Treść opublikowana przez k232
-
Nie działają wycieraczki szyby przedniej
A może po prostu wycieraczka spadła z mechanizmu nad podszybiu ? Przerabiałem ten temat w innym aucie, wszystko inne działało a wycieraczki nie.
-
Jaki prezent urodzinowy dla męża kupić?
Technologia za daleko poszła więc najlepiej się spytać co chce i spokój, szkoda tracić pieniędzy na coś, żeby leżało w kącie Zresztą on jest tylko facetem, jemu dużo pewnie do szczęścia nie jest potrzebne.... to będzie najlepszy prezent ;DD
-
Valtek 32 opinie
Z Lubelskiego chłopaki polecali dobre warsztaty LPG, podejdź tam jak jesteś na miejscu i Ci na pewno doradzą, valteki nie słyną z dobrych opinii raczej
-
Klucz do świec zapłonowych
Ile musi być Nm w kluczu aby móc spokojnie dokręcać świece zapłonowe i koła?
-
[A4 B5 ADR] Gorzej odpala przy stygnącym silniku
Gdzie w naszych ADR jest przewód pompy paliwa?
-
Przednie lampy
Światełka kozak powyżej
-
Przednie lampy
No światło nie wygląda na złe Ci powiem
-
Klucz do świec zapłonowych
No właśnie się na tym nie znam, jak to działa? Jak kupię klucz na rozmiar świec do audi to w Fordzie już nie pójdzie tym kluczem?
-
Klucz do świec zapłonowych
Witam, Chcę zaopatrzyć się w klucz dynamometryczny do świec zapłonowych, szczególnie do mojej Audi. Klucz jest jeden i do tego klucza dokupuje się końcówki na różne wielkości świec dobrze to rozumiem? Czy ktoś może od Siebie polecić jakiś dobry klucz, nie jakiś mega drogi bo ja mechanikiem nie jestem tylko, żeby z dobrą siłą dokręcać świece nie tylko w moim aucie.
-
1.8 ADR Jaki rozrząd?
Nie wiem jak u Ciebie z Q jest ale ja do Siebie kupiłem rozrząd cały komplet firmy INA i wszystko pasowało, nie wiem ile ząbek.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Grzesiu, nie zwalaj winy na CNG.. To są te nasze SUPER auta z grupy VAG z młodego rocznika...........
-
Bicie powyzej 100 i przy hamowaniu tarcz
Fakt, może być tak jak piszesz, zmieniał mi znajomy, który lubi wypić a nie bierze dużo za wymianę, eh następne doświadczenie - samo życie kuźwa
-
jak uprzykrzyć życie nieuczciwemu sprzedawcy z allegro
Napisz negatywny komentarz na jego profilu Allegro a resztę pasuje spytać jakiegoś adwokata
-
Bicie powyzej 100 i przy hamowaniu tarcz
U mnie po wymianie tarcz i klocków z tyłu też coś lekko zaczyna bić przy 120km , wcześniej kierownica ani nie drgnęła. Mówicie, że to mogą być piasty źle złożone?
-
Przyszlosc diesla w Polsce ?
Na Twoim miejscu 2 km do pracy to tylko rower jak pogoda pozwoli a w zimie szybszy spacer, marzy mi się mieć tyle km do pracy.. Nawet te 10 km do pracy to 100 zł miesięczny na autobus i wszystko w pi***..
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
I dlatego Marcin sprzedałeś mi febi?
-
Przelewanie się wody pod deską AEB
No wentylator się załącza przy 96-97 stopniach także to, że wskazówka rośnie po dłuższej trasie i zaraz opada to jest normalne..
-
Przyszlosc diesla w Polsce ?
Prawdopodobnie coś ma ruszyć w 2017 roku z tą emisją spalin na przeglądach także może być ciężko, ja osobiście dowiadywałem się już o katalizatory także już jestem przygotowany na kupno katalizatora w razie kontroli tych cholernych emisji
-
[A4 B5 ADR] Gorzej odpala przy stygnącym silniku
Na pewno dowiesz się u gazownika
-
czy dwu mas już się kończy?
Po prostu: dzik
-
1.8t i quattro ?
Przynajmniej masz radochę
-
Przelewanie się wody pod deską AEB
Ja też tak mam, że po dłuższej jeździe jak odpalę to mi wskazówka rośnie ale to rośnie maksymalnie na 3 kreskę po 90 stopniach, nie wiem ile to może być dokładnie z 97 stopni? I jak ruszam to wskazówka opada i jest git. Termostat Wahler, ponoć otwiera się przy 93 stopniach..
-
1.8t i quattro ?
Nie no żarty żartami - ja Ci powiem tyle, widziałem tu na forum posty ludzi, którzy kupili 1.8 125 KM z quattro i chyba jeżdżą
-
1.8t i quattro ?
Na co Ci to quattro, polskie drogi nie wymagają quattro, zresztą całe życie pewnie jeździsz bez i żyjesz kup 1.8t bez quattro i ciesz się mocą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolejny Rzeszowianin Witaj