Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Dolny wąż też musi być ciepły, wtedy znaczy, że działa termostat.
  2. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Ty gdzieś pisałeś, że ADR nie do zdarcia, więc chyba chcesz mojego ADRA zakosić i sobie wstawić HAHAHAAHAH
  3. To jest ori ale zamiennik, do ori ori byś musiał 100 zł dopłacić, wtedy miał byś ori
  4. Ile dałeś za ori czujnik?
  5. Jak czujnik wsadziłeś? Ori czy zamiennik? Ja zmieniłem na czujnik 4 piny firmy FAE i dalej ciężko pali. 7ka dasz rade nagrać filmik jak Ci odpala po postoju całonocnym?
  6. Słuchaj, dobry olej to jest podstawa, następnie, jak czujnik i pompa oleju jest na 100% dobre i brak efektu to trzeba sie zająć silnikiem a jak nie jesteś pewny do pompy oleju to wymień ja dla świętego spokoju..
  7. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No cewka 700 zł z ngk, na początek zmienię same fajki od cewki i zobaczę a później będziemy dalej myśleć
  8. XD
  9. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Oki to już wiem, wymieniamy same fajki pod cewka a jak to nic nie da to cala cewkę jak w drugim linku
  10. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No ale od cewki ida dwie fajki w dol i chodzi mi o to czy do wymiany są same fajki które idą do dołu od cewki czy fajki z wtyczkami plastikowymi?
  11. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Niby ta fajka z kostka z 1 linku w opisie ma , ze pasuje do zwyklego 1.8
  12. Najlepiej do ASO, tam sami znawcy, jak masz kasę to wiesz
  13. Szkoda, że nie wlewasz 10w60 xd
  14. Na vagu właśnie nie ma żadnych błędów
  15. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Tak zrobię,dzięki a o efektach postaram się was powiadomić
  16. Rok jeździłem z taka kontrolka, sprawdzałem na każdy sposób aż w końcu sie wkurzyłem, kupiłem już pompę oleju i do wymiany poszła, przed wymiana czyszczony był smok i miska, źle ze smokiem nie było a kontrolka dalej sie paliła wiec została pompa
  17. Przejechałem 10 km silnik się nagrzał to wtedy przy schodzeniu z obrotów jakieś 1400 włączała się czerwona kontrolka bez dźwięku a przy wchodzeniu na obroty jakieś 1900 gasła.
  18. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Mi linki działają normalnie
  19. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Na taki silnik to nie ma co lać millersa raczej Zobaczymy jak się motul będzie sprawował 10W40 a jak lipa to zmienię na 10W40 Valvoline DuraBlend niebieska butelka i ma być.
  20. Możesz szukać w elektryce ale wątpię, że będą efekty. Ja u Siebie też szukałem w elektryce ale skończyło się na wymianie pompy oleju.
  21. 2000 rok i nie po lifcie, dziwne. Nie napisałem, że w głowicy tylko w misce olejowej.
  22. No to teraz kuźwa pewnie pasuje zabrać się za panewki skoro wszystko masz dobre, nie wiem czy w modelu po lifcie nie ma czujnika jeszcze w misce olejowej.
  23. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Temat olejów, masakra;D
  24. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam wszystkich wspaniałych Panowie, jak to jest u nas w 1,8 ? Jak ja chcę wymienić cewkę to mam patrzeć na takie coś ? http://allegro.pl/cewka-zaplonowa-huco-audi-a4-8d2-b5-i5978796298.html#imglayer Czy biorąc pod uwagę słowo "CEWKA" patrzę na kompletną cewkę i w taką się zaopatruję? http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3216351932350-U6037_______________48048-O4614-cewka-zaplonowa.html Bo jeżeli te z 1 linku są do naszych modeli to może wystarczy takie 2 wymienić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.