Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Wiskoza działa non stop ale ten wentylator sie powinien włączyć gdy sie auto zagrzeje i powinno chłodnicę schłodzić, wiskoza kręci a wentylator ma plażę
  2. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    I przez zawalony układ nie włączał by się wentylator od klimatyzacji?
  3. Oki, poszukam ?
  4. Witam, Panowie, nie załącza mi się wentylator od klimy i po nagrzaniu auta cały czas mam temp silnika 103 stopnie, co zrobić aby się on włączał? Od czego zacząć? Który czujnik tym wentylatorem steruje ?
  5. Termostaty przeważnie już nowe są wadliwe, musisz zmienić termostat i wyeliminować, że to na pewno nie on jest wadliwy.
  6. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich Panowie, otóż mam bardzo dziwny problem. Jadę np. 20 km, gaszę silnik, zapalam zapłon a wskazówka od temp. leci od razu na 100 stopni i w czasie jazdy opada tak na 93 stopnie, ale na kanale 49 pokazuje 103 stopnie a na vagu 100 stopni. Jak rozgryźć ten temat? Może czujnik 4 pinowy walnięty? Zauważyłem, że ten drugi mniejszy wentylator w ogóle się nie włącza, on powinien się włączyć jak się termostat otworzy czy on tylko działa jak klima jest włączona? Ciepłe powietrze normalnie dmucha. Wymieniłem 2x termostat Wahler - do tego bym nie miał zastrzeżeń
  7. k232 odpowiedział(a) na heraklit temat w 2.0T
    Takie poważne rzeczy to tylko oryginał. xsebo, Ty już chyba cennik aso opanowałeś ;D
  8. k232 odpowiedział(a) na cna temat w 2.8
    Ja przy odpaleniu nic nie słyszę jeżeli chodzi o pompę paliwa ale słychać coś przy zegarach jak odpalam. Ale przy odpalonym silniku odkręciłem korek od paliwa i słychać pompę.
  9. k232 odpowiedział(a) na 7ka temat w 1.6
    To kup 50 Ah i będzie git. Ja nawet chyba mam 50 albo 52 coś w tym stylu
  10. Czaki, to przez blachy RPR, niestety ale chamsta nie ogarniesz..
  11. k232 odpowiedział(a) na 7ka temat w 1.6
    Mój stoi w garażu i ciężko pali ale i obroty falują Chyba troszkę za mały, wejdź na stronę producenta akumulatorów, wpisz dokładnie model i pojemność silnika i Ci dokładnie powie jaki powinieneś mieć, zawsze przy zakupie te 5 Amperów możesz więcej dobrać.
  12. k232 odpowiedział(a) na Luba temat w 1.8
    Ale tam masz uwalone, mało co widać
  13. k232 odpowiedział(a) na Luba temat w 1.8
    Wpisz w google ifotos i wrzuć tam zdjęcie a później tylko link podeślij.
  14. k232 odpowiedział(a) na Luba temat w 1.8
    Szadu widać to jak podniesiesz maskę czy trzeba kolektor ssący wydzierać?
  15. A czemu nie napisałeś na forum przed robieniem takiej operacji ?
  16. Ja w 1.8 miałem problem z immo, mechanik mi to zrobił, wyciągnął styki, przeczyścił, popsikal jakimś preparatem do styków i działa do dziś a miałem mega problem z tym paleniem i gaśnięciem. Czujnik położenia walu korbowego to problem raczej jak trzeba długo kręcić, zeby zapalić silnik.
  17. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    O jest wyzyk kolega ;D
  18. Jak odpalić nie może to czujnik położenia wału korbowego.
  19. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Nie miałem, bo nigdy nie miałem dejzla i turbo Nie rozumiem tego co piszesz, bo piszesz, że to termostat do dejzla a tu nagle idealnie pasuje do 1.8 i 1.8 T
  20. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    To ja czegoś już nie czaje
  21. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    A wskazówka Ci przekracza 90 stopni ? Ktoś na forum tu podawał takie coś. Czy warto kupić? http://allegro.pl/termostat-oryginal-044121113-vw-golf-audi-seat-td-i6402320530.html Ten numer termostatu co podałeś to jest tylko do TDI, nie widać na stronie żeby był jakiś PB. http://allegro.pl/termostat-wahler-audi-a2-a3-a4-b5-a4-b6-b7-1-9-tdi-i5790399530.html
  22. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Dobrze wiedzieć, w katalogu pokazuje, ze pasuje do 1.8 zeby mieć pewność czy trzeba Ci na słowo uwierzyć?
  23. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    No widzisz czyli jednak termostat, ehhhh z tym badziewiem..
  24. k232 odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Bez kitu ja się zastanawiam jak was stać na B6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.