Treść opublikowana przez k232
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ja za 500 km zalewam tego właśnie motula, ale ktoś tu na forum pisał, że motul się bardzo zepsuł i już sam nie wiem..
-
Czujnik temperatury cieczy....
Ja do swojego pytałem o cenę w ASO to mi powiedział 165 zł
-
Wyciek chłodziwa w ADR
Jest trójnik plastikowy i on może puszczać, ale gdzie on jest to nie wiem, ja u siebie miałem to wymienione bo tez kapalo
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Da sie sprawdzić to jakoś czy jest niesprawne czy tylko wymiana ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
12 lat temu wszystkie rzeczy były dobre, nie psuły się tak szybko, teraz jest za duża konkurencja, żeby firmy robiły sprzęt, który wytrzyma 15 lat..
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
No właśnie u mnie nie działa silnik równo, ma jakieś wahania o +/- 20 obrotów na biegu jałowym i czuć na siedzeniu, że trzęsie. I nie wiem czy trzeba całą kompletną cewkę zmienić czy same fajki od cewki ? Regulator to jest ten dzyndzel nad przepływomierzem?
-
wysoka temperatura
Dziś zmieniłem czujnik temp. zobaczymy, na razie będę obserwował a jak będzie lipa to założę ten Febi jak mówisz Jak to jest w moim ADR? Na 49 kanale klimatronika pokazuje mi 100 stopni, na zegarach stoi przed 90 a kanał 51 pokazuje non stop 90 stopni, na co patrzeć? Ponoć 49 kanał pokazuje w starych autach temp. płynu a 51 kanał pokazuje temp. silnika. Czy to prawda? Gdzie to sprawdzić?
-
AEB Szarpanie podczas przyspieszania cd.
Odma, szczelne wszystkie węże? Piszesz, że cewki wymieniałeś ale te cewki to tylko fajki, a może byś całą cewkę zamienił z kimś kto ma sprawne auto, może to coś da?
-
Problem z audi a4 b5 1.8
Z obrotami to : Czyszczenie przepustnicy - później adaptacja poprzez VAG, odma - węże, które są przy odmie czy są szczelne oraz cała odma czy szczelna, czujnik temp. też zmieniaj. Ja to u Siebie mam zrobione a u tak mam problem z obrotami, u mnie jest tak jak na filmiku poniżej: Filmik nagrywany po przejechaniu 25 km więc silnik dobrze zagrzany.
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
No mi też się wydaje, że coś pompa paliwa, robiłem ostatnio logi to wszystko dobrze, vag nie wywala żadnego błędu, przepustnica wyczyszczona na błysk - adaptacja zrobiona, odmy całe, świece nowe, kable nowe ngk, jeszcze muszę zmienić fajki od cewki bo nie zaglądałem tam nawet i nie wiem w jakim są stanie i poluję na używkę cewkę.
-
Problem z odpalaniem
Oryginały oryginały czy oryginał zamiennik ? Ja pytałem w ASO do Siebie o oryginalny czujnik temp. to gość mi powiedział 165 zł. Nie chce mi się wierzyć, że 4 kupiłeś i za sztukę była taka cena
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Ja wymieniłem czujnik temp. i dalej mi ciężko odpala, już nie mam pojęcia co to może być, a fajki od cewki też mogą powodować słabe odpalanie?
-
Silnik 1.8 110km
Nie kupuj nigdy auta z gazem bo końca później nie dojdziesz, a jest 1.8 110 km?
-
Nagłosnienie Rzeszów
Fakt ESSA a nie EKSA.. Dobrze, że jest wrc
-
Nagłosnienie Rzeszów
Tam masz full opcję, na pewno coś dobierzesz. W cenach nie siedzę, zadzwoń/podjedź i na pewno się wszystkiego dowiesz Na miejscu są specjaliści, którzy montują także luzik
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Czekamy cały czas na efekt, dawaj znać
- Ustawienie zapłonu
-
Ustawienie zapłonu
Witam, Panowie, jak w Audi A4 B5 1.8 ADR poprawnie ustawić kąt wyprzedzenia zapłonu ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć z Rzeszowa Oj masz trochę lektury do poczytania, tutaj już jest chyba wszystko opisane
-
Nagłosnienie Rzeszów
EKSA na Sikorskiego przy drodze? Sklep od Audio, elektryka, elektronika.
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Czekamy
-
wysoka temperatura
No ale inni jeżdżą i na Behr i na Wahler i mają wskazówkę normalnie Ale jak się nie załącza ten mniejszy wentylator to żaden termostat nie da rady
-
Audi A4 1,8 dmucha zimnem w środku
Foch i c**j
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Nie na darmo sięgam po wiedzę ;D
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Za ta kasę co podepniesz pod kompa kupił byś ori czujnik, ale jak kto lubi a oni Ci tyle powiedzą co nic