Treść opublikowana przez k232
-
Zakup nowego auta - ile wyniesie mnie wymiana rozrządu?
Ja za rozrząd firmy INA zapłaciłem 460 złotych plus pompa 50 zlotych bo wszystko brane na nr klienta plus robota 200 zl, zrobiłem ponad 15kkm i na razie spokój ?
-
Amortyzatory ? Przegląd.
Jedź na inną stację bo ten ewidentne próbuje Cię w ciula zrobić
-
Stuaknie po dłuższym postoju
Witam, Panowie, wrzucam nagranie z porannego odpalania silnika, coś stuka przez jakieś 2 sekundy. Czy ktoś wie co to może być? Jak silnik się nagrzeje to później przy każdym odpalaniu słychać taki stukot przez 2-3 sekundy.. Zaczyna mnie to niepokoić, proszę o pomoc Pomoże ktoś?
-
awaria silnika, poprzez nieumiejętną wymianę rozrządu
Ja tez mam rozprawę w sadzie o golfa 4 bo ma wady ukryte o których nie zostalem poinformowany przy zakupie, mam duzo dowodów takze sprawa trwa juz 2 lata i w końcu po tym czasie sad zdecydowal sie po zlozeniu mojego pisma o powolanie rzeczoznawcy ale co dalej to nie wiem xd musisz miec dowody i jak chcesz sie z nimi bic to od razu do adwokata bo jest tyle przepisów ze mozesz szybko paść ofiara ?
-
Wypadanie zapłonu
Ja raz dzwonilem do gościa z komisu samochodowego bo chcialem na podmiankę przeplywomierz, mowil ze za dopłatą nie ma problemu, ale znalazlem oryginalny uzywany i sobie kupilem i nie musialem pożyczać, może Ty spróbuj podzwonić po komisach kto ma taki samochód jak Ty i zapytaj może akurat ?
-
Wypadanie zapłonu
Ale chodzi wam panowie o cewkę cewkę czy te fajki od cewki?
-
spadające obroty.
Sprawdź wtryski od gazu, mialem tak samo tylko ze obroty mialem na 200 i strasznie telepalo buda ?
-
Dupowóz po bułki czyli S4
Jakie to uczucie mieć taki traktorek pod maską? Jestem pełen podziwu tych Panów co mają takie czołgi
-
Co to może być?
A silnik PB też jak się zjeżdża na 1 z górki i hamuje tylko biegiem bez hamulca to też męka?
-
Szarpie gasnie
Wygląda na to ze gdzieś traci moc, tylko gdzie? Moze z prądami gdzies?
-
Szarpie gasnie
Hmm, jeżeli to by się działo tylko na gazie to obstawiałbym reduktor, ale jeżeli dochodzi jeszcze PB to może coś z sondą, sprawdzałeś sondę?
-
Bardzo dziwna sytuacja
Smok odpada bo byl wyjmowany razem z miska i czyszczony ?
-
Bardzo dziwna sytuacja
I ja tak miałem, pisałem, ze nie pamiętam ile dokładnie ale coś w ten deseń ? dlatego mi się wydaje że to coś z elektryką ?
-
Bardzo dziwna sytuacja
W sumie tak, ale dlaczego na zimnym jest 5 bar? Moze majster co mierzył nie umiał tego dokladnie zrobić? ?
-
Bardzo dziwna sytuacja
Pol cieply, nie byl zagrzany na max.
-
Bardzo dziwna sytuacja
No ale jak by pompa byla na wykończeniu to przy 1100 obrotów kontrolka by gasla? Cisnienie na zimnym 5bar a na pol cieplym bylo ponad 1 nie pamiętam dokladnie ile
-
Bardzo dziwna sytuacja
Smok i miska czyszczona miesiąc temu, czujnik oleju zmieniany tydzień temu.
-
Bardzo dziwna sytuacja
Siemanko wszystkim, Panowie, bardzo dziwna sytuacja z kontrolką oleju w moim samochodzie. Jadę sobie jadę, dojeżdżam na świateł zmieniam bieg na niższy obroty na 1700 zapala sie kontrolka oleju po chwili obroty spadają na 1100 kontrolka gaśnie, rozpędzam sie znowu 1700 obrotow kontrolka swieci wbijam sie na 2200 obrotow i kontrolka gaśnie za chwile znowu 1700 swieci spadnie na 1100 i niżej i zgaśnie czy to nie przypadkiem cos z elektryka lub zegarem? Auto kompletnie nie zmienia swojej pracy gdy kontrolka sie swieci, oleju nie bierze nic sie kompletnie nie dzieje. Proszę o wypowiedzi z podobnym doświadczeniem. Wiem, masa takich tematów ale wszystkie sa takie same a moje jest zbyt dziwne.
-
PILNIE ELEKTRYK Z PODKARPACIA
Czujnik wymienialem 3 dni temu oryginalny kupowany w salonie audi
-
PILNIE ELEKTRYK Z PODKARPACIA
Siemanko wszystkim? Panowie potrzebuję kumatego elektryka z podkarpackiego lub max 100 km od Rzeszowa. Potrzebuję aby ktoś mi popatrzył na elektrykę i na caly zegar w aucie, prawdopodobnie jest coś walnięte bo się zaswieca kontrolka oleju a wszystko w tym kierunku robione ,ciśnienie sprawdzone wszystko pozytywnie takze cos pewnie w kierunku elektryki, ktos sie podejmie?
-
Kontrolka cisnienia oleju
Panowie czy ciśnienie oleju na zimnym silniku jest 5bar to jest dobrze?
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Nadchodzi czas u mnie wymiany pompy oleju Czy firma hans pries dla pompy oleju będzie dobrym wyborem czy tylko swag wchodzi w grę?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć szczęśliwa posiadaczko Audi
-
Czy ma ktoś Polski VAG 4.9?
A pójdzie na win 10?
-
Czy ma ktoś Polski VAG 4.9?
Siemanko, Jak w temacie, ma ktoś i pomoże?