Treść opublikowana przez k232
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
A u Ciebie faktycznie sie okazaly wadliwe wtryski?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Gazownik powiedzial ze bez problemu moze oddac na gwarancje, tylko ja w d.pe jestem 2 tygodnie bo na benzynie trzeba będzie jeździć ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
To ja mam zwykle czarne, zakladane nowe 3 miesiace temu, ale po tych wczorajszych ustawieniach nic sie nie zmienilo, co tu dalej można robic z takim problemem?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Byłem dziś u gazownika, zrobił test wtryskiwaczy, 1 i 2 wtrysk po teście podświetliło po 32% na wtrysku a 3 i 4 wtrysk po 34%, pisało zrób korektę wtryskiwaczy, pojechałem z gościem w trasę i wszystko od nowa ustawiliśmy. Zobaczymy co będzie dalej
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Ja tylko na dobrym gazie jezdze ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Pojadę do gazownika i powiem żeby wykrecil wtryski i przedmuchal nie wiem co on z tym robi ale ma zobaczyć, a filtry wątpię żeby cos mialy pomoc przy takim problemie ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
U mnie cala instalacja ma może 3 miesiące, wytryski ac w01 mozliwe ze juz padają?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Peacock, spadles mi z nieba, wlasnie mialem zaczynać pisac temat, ten sam problem mam i nie wiem co moze być przyczyna, jak cieplo to na gaz wskakuje git a po calej nocy nie moze sie na obroty wbić... Czyli mówicie panowie ze to wadliwe wtryski? Z autem wszystko git i na kompie lpg i zwyklym tez git ?
-
Klej do szkła lusterek
Siemanko Pany, chciałbym u Siebie w audi zdemontować niebieskie szkła lusterek bocznych i założyć białe szkła, ale z tego co widzę to trzeba będzie te białe szkła przykleić do niebieskich. Bo białe szkła występują jako zamienniki bez tego plastiku z tyłu. A więc, powiedźcie mi czy to się opłaca kleić, jeżeli warto to zrobić to jaki najlepszy klej do tego zadania, żeby to związało dobrze?
-
Regulacja zaworów 1.8 ADR
Siemanko Panowie, czy u nas w 1.8 ADR + LPG powinno się regulować zawory czy one są regulowane hydraulicznie?
-
Stuki popychaczy
Dopiero jakieś 8 tysięcy zrobiłem na oleju, ale będę czyścił smoka i miskę to od razu wymiana oleju będzie Prawdopodobnie smok nie był bardzo brudny, miska była bardziej zasyfiona ale też szału nie było Także smok i miska wyczyszczona, wymieniony olej na Valvoline MaxLife 10W40, filtr oleju MANN, Filtr Paliwa Mahle, i na razie elegancko sobie działa na biegu jałowym jak i w czasie jazdy I nie wiem czy mi się wydawało ale chyba mniej wskazówka faluje na biegu jałowym, wcześniej się ruszała w przedziale 800-900 a teraz praktycznie nie widać, że się rusza.
-
Audi a4 b5 1.8 ARG Cewka zapłonowa
W inter carsie miałem po 45 zł szt. ale do ADR
-
Stuki popychaczy
Masz na myśli olej w silniku tak?
-
Stuki popychaczy
Przy czyszczeniu na pewno zerknę ?
-
Stuki popychaczy
Uu nie zbyt dobra wiadomość ?
-
Stuki popychaczy
Siemanko wszystkim? Panowie pytanko,odpalam auto po calej nocy i nagle przez 3 sekundy slysze jak stukają popychacze, czy to może być związane z tym ze smok o miska jest zawalona syfem?
-
Polecane opony letnie
Panowie interesują mnie dobre opony letnie standardowy rozmiar 195/65R15, nie drogie ale dobre , ktoś coś może doradzić? Szczególnie na dojazd do pracy i jazda po mieście. Zimowe mam sava i jestem zadowolony z tej firmy ale z letnich nie wiem czy sava bedzie dobra, proszę o pomoc ?
-
Się dławi się.
Wyeliminuj reduktor a później przejdź na przepływomierz, chociaż mówisz, że moc ma.. Hmm, ja w 1.8 miałem to samo, w sumie nie wiem co mi pomogło ale wymieniłem pół auta, i dopiero po wymianie przepływomierza mi pomogło, kupiłem oryginalny używany. A instalacja nowa może z 3 miesiące ma.
-
[A4 B5 APT] Nietypowa praca zimnego silnika
Na początku kręcił z 7 sekund po całej nocy ^^ Teraz po całej nocy tak z 2 sekundy pokręci i łapie, naładuj aku. Ja mam nowy aku, oddałem na gwarancję i mi goście powiedzieli, że był rozładowany, naładowali i póki co działa
-
Audi A4 B5 1.8 ARG 1.8. szarpie przy przyspieszaniu
Sprawdź najpierw przepływomierz, ja tyle zachodu z tym miałem , wymieniłem pół auta, na samym końcu wkurzał mnie ten przepływomierz to pojechałem kupiłem oryginalny ale używany, pokasowałem błędy i auto odżyło ;p
-
Jaki gaz?
Jednak wspomniałeś
-
[A4 B5 APT] Nietypowa praca zimnego silnika
Ja też miałem problem z akumulatorem, spadało do 8V i miałem z 200 błędów na kompie LPG, naładowałem akumulator i błędów na razie nie ma
-
Audi A4 B5 1.8 ARG 1.8. szarpie przy przyspieszaniu
Dopóki gazu nie uregulowałem to auto na lpg i na pb szarpało Kumaty gazownik i niech szuka
-
Błędy - pomoc
Dziś nic nie wróciło, nie wiem jak będzie jutro Tylko nie wiem za co się złapać, wszystko co zależy od lewego powietrza jest zrobione, pół auta zmienione i dalej źle
-
Błędy - pomoc
16514 - Obwód sondy Lambda - nieprawidłowe działanie ( Bank 1 Sonda 1 ) - nieciągły 01247 - Zawór przetwarzania zbiornika z węglem aktywnym, Sygnał wyjściowy - Sygnał wyjściowy, obwód przerwany - Nieciągły 16486 - Sygnał z przepływomierza powietrza za niski 00561 - Wartość adaptacji regulacji mieszanki - Poniżej dolnego dopuszczalnego progu wielokrotnego przystosowania - Nieciągły Wykasowaliśmy błędy, sonda sprawdzana pracuje ładnie, po wykasowaniu błędów trzymało równo obroty 840. Proszę o jakąś sensowną wypowiedź na temat tych błędów