Treść opublikowana przez k232
-
Gaśnie po odpaleniu, strzela w dolot.
A może immobiliser?
-
Temat wiskozy w 1.8
Podeślesz link ? No u mnie się obraca na wyłączonym silniku ale jak zapale auto po całej nocy to sie kręci tak jak na biegu jałowym, nie ma tak, że zwiększa obroty z rozgrzewaniem się silnika i właśnie nie wiem czy to jest dobre..
-
Czerwony alarm temp i 3x sygnał na pulpicie.
Nie ma za co
-
Silniczek krokowy?
A jak to sprawdzić? Jak dobre to chyba i drożne
-
Silniczek krokowy?
Jak będę na kompie to Ci wrzucę na pw filmik
-
Falowanie obrotów po dodaniu gazu (ADR+gaz sekwencja)
Ja czyściłem 2 razy przepustnice i adaptacje tez robiłem i nic to nie dało.
-
Wentylator klimatyzacji - kiedy się załącza
A wiskoza się nie kręci jak odpalisz silnik ? Elektryczny powinien się kręcić jak włączysz klimę a jak nie działa to pewnie czujnik walnięty.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
No bo już mnie dziwne myśli nachodziły co do olei ;D
-
Klekotanie pod pokrywa zaworów.
Sprawdzałeś ciśnienie oleju ? Może pompa oleju już ciśnienia nie daje i zawory klepią..
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cieszmy się tym co jest, do 6 zł jeszcze kawałek
-
Temat wiskozy w 1.8
Siemka Wszystkim Przede wszystkim to Wesołych i rodzinnych świąt wszystkim ) Panowie temat wiskozy w naszych batmobilach, czy na zgaszonym silniku powinno dać się przekręcić wiskozą? Czy jak zapalamy silnik po całej nocy to wiskoza od razu działa na pełnych obrotach na biegu jałowym czy ona z rozgrzewaniem się silnika powinna się wkręcać na szybsze obroty? Zapraszam do dyskusji
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Może te wasze silniki są jakieś nie ten ? Skoro motul to jest górna półka jako olej to jak może być czarny po 2 kkm ?
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Patrząc po 1 poście to wynika z tego ze na 51 kanale pokazuje w B5 temp. Silnika, a każdy mówi , że na kanale 49 ... Czy ktoś mi to na serio wytłumaczy czy coś ze mną nie tak?
-
AEB Szarpanie podczas przyspieszania cd.
Jak długo kręcić trzeba przy odpalaniu to czujnik temp. ten na 4 piny walnięty na 100%. Tylko musisz kupić ori.
-
Delikatne Szarpanie na 3 biegu
Podczas przyśpieszania zawsze będziesz miał lekkie szarpnięcie, to jest normalne, chyba, że to jest bardzo mocne to wtedy, może być dużo rzeczy nie tak.. Cała cewka niesprawna, świece, kable, może gdzieś paliwem leje bo za duża dawka, jak masz LPG to może węże są za długie i szarpie przy przyśpieszaniu bo zanim gaz dojdzie to szarpnie.. U mnie na 2 biegu prawie wywalało drążek, ale wymieniłem łożysko na sprzęgle bo świszczało i problem znikł.
-
Przetarty kabelek 1.8 ADR
Dziękuję Jacku Tutaj niektórzy takie syte odpowiedzi sieją, że można na niektórych polegać
-
sprzegło wiskotyczne
Prawdopodobnie tak prawidłowo ma działać wiskoza, póki silnik zimny ona powinna sie powoli kręcić a nie od razu po zapalaniu silnika na pełnych obrotach.
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Widzisz soul Geniuszu, u mnie w 1.8 ADR wentylator elektryczny włącza sie tylko gdy klima działa. Całość ma ogarnąć wiskoza.
-
Cewka zapłonowa 1.8
Na razie pierdoły, nowa cewka zostaje na ostatni strzał.
-
Propozycje gazu
Kiedyś tak było, że wiercili na stole też widziałem na własne oczy, ale jak znaleźli patent na wiercenie bez ściągania kolektora to uwierz, że mają nas daleko...
-
Propozycje gazu
Wątpię, że jeszcze jest firma LPG, która bawi sie w zdejmowanie kolektora. Powiedzą Ci, że zdejmują a tak naprawdę wiertło specjalnie i nikt sie nie będzie bawił z kolektorem. Ostatnio gazownik u mnie w mieście mi mówi, że nie ma co się bawić w ściąganie kolektora bo jak wiercisz wiertłem pod ciśnieniem to i tak żadne opiłki nie dostaną się do środka, i tak pewnie każdy robi..
-
Czujnik temperatury cieczy....
7ka - http://allegro.pl/czujnik-temperatury-059-919-501-z-uszczelka-o-ring-i6258992468.html#imglayer Taki sam czujnik znalazłem u nas w Polsce jak Ty masz za fajną cenę, zamawiam w ciemno, jak Tobie pomógł to mi też musi..
-
Falowanie obrotów po dodaniu gazu (ADR+gaz sekwencja)
Ja mam identycznie, nie mam pojęcia co zrobić. Olewam problem. Już wszystko w tym kierunku zrobione, szkoda kasy na dalsze przepychanki..
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
W piz*u, ale kozacko pali Wielkie dzięki za filmik, w końcu mam porównanie..
-
Czujnik temperatury cieczy
Jak czujnik nie podłączony to masz błąd na kompie, normalne. Oba maja być podłączone, niebieski jest na 4 piny, szukaj gdzieś kostki i podepnij ten niebieski.