Treść opublikowana przez k232
-
Zła praca silnika na LPG 1.8T
Czy nie pora na zmianę?
-
Mikro pęknięcia na silniku. Sprzedać czy robić?
Głowica odpada na pewno bo robiona także nie wierzę, żeby zostawili mikropęknięcia jak planowali głowicę.. A jak się auto grzeje to zmienia się jego praca czy jak to wygląda? Wskazówka podchodzi pod 120 stopni i stoi czy jak dojdzie do 120 to opada?
-
Mikro pęknięcia na silniku. Sprzedać czy robić?
Rozebrał tą pompę, że mówi że sprawna?
-
Mikro pęknięcia na silniku. Sprzedać czy robić?
Wymień pompę dla spokoju razem z robota wydasz 200 zł, na mechaników nie ma co liczyć, bo z doświadczenia wiemy jacy oni są ?
-
Duże spalanie.
Napisałeś wyraźnie w 1 poście,że nie rusza Ci sie wskazówka temp. A więc do wymiany na 1 rzut idzie czujnik temp, później będziemy myśleć dalej.
-
1.8 ADR kręci, lecz nie odpala
azies, przeglądałeś ten dział zanim napisałeś post? Kilka razy było wałkowane o tym, że auto nie chce odpalić, postaraj się trochę i poszukaj ?
-
audi a4 b5 lpg
Sprawdź węże od wtryskiwaczy gazowych, może być któryś z nich pęknięty - zwykłe zużycie materiału. Jak mówisz, że tam ktoś dawno nie zaglądał to wiesz.. Ale sprawdź te węże bo to jest najtańsza rzecz, od czegoś trzeba zacząć
-
wyrzuca olej przez bagnet ADR 1.8
Jak ciśnienie jest dobre to zmień czujnik oleju na ori. Jak panewki złe jak ciśnienie dobre?
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
Taki tani bo pewnie tak zaufany..
-
Gazownik Bełchatów/ woj. Łódzkie
Szukaj gdzie zakładają stag, przynajmniej będziesz wiedział, że będzie działało, a z lpg tech to różnie bywa.
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
A więc bezawaryjności ?
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
Przed wymianą pompy proponuję abyś zalał płukankę to rozpuści cały syf z silnika , jak już będziesz zmieniał pompę to przy okazji miskę z syfu wyczyścisz a później lej 5w40 motula albo Liqui Moly.
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
Włodziu, ja też jestem z Podkarpacia, zamawiam u dzika i na drugi dzień mam kurierem. Włodziu napisz mi na PW skąd dokładnie jesteś, może uda mi się pomóc.
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
Napisz do dzika i masz pompę za 2 dni.
-
Audi a4 b5 1.8 125 km 98r podczas jazdy gasnie i odpala normalnie
Uszol ja wiem, że Ty jesteś AS od czepiania się, ale nie jeden tu był na forum ze źle ustawionym rozrządem i miał prze różne objawy.
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
To jak kontrolka się nie świeci to ciśnienie pewnie jest dobre, zajmij się tym napinaczem.
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
Jaki masz kod silnika? U mnie w ADR jest uszczelka pod miskę.
-
Kontrolka ciśnienia oleju na niskich obrotach
A Ty czytałeś?
-
1.6 AHL Naprawa Główna ? Poważny Problem
Sporo Cię to wszystko kosztowało jak na 1.6 ;D Ale bezawaryjności życzę
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
Sprzedaj auto..
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
No jak auto stoi przez całą noc w garażu np, pójdziesz odpalisz go rano to przełączy się jak auto złapie 35 stopni czyli gdzieś do 5 min powinno zaskoczyć jak będziesz stał w miejscu i czekał. W czasie jazdy pewnie z 4 km będziesz musiał przejechać, żeby się gaz włączył ale jak będziesz tak jeździł to musisz się liczyć z tym, że PB będzie szybciej uciekało.
-
Czy zakładać gaz ?? 1.8t bfb
Do tego modelu co masz w opisie to nawet bym się nie zastanawiał tylko od razu wsadzał gaz. Silnik idealny pod LPG. Podczas jazdy nie spala Ci PB, jedynie gdy odpalisz i jak czekasz aż przełączy na LPG. Gaz może Ci się przełączyć nawet jak auto złapie 20 stopni ale czy to jest dobre? Lepiej jak gazownik ustawi Ci w granicach 30-40 przełączanie gazu i będzie super. Artur100g podesłał Ci link gdzie w Twojej okolicy ogarniają temat, słuchaj artura co do gazu bo chłopak ma głowę do tego.
-
1.8ADR Klekocze na rozgrzanym silniku
Cholera wie tak na prawdę bo - pokazałeś film na którym widać jak ugina się łańcuch, po wymianie pompy nie wydaje mi się aby napinacz odżył.
-
Olej, płukanie
Ja za czyszczenie smoka i miski plus uszczelka nowa pod miske 360zl ja wiem ze ni wyczyścił bo robił mi to mojego brata tesciu w serwisie.
-
Olej, płukanie
Ja Ci powiem tak, wtedy co mi mechanik czyścił miskę i smoka to mówił, że tragedii nie było a więc chyba ktoś w miarę dbał o to auto. Ja w ciągu 30 kkm zmieniałem 6 razy olej i to nie byle co, więc pewnie syfu nie ma i przy następnej wymianie zaleję płukankę i olej LM 5w40.