Treść opublikowana przez k232
-
Kontrolka ciśnienia oleju
Oki, nie doczytałem
-
Kontrolka ciśnienia oleju
Kup oryginalny czujnik w sklepie audi i wyeliminujesz błąd czujnika, ja tak zrobiłem u Siebie, za czujnik dałem nie całe 100 zł ale kontrolka dalej się paliła, zmieniłem pompę oleju na SWAG od dzika i śmiga do dziś. 1,3 bar na biegu jałowym to mało, od 1,5 bar powinno się zaczynać na rozgrzanym silniku na biegu jałowym.
-
Problem z odpaleniem autka po dłuższym postoju lub postoju nocnym...
Ile razy świece i kable można wymieniać skoro i tak nie ma poprawy Filtr są pilnowane więc to wykluczam. Nie mam pojęcia, czekam aż w końcu coś i może wtedy wyjdzie, jeszcze myślę nad rozrusznikiem chociaż kręcić dobrze kręci ale coś złapać nie może..
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Nikogo nie karmisz tylko ja się uczę No właśnie, pewnie ten u dołu chłodnicy może być walnięty, sprawdzę to i za jakiś czas napiszę czy to coś zmieniło.
-
1.8 125KM rozrząd na pasku czy na łańcuchu?
Tak po prostu dzik z malej litery, jakieś różowe ma tło
-
Termostat BEHR
azure, napisz do dzika on Ci wszystko powie, jaka temp otwarcia, jaka cena itp..
-
[ALL B5] Czujnik temperatury swieżego powietrza G89 (brak ogrzewania)
Podepnę się pod temat. Pany, wywala mi ciągle błąd : (Kody błędów ) Czujnik temperatury w kanale zasysania świeżego powietrza (G89) zwarcie z masą Czy to ma jakieś znaczenie za wskazanie temp. na zegarach ?
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
A dzialasz cos z tym tematem? Ja będę patrzył na przepustnice i odme, a jak to nic nie da to pewnie czujnik położenia walu korbowego bo wszystko przepatrzone i dalej nie działa Strusio, wymieniłeś ten czujnik ? Podziel się z nami efektami A może w tym wszystkim to rozrusznik być wadliwy? Kręcić kręci ale słabo więc to może być już jakiś znak..
-
1.8 125KM rozrząd na pasku czy na łańcuchu?
Ja do swojego włożyłem cały zestaw INA, a co do napinacza to nie powiem.
-
Nie włącza się wentylator od klimy
No dobra to jakoś to mechanikowi nagarnę ale jeżeli chodzi o czujnik temp płynu to jest on u mnie z tylu głowicy na 4 piny. Chyba ze mówisz o czujniku temp silnika to on chyba jest na 2 piny.
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Ale poczekaj bo u mnie jest na 4 piny czujnik temp. niebieski, wczoraj go odpinałem bo chciałem zobaczyć czy auto lepiej odpali po dłuższym postoju. Właśnie przy wymianie rozrządu był zmieniany ten wentylator i nie pamiętam czy wcześniej się włączał czy nie ;/ Ale jak by było coś nie tak z czujnikami to nawet na klimie by się ten wentylator nie załączył a tak on normalnie na klimie działa.
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Nie łapię w którym to miejscu jest na zdjęciu, bede na kompie może zobaczę więcej. A ten termoswitch ma jakaś polska nazwę czy to po prostu tak sie nazywa?
-
Audi A4 B6 2.0 ALT wibracje
Panowie a czy ktoś z was zaglądał do przekaźników? Ponoć w waszym modelu są schowane gdzie łatwo może dostać się woda, i może tam gdzieś będzie problem.
-
Nie włącza się wentylator od klimy
No właśnie dlatego założyłem ten temat bo mechanik do którego ciągle oddaje auto mówi, że ten wentylator ma działać jak musi schłodzić chłodnicę a dziś byłem u jakiegoś innego tak tylko zapytać to mówi, że ten wentylator tylko działa jak klima włączona i już zgłupiałem Sam dla Siebie też chcę się dowiedzieć, aby mi mechanik nie wcisnął jakiejś bajki, czaisz bazę? Dobra to powiedz mi jeszcze jedno, włączam klimę to wentylator się włącza też a więc dlaczego się nie włącza jak musi schłodzić chłodnicę? Jak by czujnik był walnięty, który odpowiada za sterowanie tym wentylatorem to na klimie też by nie działał.
-
Nie włącza się wentylator od klimy
I taka odpowiedź mi była potrzebna. Więc jeśli temp. rośnie na zegarach a wszystko jest sprawne i się nie włącza ten mniejszy wentylator to pewnie trzeba drzeć zderzak i czujnik zmienić ten, który pokazałeś na schemacie ;/
-
Rozpiska przekaźników A4 B5
To są numery do a4 b5, nie ważne czy PB czy ON?
-
Nie włącza się wentylator od klimy
I dalej nie wiem czy on ma się włączyć jak klima wyłączona czy nie, nie znam się na takich schematach więc tu pytam. Jak bym się znał to bym się nawet na forum nie rejestrował.
-
Przetarty kabelek 1.8 ADR
A czy takie coś może mieć wpływ na słabe odpalanie silnika po nocnym postoju skoro to kabel od cewki ?
-
Przetarty kabelek 1.8 ADR
Witam, Przy próbie dostania się do czujnika temp. ujrzałem przetarcie osłony kabelków, czy to trzeba w jakiś sposób zabezpieczyć i z czym złym to może się wiązać? http://ifotos.pl/z/anxrher http://ifotos.pl/z/anxrhen Jeden kabelek z tej rozłączki idzie do przepływomierza a drugi do cewki ;<
-
Problem z odpaleniem autka po dłuższym postoju lub postoju nocnym...
U mnie w 1.8 ADR też trzeba przekaźniki przepatrzeć jak występuje problem z odpalaniem ?
-
A4B5 ADP Spadająca temperatura silnika
U mnie był jakiś dziwny dźwięk z wiskozy i właśnie wymieniłem te łożyska na ori i dźwięku nie ma ale z temp. dalej problem. U Ciebie na pewno nie będzie to..
-
A4B5 ADP Spadająca temperatura silnika
Prędzej ten czujnik padnięty.
-
wysoka temperatura
Z autem wszystko git, wiskoza działa, ostatnio wymieniłem łożyska w wiskozie i działa bez problemu. A wskazówka jak rośnie na zegarach to może czujnik temp. okłamywać. Bo z autem nic się nie dzieje i powietrze leci ciepłe.
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Soul, Ty masz jak zwykle problem ale doczytałeś o co mi chodzi ? Ja staram się od was otrzymać informację czy JAK KLIMA JEST WYŁĄCZONA to ten wentylator powinien się włączyć gdy sie otworzy termostat i powinien dodatkowo do wiskozy schłodzić układ czy ten WENTYLATOR OD KLIMY działa tylko jak klima jest WŁĄCZONA?
-
Nie włącza się wentylator od klimy
Sprawdziłem bo klima się włączyła, więc wentylator przy klimie się załącza, on ma się włączać jak klima nie jest włączona?