Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na Randor temat w 1.8
    Ngk powinno być git, ja bym zaczekał co dzik powie ?
  2. k232 odpowiedział(a) na Randor temat w 1.8
    Napisz do dzika z forum to Ci na pewno cos podpowie i od razu sprzeda.
  3. k232 odpowiedział(a) na Randor temat w 1.8
    Było kilka przypadkow na forum, ze auto słabo paliło, trzeba było kręcić długo, po wymianie czujnika temp auto całkiem inne ?
  4. k232 odpowiedział(a) na Randor temat w 1.8
    A co to znaczy, ze nie pali tak jak trzeba? Odpala ale długo kreci? Zmieniałeś czujnik temp? Kup sobie oryginalny czujnik temp ten na 4 piny i zapomnij o cewce, cewkę to jedz na szrot i sobie kup na podmianke, wpakujesz 500 zł i skąd wiesz ze to Ci cos pomoże?
  5. k232 odpowiedział(a) na grzesu3 temat w 1.8
    Przydało by się zacząć od tego, ale takie szarpanie to możliwe, że coś z przepływomierzem jest nie tak. Skoro cewka i reszta rzeczy zmienione to dziwna sprawa, że dalej problemy
  6. k232 odpowiedział(a) na grzesu3 temat w 1.8
    A czemu na 1 elektrodowe?
  7. Mi ostatnio nie palił na lpg okazało sie, że wężyk od wtryskiwacza lpg był przerwany ze starości Na Twoim miejscu przed zakupem zmierzył bym jeszcze raz ciśnienie na cylindrach na zimnym silniku, skasować błąd i zobaczyć co sie będzie działo, może samo skasowanie bledu cos pomoże
  8. za 1500 wątpię abyś kupił 17'.. Ja dziś kupiłem dziewczynie taki: https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-hp-250-g4-n0z68ea,id-656492 Tak samo będzie wykorzystywany do najzwyklejszego korzystania, jeszcze na nim nic nie robiłem ale z wyglądu i z ceny jest magiczny. Matowy ekran, za taką cenę nawet się nie zastanawiałem
  9. Ja też Cię dajmon popieram bo sam jestem zdania, że lepiej wydać kasę na remont i później jeździć do osranej śmierci tego auta niż sprzedać i kupić od handlarza następny złom..
  10. Sprawdź na vagu czy sonda dobrze pracuje.
  11. Ja na kompie nie mam żadnych błędów i też mam problem z obrotami, za cholerę nic nie pomaga, ale zacznij może od czyszczenia przepustnicy i zrobienia adaptacji. Jak zobaczysz błąd to nie ma co od razu wymieniać czujników bo to może błąd z wcześniejszych lat i jak go skasujesz to już może się nie pokaże, skasuj błąd i daj czas, żeby auto kilka dni pojeździło i sprawdź ponownie, jak błąd powróci to wtedy coś oznacza..
  12. Stag q box jak najbardziej, do tego rozglądnij sie za lepszymi wtryskami i będzie latać jak głupie. U mnie znajomy ma w hondzie civic stag q box, wtryski valteki i zero odczucia ze jedziesz na lpg, 136 km auto ma ale idzie jak by miało ze 160 przynajmniej.
  13. No właśnie z mapami nic się nie dzieje a komputer się resetuje, dziwna sprawa Witam, Panowie, czy ktoś mi powie gdzie tu w ustawieniach jest błąd? Może z nachyłem jest coś nie tak ? Proszę bardzo o pomoc, wtryskiwacze to Valteki 3 Ohm. http://ifotos.pl/z/aerxsnh http://ifotos.pl/z/aerxsnr http://ifotos.pl/z/aerxsnn
  14. Po to się wydaje worek pieniędzy, żeby jeździć do osranej śmierci samochodu za przeproszeniem No chyba, że ktoś wyda 10k na remont połowy auta i sprzeda Są ludzie i ludzie, do nikogo z was teraz nie piję, po prostu przykład
  15. Autem będziesz jeździł aż na złom trzeba będzie oddać
  16. Ja jebie jaki Ty jesteś uparty.. Znajdź sobie użytkownika na tym forum " dzik " , zadzwoń do niego i swaga masz za 3 dni..
  17. Spróbuj zrobić adaptacje przepustnicy, nie zaszkodzi
  18. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Cewkę wymieniłeś na całą nowa kompletna czy jak?
  19. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    Ile Ci teraz pije?
  20. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, Panowie, dziś podpinając kompa wyskoczyły mi 3 błędy dotyczące sondy, sprawdzałem na vagu na kanale 007 chyba tam pokazują się wskazania sondy i sonda pracuje jak najbardziej prawidłowo.. A błędy związane z sondą to: 16514 - Czujnik tlenu (Lambda) B1 S1: Nieprawidłowe działanie w obwodzie 00561 - Dopasowanie składu mieszanki Wartość skrajna adaptacji nieosiągnięta (na biegu jałowym) 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached 2 błędy o tym samym numerze ale ten co napisałem po Angielsku nie mogę znaleźć tłumaczenia. Proszę o pomoc.
  21. k232 odpowiedział(a) na tomeks94 temat w 1.8
    Jasnowidz się nam trafił, wie, że magicy przyjdą i coś powiedzą.. bez sensu stary. Temat obrotów jest ciężki, sam nie mogę rozwiązać.. Możesz spróbować od nastawnika, ja tego u siebie nie zmieniałem.
  22. Ja już bez kitu nie ogarniam, co auto to inaczej, rok do przodu czy do tyłu też inaczej a niby to samo..
  23. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Znowu trafiliśta na zaspanego majstra z linii
  24. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Podpowiedz jakim urządzeniem zatrzymać wiatrak?
  25. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Rośnie mi wskazówka od temp na zegarach, dziś wstawiam nowy czujnik temp, i właśnie nie wiem czy czujnik walnięty czy wiskoza do wymiany, na forum ktoś wstawiał, że u nas w 1.8 na 51 kanale pokazuje temp a nie na 49..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.