Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. A może immobiliser?
  2. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Podeślesz link ? No u mnie się obraca na wyłączonym silniku ale jak zapale auto po całej nocy to sie kręci tak jak na biegu jałowym, nie ma tak, że zwiększa obroty z rozgrzewaniem się silnika i właśnie nie wiem czy to jest dobre..
  3. Nie ma za co
  4. k232 odpowiedział(a) na acetyloaceton temat w 1.8
    A jak to sprawdzić? Jak dobre to chyba i drożne
  5. k232 odpowiedział(a) na acetyloaceton temat w 1.8
    Jak będę na kompie to Ci wrzucę na pw filmik
  6. Ja czyściłem 2 razy przepustnice i adaptacje tez robiłem i nic to nie dało.
  7. A wiskoza się nie kręci jak odpalisz silnik ? Elektryczny powinien się kręcić jak włączysz klimę a jak nie działa to pewnie czujnik walnięty.
  8. No bo już mnie dziwne myśli nachodziły co do olei ;D
  9. Sprawdzałeś ciśnienie oleju ? Może pompa oleju już ciśnienia nie daje i zawory klepią..
  10. Cieszmy się tym co jest, do 6 zł jeszcze kawałek
  11. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemka Wszystkim Przede wszystkim to Wesołych i rodzinnych świąt wszystkim ) Panowie temat wiskozy w naszych batmobilach, czy na zgaszonym silniku powinno dać się przekręcić wiskozą? Czy jak zapalamy silnik po całej nocy to wiskoza od razu działa na pełnych obrotach na biegu jałowym czy ona z rozgrzewaniem się silnika powinna się wkręcać na szybsze obroty? Zapraszam do dyskusji
  12. Może te wasze silniki są jakieś nie ten ? Skoro motul to jest górna półka jako olej to jak może być czarny po 2 kkm ?
  13. k232 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Patrząc po 1 poście to wynika z tego ze na 51 kanale pokazuje w B5 temp. Silnika, a każdy mówi , że na kanale 49 ... Czy ktoś mi to na serio wytłumaczy czy coś ze mną nie tak?
  14. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Jak długo kręcić trzeba przy odpalaniu to czujnik temp. ten na 4 piny walnięty na 100%. Tylko musisz kupić ori.
  15. Podczas przyśpieszania zawsze będziesz miał lekkie szarpnięcie, to jest normalne, chyba, że to jest bardzo mocne to wtedy, może być dużo rzeczy nie tak.. Cała cewka niesprawna, świece, kable, może gdzieś paliwem leje bo za duża dawka, jak masz LPG to może węże są za długie i szarpie przy przyśpieszaniu bo zanim gaz dojdzie to szarpnie.. U mnie na 2 biegu prawie wywalało drążek, ale wymieniłem łożysko na sprzęgle bo świszczało i problem znikł.
  16. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Dziękuję Jacku Tutaj niektórzy takie syte odpowiedzi sieją, że można na niektórych polegać
  17. k232 odpowiedział(a) na hosearkadio temat w Audi A4 B5
    Prawdopodobnie tak prawidłowo ma działać wiskoza, póki silnik zimny ona powinna sie powoli kręcić a nie od razu po zapalaniu silnika na pełnych obrotach.
  18. Widzisz soul Geniuszu, u mnie w 1.8 ADR wentylator elektryczny włącza sie tylko gdy klima działa. Całość ma ogarnąć wiskoza.
  19. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Na razie pierdoły, nowa cewka zostaje na ostatni strzał.
  20. Kiedyś tak było, że wiercili na stole też widziałem na własne oczy, ale jak znaleźli patent na wiercenie bez ściągania kolektora to uwierz, że mają nas daleko...
  21. Wątpię, że jeszcze jest firma LPG, która bawi sie w zdejmowanie kolektora. Powiedzą Ci, że zdejmują a tak naprawdę wiertło specjalnie i nikt sie nie będzie bawił z kolektorem. Ostatnio gazownik u mnie w mieście mi mówi, że nie ma co się bawić w ściąganie kolektora bo jak wiercisz wiertłem pod ciśnieniem to i tak żadne opiłki nie dostaną się do środka, i tak pewnie każdy robi..
  22. k232 odpowiedział(a) na 7ka temat w Audi A4 B5
    7ka - http://allegro.pl/czujnik-temperatury-059-919-501-z-uszczelka-o-ring-i6258992468.html#imglayer Taki sam czujnik znalazłem u nas w Polsce jak Ty masz za fajną cenę, zamawiam w ciemno, jak Tobie pomógł to mi też musi..
  23. Ja mam identycznie, nie mam pojęcia co zrobić. Olewam problem. Już wszystko w tym kierunku zrobione, szkoda kasy na dalsze przepychanki..
  24. W piz*u, ale kozacko pali Wielkie dzięki za filmik, w końcu mam porównanie..
  25. k232 odpowiedział(a) na tomasz25252 temat w 1.8
    Jak czujnik nie podłączony to masz błąd na kompie, normalne. Oba maja być podłączone, niebieski jest na 4 piny, szukaj gdzieś kostki i podepnij ten niebieski.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.