Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Strasznie nierówno na jałowym działa ;/
  2. Panowie, czy jest ktoś tak miły i wspaniały na naszym pięknym Podkarpaciu i ma sprawną cewkę zapłonową do audi A4 B5 1.8 ADR na podmiankę, żebym mógł porównać?
  3. Nie czaje takich ludzi, zadaje pytanie, inni się produkują, żeby coś podpowiedzieć a gość i tak ma w d*pie i wybiera po swojemu xD
  4. k232 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    No lista nie należy raczej do dobrych
  5. k232 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Mechanik też zacznie wymieniać i na jeden pies wyjdzie
  6. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Mnie też zaczynają denerwować te audi..
  7. k232 odpowiedział(a) na acetyloaceton temat w 1.8
    A ja dalej nie mogę zrobić porządku z tymi obrotami, przepustnica czyszczona - adaptacja zrobiona od razu, odmy całe, wężyki całe, nie ciągnie nigdzie lewego powietrza bo wszystko zrobione, nie wiem w czym może być problem ? Może kuźwa poduszki ?
  8. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Nie stawiam, że termostat jest walnięty bo wtedy by były cyrki, auto by sie nie dogrzewało albo inne jaja, temp na klimatroniku 100 stopni na vagu 97 a na zegarach w czasie jazdy temp stoi normalnie tak jak ma byc dopiero po ponownym odpaleniu silnika wskazowka idzie ponad 90 i w czasie jazdy spada. Jak dla mnie nie ma dodatkowego chłodzenia. Ten czujnik kosztuje 30 zł z firmy FAE więc nie szkoda a sie przynajmniej ja dowiem a jak się naprawi to i wy sie dowiecie co było przyczyną
  9. Dzik by Ci kitu nie wcisnął, także zakładaj te co kupiłeś, ja bym się nie wzorował na serwisie, tam są teraz magazynierzy a nie inżynierzy
  10. k232 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Słabe palenie to ciężki temat, tak jak w 1.8 ktoś napisał czy nawet tu nie ważne, regulator paliwa, który jest przy wtryskiwaczach, może on coś źle pokazuje, ale wtedy na logach by pokazało..
  11. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    To dlaczego ten wentylator w lecie mi się też nie włączał ?
  12. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Stojąc przed maską przodem to u mnie czujnik jest pod wiskozą, wystarczy wciągnąć auto na podnośnik, zdjąć osłonę i dojście jest do czujnika. Zresztą musisz zrozumieć, że nawet gdyby termostat był na 70 stopni przygotowany to w końcu to auto się dobrze zagrzeje i wentylator musi się załączyć
  13. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Wystarczy, że przy nagrzanym silniku otworzy się termostat to od razu ma się włączyć wentylator i schłodzić do tych 92 stopni a nawet mniej. Wentylator musi działać a skoro są takie termostaty i większość ich używa to musi być tak. Nie może termostat tak utrzymywać skoro włączy się wentylator, gdyby termostat się przycinał czy coś to dolny wąż byłby chłodny, a ja dojeżdżam do domu, wąż dolny ciepły a górny gorący, chwile postoję i wskazówka od razu leci delikatnie ponad 90 na zegarze. Mi nie chodzi o wiskozę, tylko mi się nie włącza ten mniejszy wentylator.
  14. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Mi się wydaje, że to dlatego tyle pokazuje bo mi się nie włącza wentylator i nie chłodzi, zamówiłem sobie już czujnik od wentylatora i mam nadzieję, że będzie dobrze.
  15. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Czyli Motul może być tak?
  16. Emocje jak się czyta :D Szukacie mózgu , mówią wam Motul Xclean 5W40 lub Valvoline Synpower 5W40 i bejesz Pan zadowolony, jak nie spasuje to jest tylko 10 kkm, silnikowi nie zaszkodzi a Wy będziecie mieć doświadczenie na przyszłość
  17. k232 odpowiedział(a) na 7ka temat w Audi A4 B5
    U mnie też niebieski 4 piny. Chyba , że ten niebieski jest tak jasny, że podchodzi pod kolor zielony
  18. k232 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    Piotrek - jakie miałeś problemy, że wymieniłeś czujnik temp ? Słabo odpalał ? Po trafieniu w końcu na dobry czujnik odpala lepiej ?
  19. Ja też z 600 będę miał a tłumiki ori, na liczniku 223 ;D
  20. k232 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Ty no ale bez kitu jak jest szarpanie w czasie jazdy to tylko cewka lub coś z zapłonu.. Chyba, że coś w turbie blokuje, nie wiem nie miałem nigdy turbo, więc tu Ci nie pomogę ;/ A coś z paliwem sprawdzałeś, wtryski ? Może gdzieś przycina paliwo na tą sekundę gdy przyśpieszasz ?
  21. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Dlaczego macie takie złe opinie o tym motulu 10W40 ? Kuźwa, i znowu problem..
  22. k232 odpowiedział(a) na ST43 temat w 1.8
    No dokładnie krócieć a nie trójnik Czarny krócieć plastikowy, z niego na bank leci.
  23. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Czarna butelka? Ja miałem czerwoną http://moto-team.szczecin.pl/443-large_default/valvoline-all-climate-extra-motor-oil-sae-10w-40-5l-olej-silnikowy-sklep-szczecin-willowa-8.jpg O to Ci pewnie chodzi
  24. k232 odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Nie no na 5W już nie będę przechodził

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.