup ORYGINALNY a nie jakieś podróbki bo sie nigdy nie pozbędziesz problemu jak będziesz żałował tym bardziej na czujnikach..
  8. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Nikt chyba nie ogarnął tego tematu o który teraz pytasz, sprawdzaj wszystko co możliwe.
  9. Na załężu są majstry od webasto.
  10. Jak sama nazwa mówi " toyota" ..
  11. Czujnik temp zmieniałeś ?
  12. k232 odpowiedział(a) na karol2984 temat w 1.8
    Olej się pewnie dostaje, pasuje wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów razem w komplecie będą uszczelki pod świece.
  13. k232 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    A może przewody od immo pasuje odświeżyć, chociaż jak nie odpala to raczej nie immo.. A mierzyłeś spadek napięcia na aku przy odpalaniu ? A jak naciśniesz pedał gazu przy odpalaniu to też nie złapie ?
  14. U mnie w innym aucie jest zwykla klima i działa od razu po całej nocy. A klimatronik w audi działa u mnie dopiero jak auto z 20km przegonie.
  15. k232 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Sprawdź czujnik położenia wału korbowego i przede wszystkim zmień czujnik temp. Na oryginał.
  16. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Silnik wpadł w tryb awaryjny, posprawdzaj i będzie dobrze
  17. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Jak rozrząd robiony to raczej nie on sie winny, na spokojnie podepnij vaga pod auto i zobacz na kompie co mu sie dzieje i najwyżej wypisz tu błędy a ktoś Ci na pewno objaśni.
  18. Tak mi wpadło teraz, może pasuje odpiąć aku na kilka godzin, przejechać autem, żeby się zagrzał i wtedy zrobić adaptację przepustnicy, jak aku przywróci ustawienia fabryczne to może i przepustnica inaczej zacznie to odbierać ? Jutro tak u Siebie zrobię bo mam to samo co wy
  19. Nie wiem jak to jest w dajzlu, pytaj kogoś kto ma dajzla ;D
  20. A porównywałeś temp. z vagiem ? może w piz*u czujnik temp walnięty i coś szaleje
  21. Jak czujnik to raczej tylko ori.
  22. Jak Ci na 49 kanale spada temp. podczas jazdy to pewnie termostat.
  23. Witam, Panowie, temat zakładam o przepustnicy. Mam falujące obroty, ostatnio czyszczona przepustnica, adaptacja zrobiona, zero poprawy. Odma sprawdzana wszystko szczelne. Na przepustnicy u mnie widzę jakiś czujnik na 7 pinów, jeżeli byłby błąd przepustnicy to pewnie błąd tego czujnika pokazałoby na VAGu tak ? Za co to czujnik na przepustnicy jest odpowiedzialny ? Czy ktoś wie jak ustawić ręcznie lub komputerowo kąt nachylenia przepustnicy? Może ona po prostu już jest całkiem przechylona i gdzieś zaciąga jakieś powietrze.. Zapraszam do dyskusji i proszę o pomoc jak ktoś ma łeb do tego
  24. k232 odpowiedział(a) na tomekch973 temat w 1.8T
    No aż mnie ciekawość pożera, daj znać jak tylko zrobisz pomiar
  25. Ja się kompletnie nie znam na mechanice także nawet nie będę nic robił sam. Jemu chciałem tylko podpowiedzieć o czujniku ale w sumie to on sam mi to powiedział Ja już bez kitu nie ogarniam tego, spotkałem mechanika w sklepie i się pytam o ten wentylator, to mi wmawia, że ten wentylator od klimy włącza się tylko jak klima działa inaczej się nie włączy, sam już nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.