Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Ja za rozrząd firmy INA zapłaciłem 460 złotych plus pompa 50 zlotych bo wszystko brane na nr klienta plus robota 200 zl, zrobiłem ponad 15kkm i na razie spokój ?
  2. k232 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Jedź na inną stację bo ten ewidentne próbuje Cię w ciula zrobić
  3. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam, Panowie, wrzucam nagranie z porannego odpalania silnika, coś stuka przez jakieś 2 sekundy. Czy ktoś wie co to może być? Jak silnik się nagrzeje to później przy każdym odpalaniu słychać taki stukot przez 2-3 sekundy.. Zaczyna mnie to niepokoić, proszę o pomoc Pomoże ktoś?
  4. Ja tez mam rozprawę w sadzie o golfa 4 bo ma wady ukryte o których nie zostalem poinformowany przy zakupie, mam duzo dowodów takze sprawa trwa juz 2 lata i w końcu po tym czasie sad zdecydowal sie po zlozeniu mojego pisma o powolanie rzeczoznawcy ale co dalej to nie wiem xd musisz miec dowody i jak chcesz sie z nimi bic to od razu do adwokata bo jest tyle przepisów ze mozesz szybko paść ofiara ?
  5. k232 odpowiedział(a) na Mateusz_09_09 temat w 1.8
    Ja raz dzwonilem do gościa z komisu samochodowego bo chcialem na podmiankę przeplywomierz, mowil ze za dopłatą nie ma problemu, ale znalazlem oryginalny uzywany i sobie kupilem i nie musialem pożyczać, może Ty spróbuj podzwonić po komisach kto ma taki samochód jak Ty i zapytaj może akurat ?
  6. k232 odpowiedział(a) na Mateusz_09_09 temat w 1.8
    Ale chodzi wam panowie o cewkę cewkę czy te fajki od cewki?
  7. k232 odpowiedział(a) na marcin97 temat w 1.8
    Sprawdź wtryski od gazu, mialem tak samo tylko ze obroty mialem na 200 i strasznie telepalo buda ?
  8. Jakie to uczucie mieć taki traktorek pod maską? Jestem pełen podziwu tych Panów co mają takie czołgi
  9. k232 odpowiedział(a) na mtnb85 temat w 1.9TDI
    A silnik PB też jak się zjeżdża na 1 z górki i hamuje tylko biegiem bez hamulca to też męka?
  10. k232 odpowiedział(a) na arnold27 temat w 1.8
    Wygląda na to ze gdzieś traci moc, tylko gdzie? Moze z prądami gdzies?
  11. k232 odpowiedział(a) na arnold27 temat w 1.8
    Hmm, jeżeli to by się działo tylko na gazie to obstawiałbym reduktor, ale jeżeli dochodzi jeszcze PB to może coś z sondą, sprawdzałeś sondę?
  12. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Smok odpada bo byl wyjmowany razem z miska i czyszczony ?
  13. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    I ja tak miałem, pisałem, ze nie pamiętam ile dokładnie ale coś w ten deseń ? dlatego mi się wydaje że to coś z elektryką ?
  14. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    W sumie tak, ale dlaczego na zimnym jest 5 bar? Moze majster co mierzył nie umiał tego dokladnie zrobić? ?
  15. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Pol cieply, nie byl zagrzany na max.
  16. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No ale jak by pompa byla na wykończeniu to przy 1100 obrotów kontrolka by gasla? Cisnienie na zimnym 5bar a na pol cieplym bylo ponad 1 nie pamiętam dokladnie ile
  17. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Smok i miska czyszczona miesiąc temu, czujnik oleju zmieniany tydzień temu.
  18. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemanko wszystkim, Panowie, bardzo dziwna sytuacja z kontrolką oleju w moim samochodzie. Jadę sobie jadę, dojeżdżam na świateł zmieniam bieg na niższy obroty na 1700 zapala sie kontrolka oleju po chwili obroty spadają na 1100 kontrolka gaśnie, rozpędzam sie znowu 1700 obrotow kontrolka swieci wbijam sie na 2200 obrotow i kontrolka gaśnie za chwile znowu 1700 swieci spadnie na 1100 i niżej i zgaśnie czy to nie przypadkiem cos z elektryka lub zegarem? Auto kompletnie nie zmienia swojej pracy gdy kontrolka sie swieci, oleju nie bierze nic sie kompletnie nie dzieje. Proszę o wypowiedzi z podobnym doświadczeniem. Wiem, masa takich tematów ale wszystkie sa takie same a moje jest zbyt dziwne.
  19. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Czujnik wymienialem 3 dni temu oryginalny kupowany w salonie audi
  20. Siemanko wszystkim? Panowie potrzebuję kumatego elektryka z podkarpackiego lub max 100 km od Rzeszowa. Potrzebuję aby ktoś mi popatrzył na elektrykę i na caly zegar w aucie, prawdopodobnie jest coś walnięte bo się zaswieca kontrolka oleju a wszystko w tym kierunku robione ,ciśnienie sprawdzone wszystko pozytywnie takze cos pewnie w kierunku elektryki, ktos sie podejmie?
  21. k232 odpowiedział(a) na dziend0bry temat w 1.8
    Panowie czy ciśnienie oleju na zimnym silniku jest 5bar to jest dobrze?
  22. k232 odpowiedział(a) na piocio83 temat w 1.8
    Nadchodzi czas u mnie wymiany pompy oleju Czy firma hans pries dla pompy oleju będzie dobrym wyborem czy tylko swag wchodzi w grę?
  23. Cześć szczęśliwa posiadaczko Audi
  24. Siemanko, Jak w temacie, ma ktoś i pomoże?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.