Treść opublikowana przez k232
-
Obroty falują kiedy auto stoi. A4 B5 1.8
Albo słabe wtryski LPG..
-
Silnik nie łapie temperatury
Dolny wąż też musi być ciepły, wtedy znaczy, że działa termostat.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Ty gdzieś pisałeś, że ADR nie do zdarcia, więc chyba chcesz mojego ADRA zakosić i sobie wstawić HAHAHAAHAH
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
To jest ori ale zamiennik, do ori ori byś musiał 100 zł dopłacić, wtedy miał byś ori
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Ile dałeś za ori czujnik?
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Jak czujnik wsadziłeś? Ori czy zamiennik? Ja zmieniłem na czujnik 4 piny firmy FAE i dalej ciężko pali. 7ka dasz rade nagrać filmik jak Ci odpala po postoju całonocnym?
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Słuchaj, dobry olej to jest podstawa, następnie, jak czujnik i pompa oleju jest na 100% dobre i brak efektu to trzeba sie zająć silnikiem a jak nie jesteś pewny do pompy oleju to wymień ja dla świętego spokoju..
-
Cewka zapłonowa 1.8
No cewka 700 zł z ngk, na początek zmienię same fajki od cewki i zobaczę a później będziemy dalej myśleć
- święcąca kontrolka ciśnienia oleju
-
Cewka zapłonowa 1.8
Oki to już wiem, wymieniamy same fajki pod cewka a jak to nic nie da to cala cewkę jak w drugim linku
-
Cewka zapłonowa 1.8
No ale od cewki ida dwie fajki w dol i chodzi mi o to czy do wymiany są same fajki które idą do dołu od cewki czy fajki z wtyczkami plastikowymi?
-
Cewka zapłonowa 1.8
Niby ta fajka z kostka z 1 linku w opisie ma , ze pasuje do zwyklego 1.8
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Najlepiej do ASO, tam sami znawcy, jak masz kasę to wiesz
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Szkoda, że nie wlewasz 10w60 xd
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na vagu właśnie nie ma żadnych błędów
-
wysoka temperatura
Tak zrobię,dzięki a o efektach postaram się was powiadomić
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Rok jeździłem z taka kontrolka, sprawdzałem na każdy sposób aż w końcu sie wkurzyłem, kupiłem już pompę oleju i do wymiany poszła, przed wymiana czyszczony był smok i miska, źle ze smokiem nie było a kontrolka dalej sie paliła wiec została pompa
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Przejechałem 10 km silnik się nagrzał to wtedy przy schodzeniu z obrotów jakieś 1400 włączała się czerwona kontrolka bez dźwięku a przy wchodzeniu na obroty jakieś 1900 gasła.
-
Cewka zapłonowa 1.8
Mi linki działają normalnie
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Na taki silnik to nie ma co lać millersa raczej Zobaczymy jak się motul będzie sprawował 10W40 a jak lipa to zmienię na 10W40 Valvoline DuraBlend niebieska butelka i ma być.
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
Możesz szukać w elektryce ale wątpię, że będą efekty. Ja u Siebie też szukałem w elektryce ale skończyło się na wymianie pompy oleju.
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
2000 rok i nie po lifcie, dziwne. Nie napisałem, że w głowicy tylko w misce olejowej.
-
święcąca kontrolka ciśnienia oleju
No to teraz kuźwa pewnie pasuje zabrać się za panewki skoro wszystko masz dobre, nie wiem czy w modelu po lifcie nie ma czujnika jeszcze w misce olejowej.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Temat olejów, masakra;D
-
Cewka zapłonowa 1.8
Witam wszystkich wspaniałych Panowie, jak to jest u nas w 1,8 ? Jak ja chcę wymienić cewkę to mam patrzeć na takie coś ? http://allegro.pl/cewka-zaplonowa-huco-audi-a4-8d2-b5-i5978796298.html#imglayer Czy biorąc pod uwagę słowo "CEWKA" patrzę na kompletną cewkę i w taką się zaopatruję? http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3216351932350-U6037_______________48048-O4614-cewka-zaplonowa.html Bo jeżeli te z 1 linku są do naszych modeli to może wystarczy takie 2 wymienić?