Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Jak trzyma obroty to raczej nie przepustnica, odma może być dziurawa, posprawdzaj czy Ci gdzieś nie ciągnie lewego powietrza to tez ma wpływ na to, jak masz możliwość to błędy sprawdź na vagu.
  2. k232 odpowiedział(a) na Daddy temat w 1.8
    Ja mam też wymienioną wiskozę i tak samo temp rośnie ale dopiero po dobrze rozgrzanym silniku i ponownie uruchomionym np. po 2 minutowym postoju. Panowie jak poprawnie ma działać wiskoza w Audi A4 B5? U mnie cały czas się kręci na biegu jałowym a jak przyśpieszam to wiatrak się kręci coraz mocniej, tak ma być czy coś jest nie tak ?
  3. k232 odpowiedział(a) na Dystrybutor SKV temat w Układ Jezdny
    Dobij do 10k km i wtedy powiedz czy jesteś zadowolony czy nie
  4. Panowie a w benzynie jak to ustawić?
  5. Sprawdź może jeszcze przewód na pompie paliwa, gdzieś tu czytałem taki problem też właśnie w 1.8t i delikatna dziurka była na przewodzie i po odpaleniu na ciepłym auto falowało i gasło
  6. Napisałem w 1 poście, że zwykłe usuwanie robiłem i nie poskutkowało, na tym filmiku też działałem W antywirusie miałem włączoną opcję " Anti Theft " ta opcja powodowała tworzenie konta bez hasła, wyłączyłem ta opcję i po restarcie komputera już konta bez hasła nie ma
  7. Sprawdź przewody na pompie paliwa, sparciałe to do wymiany.. Wyczyść przepustnicę, sprawdź odmę wraz z wężykami
  8. http://ifotos.pl/z/arhrpqa Jeżeli o to chodziło to cały czas jest wyłączone.
  9. k232 odpowiedział(a) na tpater95 temat w 1.8
    Najpierw sprawdź ciśnienie bo tak sobie można mówić
  10. k232 odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    0.8 to za mało.
  11. Jednak problem nie ustąpił.. Wklejam zdjęcie, jak ktoś obeznany zobaczy to może złapie jak mi pomóc http://ifotos.pl/z/arhpraa- 1 konto z uśmiechniętą minką to jest jako administrator, konto z hasłem A konto pod spodem to jest to, które usuwa się tylko do ponownego włączenia komputera.. A jak go usunąć na stałe i zostawić tylko konto z hasłem? Panowie proszę o pomoc
  12. Chłopaki w dziale 1.8t mieli taki sam problem jak wszyscy w tym poście i okazało się przewód na pompie paliwa był pęknięty, wymiana postawiła auto na nogi.
  13. k232 odpowiedział(a) na karaluch8 temat w 1.9TDI
    Karaluch, współczuję
  14. Filmik nie działa, popraw.
  15. Ja mam Eset Smart Security 9 - bez problemu znajdziesz sobie klucz aktywacyjny na googlach, ja wczoraj sobie aktywowałem i mam antywirusa ważnego do kwietnia 2018 roku. Nic nie zamula i bardzo dobrze chroni komputer.
  16. Witam, Panowie i Panie - mam ustawione hasło na komputer, po włączeniu komputera pojawia mi się konto administratora z hasłem i konto lokalne bez hasła, jak usunąć to konto bez hasła, żeby się przy włączaniu komputera nie pokazywało? Usuwałem z ustawień ale niestety bez skutku, czy ktoś potrafi takie coś ogarnąć? Windows 10 jak coś
  17. k232 odpowiedział(a) na sławek85 temat w 3.0
    Dokładnie tak
  18. k232 odpowiedział(a) na Lolo-Krk temat w Małopolskie
    Widzisz jaka jest treść postu? Nie masz nic do zaoferowania to się nie odzywaj.. Ja nic nie mam Ci do zaoferowania z autka, które potrzebujesz ale życzę powodzenia
  19. Na razie śmigam na zwykłym laptopie ale ten przypadł mi go gustu
  20. Gdzie takiego Della można dostać?
  21. Co dokładnie z kołami?
  22. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Otóż to, włożyć 300 zł za jeden klucz to trochę lipa, może faktycznie lepiej kupić więcej kluczy za taką kwotę
  23. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Już mnie zniechęciłeś tym ze do świec klucz dyno nie będzie dobrym rozwiązaniem
  24. Kup dobry kabelek do 200 zł - ściągnij program z chomikuj czy skąd tam Ci pasuje i po sprawie, a będziesz miał o wiele więcej możliwości niż z tych co podałeś w 1 poście
  25. http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-apple-iphone-5s-16gb-gwiezdna-szarosc,id-188809 Ja planuję pójść w kierunku apple.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.