Treść opublikowana przez k232
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Kup sobie nowe mondeo 4 i wtedy można będzie uznać za dobrą zmianę
-
Kredyt bankowy
Koucz, prześlij mi też lekturkę
-
Spadają obroty i gaśnie tylko na zimnym
Nie ująłeś tego w 1 poście, miałeś jakieś błędy? Sonda sprawdzona?
-
Spadają obroty i gaśnie tylko na zimnym
No tak jaki ja głupi jestem , że się nie domyśliłem .. Sprawdź wtryski od gazu.
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Pulpecik - napisałem Ci 2 wiadomości PW możesz odpisać? Ja mam u Siebie NGK 3 elektrodowe BKUR6ET10 takie jak tu ktoś podawał, że takie mają być do ADR i czy w tych świecach muszę zrobić przerwę?
-
Spadają obroty i gaśnie tylko na zimnym
Uzupełnij profil bo nawet nie wiadomo jakie masz auto..
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Co macie na myśli pisząc cewka? Świeca czy coś innego? Jaka powinna być przerwa na świecy w moim modelu z gazem? Kupuje świece NGK, nie pamiętam dokładnej nazwy świecy ale taka jak ma być do 1.8 ADR.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jest to głupie bo auto używasz czy nie to i tak się psuje
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
SWAG - firma pompy oleju, kupowałem u " dzik " z forum U mnie klekotał po cało nocnym postoju i później przy każdym odpaleniu, nie ważne czy zimny czy gorący silnik.
-
Gaz do 2.4 v6
Poczytaj komenatrze powyżej to sam wyciągniesz wnioski czy się zmieścił
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja tak jeździłem rok czasu ze słabym ciśnieniem oleju, nic się z autem nie działo i nic się nie stało, pompę zmieniłem i jeżdżę, głupota ale ile przez ten czas się nauczyłem 30 sekund to już jest porażka jak dla mnie, mi stukało przy odpaleniu max 3 sekundy.
-
[A4 B5 ADR] Gorzej odpala przy stygnącym silniku
Czujnik położenia wału może sprawdź.
-
Dupowóz po bułki czyli S4
Tak jeszcze, wyluzuj
-
Cisnienie oleju na niskich obrotach
Ja do swojego modelu dałem chyba 409 zł
-
Cisnienie oleju na niskich obrotach
Polecam sprzedawców z forum, ja ogólnie kupuję wszystko u uzytkownika " dzik " nie tylko do swojego auta i nie mam żadnych zastrzeżeń, pompę oleju też kupiłem u dzika z firmy SWAG, która sam mi polecił z doświadczenia i na razie jakoś to działa
-
Zapieczona turbina
Ciekawy temat się tu zrobił, jak efekty?
-
Pomoc w wyborze tableta do 700zł
A Ty kupujesz tableta do grania?
-
Podszarpuje przerywa rano gdy jest zimny
Faktycznie, możesz mieć rację, postaram się to sprawdzić. Na ciepłym silniku może być ta cholerna cewka, przy wymianie kabli patrzyłem na fajki i wydawały się być niemal jak nowe, ale to może być tylko takie wrażenie..
-
Stuki podwozia, skrzynia? zawieszenie silnika?
Ja miałem taki przypadek w Kia Cerato, oddałem auto do mechanika w celu weryfikacji co to się dzieje, wsiadł sprawdził stwierdził, że poduszka pod skrzynia biegów, kupiłem oryginalną za 240 zł i auto jak nowe, gdzie to się w Twoim znajduje pojęcia zielonego nie mam także nie pomogę w tym, ale coś tam podpowiedziałem Jak wygląda to za pewne zobaczysz jak wpiszesz w google i zaznaczysz opcję " Grafika "
-
Dupowóz po bułki czyli S4
Koszty Cię przerosły?
-
Laptop do programu VAG
No, czyli taki jak napisałem w 1 poście będzie w sam raz
-
Ceny paliwa marzec 2026
Za PB 98 mało płaciłeś , u mnie teraz gdzieś po 4.80 za PB 98 trzeba dać
-
Cisnienie oleju na niskich obrotach
Przy spadku obrotów spada ciśnienie oleju , pompa nie daje rady i daje komunikat, dodasz gazu do lekko ponad 2 tysiące kontrolka gaśnie, rachunek prosty, pompa oleju. Temat bardzo dobrze znany na tym forum ;D Dla potwierdzenia jedź zmierzyć ciśnienie oleju manometrem.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Sprawdź miskę i smok a jak będzie z tym dobrze to pompa oleju, przechodziłem to samo tylko bez Turbo
-
Wymiana żarówki
Spróbuj wziąć długi magnes i wsadź gdzieś tam w dół od lampy może się złapie tego magnesu