Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Czy nie pora na zmianę?
  2. Głowica odpada na pewno bo robiona także nie wierzę, żeby zostawili mikropęknięcia jak planowali głowicę.. A jak się auto grzeje to zmienia się jego praca czy jak to wygląda? Wskazówka podchodzi pod 120 stopni i stoi czy jak dojdzie do 120 to opada?
  3. Rozebrał tą pompę, że mówi że sprawna?
  4. Wymień pompę dla spokoju razem z robota wydasz 200 zł, na mechaników nie ma co liczyć, bo z doświadczenia wiemy jacy oni są ?
  5. k232 odpowiedział(a) na Igor Słowiński temat w 1.8
    Napisałeś wyraźnie w 1 poście,że nie rusza Ci sie wskazówka temp. A więc do wymiany na 1 rzut idzie czujnik temp, później będziemy myśleć dalej.
  6. k232 odpowiedział(a) na azies temat w 1.8
    azies, przeglądałeś ten dział zanim napisałeś post? Kilka razy było wałkowane o tym, że auto nie chce odpalić, postaraj się trochę i poszukaj ?
  7. Sprawdź węże od wtryskiwaczy gazowych, może być któryś z nich pęknięty - zwykłe zużycie materiału. Jak mówisz, że tam ktoś dawno nie zaglądał to wiesz.. Ale sprawdź te węże bo to jest najtańsza rzecz, od czegoś trzeba zacząć
  8. k232 odpowiedział(a) na Jaco48 temat w 1.8
    Jak ciśnienie jest dobre to zmień czujnik oleju na ori. Jak panewki złe jak ciśnienie dobre?
  9. Taki tani bo pewnie tak zaufany..
  10. Szukaj gdzie zakładają stag, przynajmniej będziesz wiedział, że będzie działało, a z lpg tech to różnie bywa.
  11. A więc bezawaryjności ?
  12. Przed wymianą pompy proponuję abyś zalał płukankę to rozpuści cały syf z silnika , jak już będziesz zmieniał pompę to przy okazji miskę z syfu wyczyścisz a później lej 5w40 motula albo Liqui Moly.
  13. Włodziu, ja też jestem z Podkarpacia, zamawiam u dzika i na drugi dzień mam kurierem. Włodziu napisz mi na PW skąd dokładnie jesteś, może uda mi się pomóc.
  14. Napisz do dzika i masz pompę za 2 dni.
  15. Uszol ja wiem, że Ty jesteś AS od czepiania się, ale nie jeden tu był na forum ze źle ustawionym rozrządem i miał prze różne objawy.
  16. To jak kontrolka się nie świeci to ciśnienie pewnie jest dobre, zajmij się tym napinaczem.
  17. Jaki masz kod silnika? U mnie w ADR jest uszczelka pod miskę.
  18. A Ty czytałeś?
  19. Sporo Cię to wszystko kosztowało jak na 1.6 ;D Ale bezawaryjności życzę
  20. No jak auto stoi przez całą noc w garażu np, pójdziesz odpalisz go rano to przełączy się jak auto złapie 35 stopni czyli gdzieś do 5 min powinno zaskoczyć jak będziesz stał w miejscu i czekał. W czasie jazdy pewnie z 4 km będziesz musiał przejechać, żeby się gaz włączył ale jak będziesz tak jeździł to musisz się liczyć z tym, że PB będzie szybciej uciekało.
  21. Do tego modelu co masz w opisie to nawet bym się nie zastanawiał tylko od razu wsadzał gaz. Silnik idealny pod LPG. Podczas jazdy nie spala Ci PB, jedynie gdy odpalisz i jak czekasz aż przełączy na LPG. Gaz może Ci się przełączyć nawet jak auto złapie 20 stopni ale czy to jest dobre? Lepiej jak gazownik ustawi Ci w granicach 30-40 przełączanie gazu i będzie super. Artur100g podesłał Ci link gdzie w Twojej okolicy ogarniają temat, słuchaj artura co do gazu bo chłopak ma głowę do tego.
  22. Cholera wie tak na prawdę bo - pokazałeś film na którym widać jak ugina się łańcuch, po wymianie pompy nie wydaje mi się aby napinacz odżył.
  23. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Ja za czyszczenie smoka i miski plus uszczelka nowa pod miske 360zl ja wiem ze ni wyczyścił bo robił mi to mojego brata tesciu w serwisie.
  24. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Ja Ci powiem tak, wtedy co mi mechanik czyścił miskę i smoka to mówił, że tragedii nie było a więc chyba ktoś w miarę dbał o to auto. Ja w ciągu 30 kkm zmieniałem 6 razy olej i to nie byle co, więc pewnie syfu nie ma i przy następnej wymianie zaleję płukankę i olej LM 5w40.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.