Treść opublikowana przez k232
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
U mnie tez nie bylo bledu na immo tylko blad przepustnicy i przeplywomierz tez zle wsazywal, kontrolki tez normalnie sie swiecily a auto gaslo wiec? Rob jak uważasz, mi majster wuczyscil styki od immo i nie mam problemu tego co Ty ?
-
Silnik gaśnie gdy jest rozgrzany
Ja sobie kupilem oryginalny przeplywomierz ale używany za 80 zl, a to ze Ci gaśnie auto to może Ci jeszcze immboliser blokować.. Ja też tak miałem jak mi silnik gasl co chwile, blad przepustnicy na kompie a wina immo ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemaaaaa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hi
-
Szarpanie na LPG - pytanie o postawioną diagnozę
To, że się on upierał to jego bajka, żeby Ciebie zbyć.. Zrób logi jak umiesz i sprawdzisz, coś trzeba działać, nikt Ci tu nie odpowie jak byś oczekiwał
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Dobrze, że ktoś odkopał ten temat.. Mi pokazuje 1 bar ciśnienie oleju na rozgrzanym silniku na biegu jałowym a czujnik ciśnienia oleju ma 1.4 bara czyli tak czy tak będzie świeciła kontrolka gdy obroty będą spadać.. Czy to aby na pewno będzie do wymiany pompa oleju czy może wystarczy ja przeczyścić?
-
Szarpanie na LPG - pytanie o postawioną diagnozę
Jak na PB jest git to wina leży po stronie gazu, cewkę możesz od kogoś podmienić i sprawdzić bo przy gazie często cewki padają z tego co mi wiadomo Ja się kompletnie nie znam na tym czipowniu ale jeżeli gość sam zmieniał membrany przy reduktorze to nie wróże Ci dobrze, że ten reduktor jest dobry Hmmmm.. wiesz takie lekkie szarpanie to mogą być początki czegoś, będziesz jeździł to jak to będzie coś z reduktorem to co jakiś czas to będzie się nasilać Jedź do gazownika niech jedzie z Tobą i Ci zrobi logi LPG może faktycznie coś pokaże
-
Szarpanie na LPG - pytanie o postawioną diagnozę
Wiesz,z gazem to ciężko cokolwiek ogarnąć tym bardziej ze ktos cos sam wymienial co pojęcia nie ma, ja tez na drugim innym aucie ze zwyklym prostym silnikiem zalozylem nowiutki gaz, przejechane na gazie juz lekko 9k km i dalej szarpie jak sie pedal gazu przyciska, szarpnie i przestaje i takie pierdo**nie kotka za pomocą mlotka a z autem wszystko miodzio, wiadomo komp lpg ze zwyklym kompem musi sie dotrzeć ale to mysle max 5k km .. Chociaz ostatnio zalalem do tego auta gaz ze statoila i tak jak by cos lepiej, ani ja ani osoba ktora uzytkuje to auto od zatankowania na lepszej stacji nie narzeka wiec moze Ty spróbuj zalac cos lepszego ;P
-
Napinacz wałka rozrządu ADR 1,8
Popychacze na cieplym tez slychac jak odpalasz,ale nie zawsze ? Uszolek czyli przez niskie ciśnienie oleju moga popychacze stukac przy odpalaniu?
-
Cykanie pod klawiatura
Ciągle to slychac czy tylko przy odpalaniu?
-
Szarpanie na LPG - pytanie o postawioną diagnozę
Jak reduktor jest zalozony np do 160 km nie wiem jakie tam sa przedzialy miedzy reduktorami a Ty masz czipa na 200 km to jak to ma dzialac? Tym bardziej ze reduktor byl robiony ciul wie przez kogo
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów
Ja zalozylem rok temu i do dzis spokój, spróbuj ja tez Ci gwarancji nie daje tylko mowie o tym jak jest u mnie ?
-
Napinacz wałka rozrządu ADR 1,8
U mnie na gorącym silniku na jalowym 1 bar a na 3k rpm miedzy 3 a 4 ?
-
Resetowanie sterownika LPG
Wgram później większe zdjęcie to ogarniemy Większe zdjęcie, możesz mi teraz wytłumaczyć o co chodzi i pokazać na zdjęciu?
-
Spalanie gazu i prawidłowa regulacja stag Audi a4b5 1.8 125km
Mój ADR pali nie całe 10, a jeżdżę stylem mieszanym. W zależności ile zaleję gazu, tydzień temu zalałem 54 równiutko litry gazu i dziś miałem na budziku 540 km i jeszcze nie piszczało, wcześniej lałem po 53 litry i robiłem 535 km +/- można odjąć 10 km, także ja jestem zadowolony
-
Resetowanie sterownika LPG
To to juz będzie zadanie gazownika, dzieki wielki za zainteresowanie sie tematem i za pomoc metju czyli chodzi o to, żeby ten czerwony kabel szedł do plsua a ten drugi do minusa, tak jak na schemacie tak? http://speedy.sh/qa6TJ/lpg.bmp
-
Szarpanie przy pedale w podłodze >3k obr
Bez kitu u mnie się to samo dzieje tylko, że bez turbo, w czym szukać przyczyny jeżeli nie ma turbiny?
-
Napinacz wałka rozrządu ADR 1,8
Mi się wydaje, że to nie napinacz tylko po prostu na chłopski zjeba** rozum popychacze U mnie tak samo stuka 3 sekundy po nocnym odpaleniu, pojechałem dziś do jakiegoś majstra specjalisty i powiedział, że popychacze, a ja to wiedziałem już dawno tylko chciałem się upewnić Koszt takiej roboty komplet popychaczy jak dla mnie 510 zł plus robota także z 1000 zł liczę na okrągło, a tu się pospieszyłeś i prawie nic się nie dowiedziałeś
-
Uszczelka pod pokrywę zaworów
Uszczelki elring to dziadostwo ?
-
Resetowanie sterownika LPG
Od zalozenia nowej instalacji lpg, wiec pewnie gdzieś musieli sie walnąć, możesz mi to bardziej wytlumaczyc? ?
-
Resetowanie sterownika LPG
Siemanko Przy każdym odpalaniu wskakuje mi reset sterownika LPG, czy ktos wie gdzie szukac przyczyny? Aku 14v pokazuje na włączonym silniku, chyba że cewka cos szwankuje? Czy ktos mial kiedys taka sytuacje i może pomoc? ?
-
Dławienie silnika na zimnym
Masz gaz w tym aucie? Tez tak mialem tylko mam gaz, jak odpaliłem po nocy to ledwo dzialal, przygazowalem kilka razy zlapal ssanie i później jeszcze mial problem jak wskoczyl na gaz, wymienilem cale wtryski od gazu i dziala miodzio?
-
W czym tkwi problem?
O widzisz, juz cos sie powoli wyjasnia ?
-
W czym tkwi problem?
Niemiecka chińszczyzna nie panuje u mnie
-
W czym tkwi problem?
Wina cewki wchodzi w gre?