Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Ja wiem, ze można zrobić uziemienie ale pytanie brzmi troszkę inaczej, czekam dalej może ktoś poprawnie przeczyta pytanie i odpowie ?
  2. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siemanko wszystkim ? Od niedawna za każdym razem jak wysiadam z auta i zamykam drzwi to kopie mnie prądem po rece, czy ktos wie jak rozwiązać problem? ?
  3. k232 odpowiedział(a) na lj86 temat w 1.8
    No ja wyraziłem swoją opinię Ja nic niepokojącego nie słyszę, auto elegancko odpala, jeździ więc nie szukaj. Ja się na sobie przekonałem, im więcej dołożyłem tym bardziej nie można dojść końca, a na prawdę tylko rzeczy zrobiłem u Siebie, że nikt by chyba nie włożył w takie stare auto
  4. k232 odpowiedział(a) na lj86 temat w 1.8
    Chcę się w to wsłuchać ale jakoś nie mogę, nic tam niepokojącego nie słyszę A jak odpalasz auto na tym filmiku to pierwszy raz w tym dniu? Chciałbym, żeby mi tak odpalał po nocy na dyk jak tu na filmiku
  5. Hmm, tylko u mnie jest dziwna sytuacja, miałem założone AC W01 2 omowe ( rezystencja cewek ) i nie chciało działać, założone mam wtryski jakieś lpg tech type rail 30 3 omowe i działa normalnie, z tego co widzę to barracudy są tylko 2 omowe, i dalej nie wiem co i jak
  6. Czy ktoś wie jakie najlepsze wtryski będą do pracy z instalacją KME NEVO ?
  7. k232 odpowiedział(a) na jarecki88 temat w 1.8
    Jak rozbierzesz sprzęgło to sprawdzisz
  8. Siemanko Panowie, w aucie ostatnio był wymieniany zawór nagrzewnicy i cały czas od tej pory dmucha gorącym powietrzem nawet gdy jest ustawione na zimne, klima też na gorąco, czy mogło tak być, że majstry co zakładali ten zawór zapomnieli go ustawić-zamknąć i dlatego wieje gorącym powietrzem? Faktycznie idzie się dowiedzieć co i jak
  9. O tym magnesie to pierwsze słyszę, możesz bardziej rozwinąć temat?
  10. No wlasnie dlatego pisze ze jeszcze nie wiem co trzeba dokladnie poustawiać po wymianie filtrów ?
  11. Z tego co obserwuje u znajomego gazownika to nic nie trzeba robić tylko zobaczyć jak auto sie zachowuje i ustawić nastepny przegląd ?
  12. Ale po wymianie filtrów cos trzeba ustawiać po za następnym przeglądem?
  13. Program juz mam, czekam na kabel, ja praktycznie wszystko umiem a robie to pp to żeby nie placic za glupia wymianę filtrów tylko samemu sobie ogarnac, jeszcze kilka wizyt u znajomego gazownika, dopytam jeszcze kilka rzeczy które chce wiedzieć i będzie git , nie wiem tylko gdzie ustawić nastepny przegląd ale nie zaglebialem sie w to?
  14. Ja mam KME NEVO, końcówkę podalem w wiadomości, 54 zl z wysylka pewnie będzie dobry ?
  15. Maluch a powiedz mi jaki kabel kupic do lpg?
  16. U mnie na razie dziala ? takze masz juz jakis trop ?
  17. k232 odpowiedział(a) na jarecki88 temat w 1.8
    Uzupełnij profil na przyszłość będzie nam łatwiej i nie będziesz musiał za każdym razem pisać jaki silnik Ja mam 97r 1.8 ADR i mam dwu masę
  18. Siemanko Panowie, czy jak kupię zwykły kabel usb LPG do KME NEVO za 40 zł to połączy mi się ? Ktoś kto się zna potrzebny, potrzebuję jakiś link z kablem, żeby zamówić, wystarczy aby się tylko połączyć i samemu podziałać a nie za każdym razem płacić
  19. Te co ja miałem zakładaliśmy do opla astry i normalnie działały, po prostu są złe do mojego auta ale ogólnie są sprawne
  20. Będziemy w kontakcie ? Mialem nowe wtryski AC W01 dwu omowe i dysze 2.4, teraz zalozylem wtryski używki lpg tech type rail 30, trzy omowe i dysze takie jak byly i auto calkiem inne ?
  21. W rzeszowie sie zajmuja ta instalacja specjaliści xd tez masz nie daleko ?
  22. Wtryski cale ,zmniejszylem ciśnienie, kalibracja, ustawienie wszystkiego i zobaczymy,nie wiem tylko czmu tak jest jak jest ciepło to na gaz normalnie sie przełącza a jak chlodniej to juz lipa ?
  23. U mnie po odpaleniu wbija sie miedzy 1200-1300 obrotow na ssaniu i tak chodzi z 2 minuty, buda sie lekko telepie, nie zwracam na to uwagi bo auto normalnie jezdzi, jakie wnioski z Twoje przypadku? Tez to olej, tyle rzeczy wymieniles kasy w pi.du poszlo i tak dalej problem ?
  24. Daj znac jak dojdziesz konca z tym dziadostwem? Ja dzis zrobilem mala podmiankę, zobaczymy po nocy jak bedzie ?
  25. U mnie mapy i wszystko jest git, mieszanka ani nie za uboga ani za bogata, mapy wzorowe a rano problem,nie mam sil do tego badziewia ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.