Treść opublikowana przez k232
-
Jakiej firmy cewkę kupić?
Ngk powinno być git, ja bym zaczekał co dzik powie ?
-
Jakiej firmy cewkę kupić?
Napisz do dzika z forum to Ci na pewno cos podpowie i od razu sprzeda.
-
Jakiej firmy cewkę kupić?
Było kilka przypadkow na forum, ze auto słabo paliło, trzeba było kręcić długo, po wymianie czujnika temp auto całkiem inne ?
-
Jakiej firmy cewkę kupić?
A co to znaczy, ze nie pali tak jak trzeba? Odpala ale długo kreci? Zmieniałeś czujnik temp? Kup sobie oryginalny czujnik temp ten na 4 piny i zapomnij o cewce, cewkę to jedz na szrot i sobie kup na podmianke, wpakujesz 500 zł i skąd wiesz ze to Ci cos pomoże?
-
Czarna świeca i szarpanie
Przydało by się zacząć od tego, ale takie szarpanie to możliwe, że coś z przepływomierzem jest nie tak. Skoro cewka i reszta rzeczy zmienione to dziwna sprawa, że dalej problemy
-
Czarna świeca i szarpanie
A czemu na 1 elektrodowe?
-
Nie pali na jeden cylinder 1.8AGN
Mi ostatnio nie palił na lpg okazało sie, że wężyk od wtryskiwacza lpg był przerwany ze starości Na Twoim miejscu przed zakupem zmierzył bym jeszcze raz ciśnienie na cylindrach na zimnym silniku, skasować błąd i zobaczyć co sie będzie działo, może samo skasowanie bledu cos pomoże
-
Pomoc w zakupie laptopa
za 1500 wątpię abyś kupił 17'.. Ja dziś kupiłem dziewczynie taki: https://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-hp-250-g4-n0z68ea,id-656492 Tak samo będzie wykorzystywany do najzwyklejszego korzystania, jeszcze na nim nic nie robiłem ale z wyglądu i z ceny jest magiczny. Matowy ekran, za taką cenę nawet się nie zastanawiałem
-
Relacja z reanimacji silnika - A4 B6 2.0 ALT
Ja też Cię dajmon popieram bo sam jestem zdania, że lepiej wydać kasę na remont i później jeździć do osranej śmierci tego auta niż sprzedać i kupić od handlarza następny złom..
-
Audi A4 B5 1.8 ADR - Problem z falującymi obrotami
Sprawdź na vagu czy sonda dobrze pracuje.
-
Audi A4 B5 1.8 ADR - Problem z falującymi obrotami
Ja na kompie nie mam żadnych błędów i też mam problem z obrotami, za cholerę nic nie pomaga, ale zacznij może od czyszczenia przepustnicy i zrobienia adaptacji. Jak zobaczysz błąd to nie ma co od razu wymieniać czujników bo to może błąd z wcześniejszych lat i jak go skasujesz to już może się nie pokaże, skasuj błąd i daj czas, żeby auto kilka dni pojeździło i sprawdź ponownie, jak błąd powróci to wtedy coś oznacza..
-
Opinia o instalacji
Stag q box jak najbardziej, do tego rozglądnij sie za lepszymi wtryskami i będzie latać jak głupie. U mnie znajomy ma w hondzie civic stag q box, wtryski valteki i zero odczucia ze jedziesz na lpg, 136 km auto ma ale idzie jak by miało ze 160 przynajmniej.
-
Coś z LPG, pomocy
No właśnie z mapami nic się nie dzieje a komputer się resetuje, dziwna sprawa Witam, Panowie, czy ktoś mi powie gdzie tu w ustawieniach jest błąd? Może z nachyłem jest coś nie tak ? Proszę bardzo o pomoc, wtryskiwacze to Valteki 3 Ohm. http://ifotos.pl/z/aerxsnh http://ifotos.pl/z/aerxsnr http://ifotos.pl/z/aerxsnn
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Po to się wydaje worek pieniędzy, żeby jeździć do osranej śmierci samochodu za przeproszeniem No chyba, że ktoś wyda 10k na remont połowy auta i sprzeda Są ludzie i ludzie, do nikogo z was teraz nie piję, po prostu przykład
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Autem będziesz jeździł aż na złom trzeba będzie oddać
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Ja jebie jaki Ty jesteś uparty.. Znajdź sobie użytkownika na tym forum " dzik " , zadzwoń do niego i swaga masz za 3 dni..
-
Gaśnie po odpaleniu, strzela w dolot.
Spróbuj zrobić adaptacje przepustnicy, nie zaszkodzi
-
Mega prolem z silnikiem 1.8 20v 125 km
Cewkę wymieniłeś na całą nowa kompletna czy jak?
- Wysokie spalanie
-
Błędy z sondą, ADR pomocy.
Witam, Panowie, dziś podpinając kompa wyskoczyły mi 3 błędy dotyczące sondy, sprawdzałem na vagu na kanale 007 chyba tam pokazują się wskazania sondy i sonda pracuje jak najbardziej prawidłowo.. A błędy związane z sondą to: 16514 - Czujnik tlenu (Lambda) B1 S1: Nieprawidłowe działanie w obwodzie 00561 - Dopasowanie składu mieszanki Wartość skrajna adaptacji nieosiągnięta (na biegu jałowym) 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached 2 błędy o tym samym numerze ale ten co napisałem po Angielsku nie mogę znaleźć tłumaczenia. Proszę o pomoc.
-
[ADR] Problem z obrotami itp
Jasnowidz się nam trafił, wie, że magicy przyjdą i coś powiedzą.. bez sensu stary. Temat obrotów jest ciężki, sam nie mogę rozwiązać.. Możesz spróbować od nastawnika, ja tego u siebie nie zmieniałem.
-
Wentylator klimatyzacji - kiedy się załącza
Ja już bez kitu nie ogarniam, co auto to inaczej, rok do przodu czy do tyłu też inaczej a niby to samo..
-
Wahacze SKV
Znowu trafiliśta na zaspanego majstra z linii
-
Temat wiskozy w 1.8
Podpowiedz jakim urządzeniem zatrzymać wiatrak?
-
Temat wiskozy w 1.8
Rośnie mi wskazówka od temp na zegarach, dziś wstawiam nowy czujnik temp, i właśnie nie wiem czy czujnik walnięty czy wiskoza do wymiany, na forum ktoś wstawiał, że u nas w 1.8 na 51 kanale pokazuje temp a nie na 49..