Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ja za 500 km zalewam tego właśnie motula, ale ktoś tu na forum pisał, że motul się bardzo zepsuł i już sam nie wiem..
  2. k232 odpowiedział(a) na 7ka temat w Audi A4 B5
    Ja do swojego pytałem o cenę w ASO to mi powiedział 165 zł
  3. k232 odpowiedział(a) na ST43 temat w 1.8
    Jest trójnik plastikowy i on może puszczać, ale gdzie on jest to nie wiem, ja u siebie miałem to wymienione bo tez kapalo
  4. Da sie sprawdzić to jakoś czy jest niesprawne czy tylko wymiana ?
  5. 12 lat temu wszystkie rzeczy były dobre, nie psuły się tak szybko, teraz jest za duża konkurencja, żeby firmy robiły sprzęt, który wytrzyma 15 lat..
  6. No właśnie u mnie nie działa silnik równo, ma jakieś wahania o +/- 20 obrotów na biegu jałowym i czuć na siedzeniu, że trzęsie. I nie wiem czy trzeba całą kompletną cewkę zmienić czy same fajki od cewki ? Regulator to jest ten dzyndzel nad przepływomierzem?
  7. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Dziś zmieniłem czujnik temp. zobaczymy, na razie będę obserwował a jak będzie lipa to założę ten Febi jak mówisz Jak to jest w moim ADR? Na 49 kanale klimatronika pokazuje mi 100 stopni, na zegarach stoi przed 90 a kanał 51 pokazuje non stop 90 stopni, na co patrzeć? Ponoć 49 kanał pokazuje w starych autach temp. płynu a 51 kanał pokazuje temp. silnika. Czy to prawda? Gdzie to sprawdzić?
  8. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Odma, szczelne wszystkie węże? Piszesz, że cewki wymieniałeś ale te cewki to tylko fajki, a może byś całą cewkę zamienił z kimś kto ma sprawne auto, może to coś da?
  9. k232 odpowiedział(a) na Dominik Roguszka temat w 1.8
    Z obrotami to : Czyszczenie przepustnicy - później adaptacja poprzez VAG, odma - węże, które są przy odmie czy są szczelne oraz cała odma czy szczelna, czujnik temp. też zmieniaj. Ja to u Siebie mam zrobione a u tak mam problem z obrotami, u mnie jest tak jak na filmiku poniżej: Filmik nagrywany po przejechaniu 25 km więc silnik dobrze zagrzany.
  10. No mi też się wydaje, że coś pompa paliwa, robiłem ostatnio logi to wszystko dobrze, vag nie wywala żadnego błędu, przepustnica wyczyszczona na błysk - adaptacja zrobiona, odmy całe, świece nowe, kable nowe ngk, jeszcze muszę zmienić fajki od cewki bo nie zaglądałem tam nawet i nie wiem w jakim są stanie i poluję na używkę cewkę.
  11. k232 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Oryginały oryginały czy oryginał zamiennik ? Ja pytałem w ASO do Siebie o oryginalny czujnik temp. to gość mi powiedział 165 zł. Nie chce mi się wierzyć, że 4 kupiłeś i za sztukę była taka cena
  12. Ja wymieniłem czujnik temp. i dalej mi ciężko odpala, już nie mam pojęcia co to może być, a fajki od cewki też mogą powodować słabe odpalanie?
  13. k232 odpowiedział(a) na Chudy112 temat w 1.8
    Nie kupuj nigdy auta z gazem bo końca później nie dojdziesz, a jest 1.8 110 km?
  14. Fakt ESSA a nie EKSA.. Dobrze, że jest wrc
  15. Tam masz full opcję, na pewno coś dobierzesz. W cenach nie siedzę, zadzwoń/podjedź i na pewno się wszystkiego dowiesz Na miejscu są specjaliści, którzy montują także luzik
  16. Czekamy cały czas na efekt, dawaj znać
  17. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Aha, no i wszystko
  18. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Panowie, jak w Audi A4 B5 1.8 ADR poprawnie ustawić kąt wyprzedzenia zapłonu ?
  19. Cześć z Rzeszowa Oj masz trochę lektury do poczytania, tutaj już jest chyba wszystko opisane
  20. EKSA na Sikorskiego przy drodze? Sklep od Audio, elektryka, elektronika.
  21. Czekamy
  22. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    No ale inni jeżdżą i na Behr i na Wahler i mają wskazówkę normalnie Ale jak się nie załącza ten mniejszy wentylator to żaden termostat nie da rady
  23. Foch i c**j
  24. Nie na darmo sięgam po wiedzę ;D
  25. Za ta kasę co podepniesz pod kompa kupił byś ori czujnik, ale jak kto lubi a oni Ci tyle powiedzą co nic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.