Treść opublikowana przez k232
-
W czym tkwi problem?
Ja wiem, ze można zrobić uziemienie ale pytanie brzmi troszkę inaczej, czekam dalej może ktoś poprawnie przeczyta pytanie i odpowie ?
-
W czym tkwi problem?
Siemanko wszystkim ? Od niedawna za każdym razem jak wysiadam z auta i zamykam drzwi to kopie mnie prądem po rece, czy ktos wie jak rozwiązać problem? ?
-
Co to za dokuczliwe wycie? (film)
No ja wyraziłem swoją opinię Ja nic niepokojącego nie słyszę, auto elegancko odpala, jeździ więc nie szukaj. Ja się na sobie przekonałem, im więcej dołożyłem tym bardziej nie można dojść końca, a na prawdę tylko rzeczy zrobiłem u Siebie, że nikt by chyba nie włożył w takie stare auto
-
Co to za dokuczliwe wycie? (film)
Chcę się w to wsłuchać ale jakoś nie mogę, nic tam niepokojącego nie słyszę A jak odpalasz auto na tym filmiku to pierwszy raz w tym dniu? Chciałbym, żeby mi tak odpalał po nocy na dyk jak tu na filmiku
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Hmm, tylko u mnie jest dziwna sytuacja, miałem założone AC W01 2 omowe ( rezystencja cewek ) i nie chciało działać, założone mam wtryski jakieś lpg tech type rail 30 3 omowe i działa normalnie, z tego co widzę to barracudy są tylko 2 omowe, i dalej nie wiem co i jak
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Czy ktoś wie jakie najlepsze wtryski będą do pracy z instalacją KME NEVO ?
-
Czy mam dwumas?
Jak rozbierzesz sprzęgło to sprawdzisz
-
Ford Ka 2004 r 1.3 benzyna - zawór nagrzewnicy
Siemanko Panowie, w aucie ostatnio był wymieniany zawór nagrzewnicy i cały czas od tej pory dmucha gorącym powietrzem nawet gdy jest ustawione na zimne, klima też na gorąco, czy mogło tak być, że majstry co zakładali ten zawór zapomnieli go ustawić-zamknąć i dlatego wieje gorącym powietrzem? Faktycznie idzie się dowiedzieć co i jak
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
O tym magnesie to pierwsze słyszę, możesz bardziej rozwinąć temat?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
No wlasnie dlatego pisze ze jeszcze nie wiem co trzeba dokladnie poustawiać po wymianie filtrów ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Z tego co obserwuje u znajomego gazownika to nic nie trzeba robić tylko zobaczyć jak auto sie zachowuje i ustawić nastepny przegląd ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Ale po wymianie filtrów cos trzeba ustawiać po za następnym przeglądem?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Program juz mam, czekam na kabel, ja praktycznie wszystko umiem a robie to pp to żeby nie placic za glupia wymianę filtrów tylko samemu sobie ogarnac, jeszcze kilka wizyt u znajomego gazownika, dopytam jeszcze kilka rzeczy które chce wiedzieć i będzie git , nie wiem tylko gdzie ustawić nastepny przegląd ale nie zaglebialem sie w to?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Ja mam KME NEVO, końcówkę podalem w wiadomości, 54 zl z wysylka pewnie będzie dobry ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Maluch a powiedz mi jaki kabel kupic do lpg?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
U mnie na razie dziala ? takze masz juz jakis trop ?
-
Czy mam dwumas?
Uzupełnij profil na przyszłość będzie nam łatwiej i nie będziesz musiał za każdym razem pisać jaki silnik Ja mam 97r 1.8 ADR i mam dwu masę
-
Kabel diagnostyczny
Siemanko Panowie, czy jak kupię zwykły kabel usb LPG do KME NEVO za 40 zł to połączy mi się ? Ktoś kto się zna potrzebny, potrzebuję jakiś link z kablem, żeby zamówić, wystarczy aby się tylko połączyć i samemu podziałać a nie za każdym razem płacić
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Te co ja miałem zakładaliśmy do opla astry i normalnie działały, po prostu są złe do mojego auta ale ogólnie są sprawne
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Będziemy w kontakcie ? Mialem nowe wtryski AC W01 dwu omowe i dysze 2.4, teraz zalozylem wtryski używki lpg tech type rail 30, trzy omowe i dysze takie jak byly i auto calkiem inne ?
-
Montaż Landi Renzo Kraków
W rzeszowie sie zajmuja ta instalacja specjaliści xd tez masz nie daleko ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Wtryski cale ,zmniejszylem ciśnienie, kalibracja, ustawienie wszystkiego i zobaczymy,nie wiem tylko czmu tak jest jak jest ciepło to na gaz normalnie sie przełącza a jak chlodniej to juz lipa ?
-
1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.
U mnie po odpaleniu wbija sie miedzy 1200-1300 obrotow na ssaniu i tak chodzi z 2 minuty, buda sie lekko telepie, nie zwracam na to uwagi bo auto normalnie jezdzi, jakie wnioski z Twoje przypadku? Tez to olej, tyle rzeczy wymieniles kasy w pi.du poszlo i tak dalej problem ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Daj znac jak dojdziesz konca z tym dziadostwem? Ja dzis zrobilem mala podmiankę, zobaczymy po nocy jak bedzie ?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
U mnie mapy i wszystko jest git, mieszanka ani nie za uboga ani za bogata, mapy wzorowe a rano problem,nie mam sil do tego badziewia ?