Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. A u Ciebie faktycznie sie okazaly wadliwe wtryski?
  2. Gazownik powiedzial ze bez problemu moze oddac na gwarancje, tylko ja w d.pe jestem 2 tygodnie bo na benzynie trzeba będzie jeździć ?
  3. To ja mam zwykle czarne, zakladane nowe 3 miesiace temu, ale po tych wczorajszych ustawieniach nic sie nie zmienilo, co tu dalej można robic z takim problemem?
  4. Byłem dziś u gazownika, zrobił test wtryskiwaczy, 1 i 2 wtrysk po teście podświetliło po 32% na wtrysku a 3 i 4 wtrysk po 34%, pisało zrób korektę wtryskiwaczy, pojechałem z gościem w trasę i wszystko od nowa ustawiliśmy. Zobaczymy co będzie dalej
  5. Ja tylko na dobrym gazie jezdze ?
  6. Pojadę do gazownika i powiem żeby wykrecil wtryski i przedmuchal nie wiem co on z tym robi ale ma zobaczyć, a filtry wątpię żeby cos mialy pomoc przy takim problemie ?
  7. U mnie cala instalacja ma może 3 miesiące, wytryski ac w01 mozliwe ze juz padają?
  8. Peacock, spadles mi z nieba, wlasnie mialem zaczynać pisac temat, ten sam problem mam i nie wiem co moze być przyczyna, jak cieplo to na gaz wskakuje git a po calej nocy nie moze sie na obroty wbić... Czyli mówicie panowie ze to wadliwe wtryski? Z autem wszystko git i na kompie lpg i zwyklym tez git ?
  9. Siemanko Pany, chciałbym u Siebie w audi zdemontować niebieskie szkła lusterek bocznych i założyć białe szkła, ale z tego co widzę to trzeba będzie te białe szkła przykleić do niebieskich. Bo białe szkła występują jako zamienniki bez tego plastiku z tyłu. A więc, powiedźcie mi czy to się opłaca kleić, jeżeli warto to zrobić to jaki najlepszy klej do tego zadania, żeby to związało dobrze?
  10. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemanko Panowie, czy u nas w 1.8 ADR + LPG powinno się regulować zawory czy one są regulowane hydraulicznie?
  11. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Dopiero jakieś 8 tysięcy zrobiłem na oleju, ale będę czyścił smoka i miskę to od razu wymiana oleju będzie Prawdopodobnie smok nie był bardzo brudny, miska była bardziej zasyfiona ale też szału nie było Także smok i miska wyczyszczona, wymieniony olej na Valvoline MaxLife 10W40, filtr oleju MANN, Filtr Paliwa Mahle, i na razie elegancko sobie działa na biegu jałowym jak i w czasie jazdy I nie wiem czy mi się wydawało ale chyba mniej wskazówka faluje na biegu jałowym, wcześniej się ruszała w przedziale 800-900 a teraz praktycznie nie widać, że się rusza.
  12. W inter carsie miałem po 45 zł szt. ale do ADR
  13. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Masz na myśli olej w silniku tak?
  14. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Przy czyszczeniu na pewno zerknę ?
  15. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Uu nie zbyt dobra wiadomość ?
  16. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemanko wszystkim? Panowie pytanko,odpalam auto po calej nocy i nagle przez 3 sekundy slysze jak stukają popychacze, czy to może być związane z tym ze smok o miska jest zawalona syfem?
  17. Panowie interesują mnie dobre opony letnie standardowy rozmiar 195/65R15, nie drogie ale dobre , ktoś coś może doradzić? Szczególnie na dojazd do pracy i jazda po mieście. Zimowe mam sava i jestem zadowolony z tej firmy ale z letnich nie wiem czy sava bedzie dobra, proszę o pomoc ?
  18. Wyeliminuj reduktor a później przejdź na przepływomierz, chociaż mówisz, że moc ma.. Hmm, ja w 1.8 miałem to samo, w sumie nie wiem co mi pomogło ale wymieniłem pół auta, i dopiero po wymianie przepływomierza mi pomogło, kupiłem oryginalny używany. A instalacja nowa może z 3 miesiące ma.
  19. Na początku kręcił z 7 sekund po całej nocy ^^ Teraz po całej nocy tak z 2 sekundy pokręci i łapie, naładuj aku. Ja mam nowy aku, oddałem na gwarancję i mi goście powiedzieli, że był rozładowany, naładowali i póki co działa
  20. Sprawdź najpierw przepływomierz, ja tyle zachodu z tym miałem , wymieniłem pół auta, na samym końcu wkurzał mnie ten przepływomierz to pojechałem kupiłem oryginalny ale używany, pokasowałem błędy i auto odżyło ;p
  21. Jednak wspomniałeś
  22. Ja też miałem problem z akumulatorem, spadało do 8V i miałem z 200 błędów na kompie LPG, naładowałem akumulator i błędów na razie nie ma
  23. Dopóki gazu nie uregulowałem to auto na lpg i na pb szarpało Kumaty gazownik i niech szuka
  24. Dziś nic nie wróciło, nie wiem jak będzie jutro Tylko nie wiem za co się złapać, wszystko co zależy od lewego powietrza jest zrobione, pół auta zmienione i dalej źle
  25. 16514 - Obwód sondy Lambda - nieprawidłowe działanie ( Bank 1 Sonda 1 ) - nieciągły 01247 - Zawór przetwarzania zbiornika z węglem aktywnym, Sygnał wyjściowy - Sygnał wyjściowy, obwód przerwany - Nieciągły 16486 - Sygnał z przepływomierza powietrza za niski 00561 - Wartość adaptacji regulacji mieszanki - Poniżej dolnego dopuszczalnego progu wielokrotnego przystosowania - Nieciągły Wykasowaliśmy błędy, sonda sprawdzana pracuje ładnie, po wykasowaniu błędów trzymało równo obroty 840. Proszę o jakąś sensowną wypowiedź na temat tych błędów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.