Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na tomekch973 temat w 1.8T
    Oki, nie doczytałem
  2. k232 odpowiedział(a) na tomekch973 temat w 1.8T
    Kup oryginalny czujnik w sklepie audi i wyeliminujesz błąd czujnika, ja tak zrobiłem u Siebie, za czujnik dałem nie całe 100 zł ale kontrolka dalej się paliła, zmieniłem pompę oleju na SWAG od dzika i śmiga do dziś. 1,3 bar na biegu jałowym to mało, od 1,5 bar powinno się zaczynać na rozgrzanym silniku na biegu jałowym.
  3. Ile razy świece i kable można wymieniać skoro i tak nie ma poprawy Filtr są pilnowane więc to wykluczam. Nie mam pojęcia, czekam aż w końcu coś i może wtedy wyjdzie, jeszcze myślę nad rozrusznikiem chociaż kręcić dobrze kręci ale coś złapać nie może..
  4. Nikogo nie karmisz tylko ja się uczę No właśnie, pewnie ten u dołu chłodnicy może być walnięty, sprawdzę to i za jakiś czas napiszę czy to coś zmieniło.
  5. Tak po prostu dzik z malej litery, jakieś różowe ma tło
  6. k232 odpowiedział(a) na BlackRider temat w Audi A4 B6/B7
    azure, napisz do dzika on Ci wszystko powie, jaka temp otwarcia, jaka cena itp..
  7. Podepnę się pod temat. Pany, wywala mi ciągle błąd : (Kody błędów ) Czujnik temperatury w kanale zasysania świeżego powietrza (G89) zwarcie z masą Czy to ma jakieś znaczenie za wskazanie temp. na zegarach ?
  8. A dzialasz cos z tym tematem? Ja będę patrzył na przepustnice i odme, a jak to nic nie da to pewnie czujnik położenia walu korbowego bo wszystko przepatrzone i dalej nie działa Strusio, wymieniłeś ten czujnik ? Podziel się z nami efektami A może w tym wszystkim to rozrusznik być wadliwy? Kręcić kręci ale słabo więc to może być już jakiś znak..
  9. Ja do swojego włożyłem cały zestaw INA, a co do napinacza to nie powiem.
  10. No dobra to jakoś to mechanikowi nagarnę ale jeżeli chodzi o czujnik temp płynu to jest on u mnie z tylu głowicy na 4 piny. Chyba ze mówisz o czujniku temp silnika to on chyba jest na 2 piny.
  11. Ale poczekaj bo u mnie jest na 4 piny czujnik temp. niebieski, wczoraj go odpinałem bo chciałem zobaczyć czy auto lepiej odpali po dłuższym postoju. Właśnie przy wymianie rozrządu był zmieniany ten wentylator i nie pamiętam czy wcześniej się włączał czy nie ;/ Ale jak by było coś nie tak z czujnikami to nawet na klimie by się ten wentylator nie załączył a tak on normalnie na klimie działa.
  12. Nie łapię w którym to miejscu jest na zdjęciu, bede na kompie może zobaczę więcej. A ten termoswitch ma jakaś polska nazwę czy to po prostu tak sie nazywa?
  13. k232 odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Panowie a czy ktoś z was zaglądał do przekaźników? Ponoć w waszym modelu są schowane gdzie łatwo może dostać się woda, i może tam gdzieś będzie problem.
  14. No właśnie dlatego założyłem ten temat bo mechanik do którego ciągle oddaje auto mówi, że ten wentylator ma działać jak musi schłodzić chłodnicę a dziś byłem u jakiegoś innego tak tylko zapytać to mówi, że ten wentylator tylko działa jak klima włączona i już zgłupiałem Sam dla Siebie też chcę się dowiedzieć, aby mi mechanik nie wcisnął jakiejś bajki, czaisz bazę? Dobra to powiedz mi jeszcze jedno, włączam klimę to wentylator się włącza też a więc dlaczego się nie włącza jak musi schłodzić chłodnicę? Jak by czujnik był walnięty, który odpowiada za sterowanie tym wentylatorem to na klimie też by nie działał.
  15. I taka odpowiedź mi była potrzebna. Więc jeśli temp. rośnie na zegarach a wszystko jest sprawne i się nie włącza ten mniejszy wentylator to pewnie trzeba drzeć zderzak i czujnik zmienić ten, który pokazałeś na schemacie ;/
  16. To są numery do a4 b5, nie ważne czy PB czy ON?
  17. I dalej nie wiem czy on ma się włączyć jak klima wyłączona czy nie, nie znam się na takich schematach więc tu pytam. Jak bym się znał to bym się nawet na forum nie rejestrował.
  18. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    A czy takie coś może mieć wpływ na słabe odpalanie silnika po nocnym postoju skoro to kabel od cewki ?
  19. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, Przy próbie dostania się do czujnika temp. ujrzałem przetarcie osłony kabelków, czy to trzeba w jakiś sposób zabezpieczyć i z czym złym to może się wiązać? http://ifotos.pl/z/anxrher http://ifotos.pl/z/anxrhen Jeden kabelek z tej rozłączki idzie do przepływomierza a drugi do cewki ;<
  20. U mnie w 1.8 ADR też trzeba przekaźniki przepatrzeć jak występuje problem z odpalaniem ?
  21. U mnie był jakiś dziwny dźwięk z wiskozy i właśnie wymieniłem te łożyska na ori i dźwięku nie ma ale z temp. dalej problem. U Ciebie na pewno nie będzie to..
  22. Prędzej ten czujnik padnięty.
  23. k232 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    Z autem wszystko git, wiskoza działa, ostatnio wymieniłem łożyska w wiskozie i działa bez problemu. A wskazówka jak rośnie na zegarach to może czujnik temp. okłamywać. Bo z autem nic się nie dzieje i powietrze leci ciepłe.
  24. Soul, Ty masz jak zwykle problem ale doczytałeś o co mi chodzi ? Ja staram się od was otrzymać informację czy JAK KLIMA JEST WYŁĄCZONA to ten wentylator powinien się włączyć gdy sie otworzy termostat i powinien dodatkowo do wiskozy schłodzić układ czy ten WENTYLATOR OD KLIMY działa tylko jak klima jest WŁĄCZONA?
  25. Sprawdziłem bo klima się włączyła, więc wentylator przy klimie się załącza, on ma się włączać jak klima nie jest włączona?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.