Treść opublikowana przez k232
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Strasznie nierówno na jałowym działa ;/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, czy jest ktoś tak miły i wspaniały na naszym pięknym Podkarpaciu i ma sprawną cewkę zapłonową do audi A4 B5 1.8 ADR na podmiankę, żebym mógł porównać?
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Bogatszy
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Nie czaje takich ludzi, zadaje pytanie, inni się produkują, żeby coś podpowiedzieć a gość i tak ma w d*pie i wybiera po swojemu xD
-
Problem z odpalaniem
No lista nie należy raczej do dobrych
-
Problem z odpalaniem
Mechanik też zacznie wymieniać i na jeden pies wyjdzie
-
AEB Szarpanie podczas przyspieszania cd.
Mnie też zaczynają denerwować te audi..
-
Silniczek krokowy?
A ja dalej nie mogę zrobić porządku z tymi obrotami, przepustnica czyszczona - adaptacja zrobiona od razu, odmy całe, wężyki całe, nie ciągnie nigdzie lewego powietrza bo wszystko zrobione, nie wiem w czym może być problem ? Może kuźwa poduszki ?
-
wysoka temperatura
Nie stawiam, że termostat jest walnięty bo wtedy by były cyrki, auto by sie nie dogrzewało albo inne jaja, temp na klimatroniku 100 stopni na vagu 97 a na zegarach w czasie jazdy temp stoi normalnie tak jak ma byc dopiero po ponownym odpaleniu silnika wskazowka idzie ponad 90 i w czasie jazdy spada. Jak dla mnie nie ma dodatkowego chłodzenia. Ten czujnik kosztuje 30 zł z firmy FAE więc nie szkoda a sie przynajmniej ja dowiem a jak się naprawi to i wy sie dowiecie co było przyczyną
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Dzik by Ci kitu nie wcisnął, także zakładaj te co kupiłeś, ja bym się nie wzorował na serwisie, tam są teraz magazynierzy a nie inżynierzy
-
Problem z odpalaniem
Słabe palenie to ciężki temat, tak jak w 1.8 ktoś napisał czy nawet tu nie ważne, regulator paliwa, który jest przy wtryskiwaczach, może on coś źle pokazuje, ale wtedy na logach by pokazało..
-
wysoka temperatura
To dlaczego ten wentylator w lecie mi się też nie włączał ?
-
wysoka temperatura
Stojąc przed maską przodem to u mnie czujnik jest pod wiskozą, wystarczy wciągnąć auto na podnośnik, zdjąć osłonę i dojście jest do czujnika. Zresztą musisz zrozumieć, że nawet gdyby termostat był na 70 stopni przygotowany to w końcu to auto się dobrze zagrzeje i wentylator musi się załączyć
-
wysoka temperatura
Wystarczy, że przy nagrzanym silniku otworzy się termostat to od razu ma się włączyć wentylator i schłodzić do tych 92 stopni a nawet mniej. Wentylator musi działać a skoro są takie termostaty i większość ich używa to musi być tak. Nie może termostat tak utrzymywać skoro włączy się wentylator, gdyby termostat się przycinał czy coś to dolny wąż byłby chłodny, a ja dojeżdżam do domu, wąż dolny ciepły a górny gorący, chwile postoję i wskazówka od razu leci delikatnie ponad 90 na zegarze. Mi nie chodzi o wiskozę, tylko mi się nie włącza ten mniejszy wentylator.
-
wysoka temperatura
Mi się wydaje, że to dlatego tyle pokazuje bo mi się nie włącza wentylator i nie chłodzi, zamówiłem sobie już czujnik od wentylatora i mam nadzieję, że będzie dobrze.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Czyli Motul może być tak?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Emocje jak się czyta :D Szukacie mózgu , mówią wam Motul Xclean 5W40 lub Valvoline Synpower 5W40 i bejesz Pan zadowolony, jak nie spasuje to jest tylko 10 kkm, silnikowi nie zaszkodzi a Wy będziecie mieć doświadczenie na przyszłość
-
Czujnik temperatury cieczy....
U mnie też niebieski 4 piny. Chyba , że ten niebieski jest tak jasny, że podchodzi pod kolor zielony
-
Problem z odpalaniem
Piotrek - jakie miałeś problemy, że wymieniłeś czujnik temp ? Słabo odpalał ? Po trafieniu w końcu na dobry czujnik odpala lepiej ?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja też z 600 będę miał a tłumiki ori, na liczniku 223 ;D
-
AEB Szarpanie podczas przyspieszania cd.
Ty no ale bez kitu jak jest szarpanie w czasie jazdy to tylko cewka lub coś z zapłonu.. Chyba, że coś w turbie blokuje, nie wiem nie miałem nigdy turbo, więc tu Ci nie pomogę ;/ A coś z paliwem sprawdzałeś, wtryski ? Może gdzieś przycina paliwo na tą sekundę gdy przyśpieszasz ?
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Dlaczego macie takie złe opinie o tym motulu 10W40 ? Kuźwa, i znowu problem..
-
Wyciek chłodziwa w ADR
No dokładnie krócieć a nie trójnik Czarny krócieć plastikowy, z niego na bank leci.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Czarna butelka? Ja miałem czerwoną http://moto-team.szczecin.pl/443-large_default/valvoline-all-climate-extra-motor-oil-sae-10w-40-5l-olej-silnikowy-sklep-szczecin-willowa-8.jpg O to Ci pewnie chodzi
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Nie no na 5W już nie będę przechodził