Treść opublikowana przez k232
-
Spalanie gazu ile?
Panowie miał ktoś kiedyś taką sytuację, że : Robi ktoś z was np. 500 km na całej butli a po 400 km nagle pika, że koniec gazu ? Gdzie szukać problemu, gaz nie ucieka bo sprawdzałem na stacji diagnostycznej przy przeglądzie a do gazownika pewnie zajadę po weekendzie. ( całkowicie normalna jazda, cała butla jeżdżona bez klimy i bez żadnego szarżowania)
-
problem z łańcuszkiem wałka rozrządu
U mnie przy odpalaniu jak było stukanie to winna była pompa oleju i stukały zawory, ale w czasie jazdy to nie mam pojęcia.
-
Wahacze SKV
Ja zamowilem 2 gorne wahacze z febi bo mi Dzik polecil, uzytkownik tego forum. Zobaczymy co bedzie, mi pewnie chwile wytrzyma bo duzo nie jezdze
-
Wymiana zawieszenia amorki i sprężyny p + t
http://ifotos.pl/z/ahpwaar Panowie, zdjęcie powyżej, na stacji diagnostycznej gość mi powiedział, że to jest pęknięta zwykła osłona wahacza i tego jeszcze nie trzeba robić, coś mi tu śmierdzi.. Czy może ktoś mi ktoś potwierdzić czy to jest sworzeń wahacza czy może coś innego? Jeżeli to jest sworzeń to pasuje wymienić od razu te górne 2 wahacze?
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Panowie a co powiecie na wahacze firmy Moog? Ponoć godne polecenia
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Ja jeżdżę na ngk nie pamietam dokladnie literek jakie sa w tych swiecach ale na forum takie polecali do mojego modelu i tez nie narzekam ?
-
Wymiana zawieszenia amorki i sprężyny p + t
Wystarczy, tylko nie wiedziałem jak to fachowo nazwać dlatego nic nie szukałem
-
Ciekawy przypadek świec Denso IK20. Ku przestrodze
Jak Ci poleca to bierz, świece to nie jest duży wydatek, przynajmniej sprawdzisz na Sobie i później zdasz opinie tu na forum to komuś się na pewno przyda
-
Wymiana zawieszenia amorki i sprężyny p + t
Tydzień przed zrobieniem tego zdjęcia byłem na przeglądzie to auto przeszło przegląd bez żadnego gadania, amorki z tyłu miały po prawej stronie 60% a z lewej strony 55% także chyba jeszcze są dobre tylko ta guma nieszczęsna..
-
Wymiana zawieszenia amorki i sprężyny p + t
http://ifotos.pl/zobacz/amortyzat_apqahah.jpg Panowie co oznacza taka rozwalona guma na amortyzatorze? Zdjęcie powyżej Podłączę się pod temat, żeby z taką pierdoła nie zaśmiecać
-
Brak Swiateł drogowych (długich)
A w czym masz problem ze podpowiesz?
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Zmierz ciśnienie oleju i będziesz mógł cokolwiek myśleć
-
Brak Swiateł drogowych (długich)
Co za gość xDD Nie napisałem Ci, że to ja będę robił typie Dalej nie rozumiesz mojego pytania, które zadałem wczoraj? Bezpieczniki wszystkie sprawdzałem i wszystko jest tak jak ma być. To, że się udzielam na forum czy coś pytam nie oznacza w cale, że ja sobie to sam będę robił, przed zrobieniem wole skonsultować z ludźmi którzy się znają niż jeździć po mechanikach co pojęcia nie mają
-
brak odzewu pompki na zapłonie
https://youtu.be/BsZj5aTU_I4 U mnie w takim czasie odpala po 11 godzinnym postoju.
-
Złe wskazania poziomu lpg.
Podepnę się do tematu skoro jest temat wskaźnika LPG. Ma ktoś instalację LPG KME NEVO lub inną KME i potrafi skonfigurować wskaźnik przez komputer lub jakoś ręcznie?
-
Brak Swiateł drogowych (długich)
Soul co mnie tak cisniesz? Nic Ci nie zawinilem, to jest nie wazne czy jestem elektrykiem czy mechanikiem, zadalem jasno pytanie co lepiej zrobic, przeczytaj uwaznie i odpowiedz a jak nie odpowiadasz na pytania to sie nie udzielaj. Przyczyna w moim aucie jest nastepujaca: Gdy zmieniam na swiatla dlugie to swiatla z przodu gasna, jak chce komus mrugnac dlugimi to nie ma zadnej reakcji.
-
Brak Swiateł drogowych (długich)
Możemy się zgadać soul to mi przerobisz, ja nie elektryk, po prostu pytam co lepiej zrobić
-
Brak Swiateł drogowych (długich)
Czyli co panowie, bawić się w lutowanie i czyszczenie styków czy wymieniać od razu całą manetkę?
-
brak odzewu pompki na zapłonie
U mnie jest instalacja KME NEVO wtryski Lpg Tech, myslalem zeby jakies barracudy zalozyc do tej instslacji ale na razie za duzo wydatkow, u mnie tylko dluzej kreci po cale nocy a pozniej to juz od strzala lapie Pulpecik, nagraj mi filmik jak Ci auto odpala po calej nocy, porownam ze swoim
-
brak odzewu pompki na zapłonie
No wlasnie od czego to moze byc ze po gazie dluzej trzeba krecic?
-
brak odzewu pompki na zapłonie
A dobrze Ci auto odpala? Kręci płynnie ale długo i łapie dopiero po 3-4 sekundach?
-
Spalanie gazu ile?
Mi przy 150/h spalil 15 litrow na trasie a w miescie czy w stylu mieszanym pali 10
-
Coś piszczy w lewym przednim kole
O widzisz, pięknie dziękuję
-
Coś piszczy w lewym przednim kole
Witam Wszystkich Panowie na górze wklejam filmik, coś mi piszczy w przednim lewym kole, w połowie filmiku przyhamowałem to tego pisku na czas hamowania nie słychać, a jak puszczę hamulec to dalej piszczy, czy ktoś może mi podpowiedzieć o co z tym chodzi?
-
Dusi się zaraz po odpaleniu na zimnym silniku
Hehe, też bym tak chciał Wtedy tylko rower, żadnych badziewnych samochodów, ile wtedy można wyjść do przodu