Treść opublikowana przez k232
-
1.8
U mnie klekotanie przy odpalaniu to byly zawory, stukaly z powodu niskiego cisnienia oleju, zmienilem pompe oleju i auto jak nowe, a obroty u mnie byly spowodowane zle dobranymi wtryskami lpg oczywiscie gaz na gwarancji to wtryski zostaly wymienione. A przy okazji zmienilem odme z wezykami plus wyczyscilem przepustnice i zrobilem adaptacje.
-
Falujące obroty przy włączonej klimatyzacji i problem z odpalaniem
Klimatyzacja obciąża samochód tym bardziej, że auto ma swoje lata mi się wydaje, że to normalne
-
Przepływomierz odłączony silnik jak nowy.
Najbardziej prawdopodobne, sprawdź błędy jeszcze. Może być też haczyk, warto poszukać przed wydaniem kasy. Ja u Siebie zmieniłem przepływomierz bo też mi słabo auto jechało, kupiłem oryginalny ale używany i całkiem inne auto.
-
Falujące obroty przy włączonej klimatyzacji i problem z odpalaniem
U mnie klima raz działała raz w cale się nie chciała włączyć, przycinał się wiatrak od klimy więc go wymieniłem klima poszła na serwis do sprawdzenia i działa bez zarzutu, może komuś coś tym postem podpowiem. A falujące obroty przy klimie co to znaczy? Idzie do 5 tysięcy i spada do 500 czy jak dojeżdżacie do świateł to spadnie troszkę poniżej 800 i wraca na swoje miejsce?
-
Drgania samochodu i problem z uruchomieniem silnika LPG
Wtryski gazu sprawdź miałem tak u siebie, złe wtryski do lpg byly dobrane i takie same jaja.
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Klekota bo slabe ciśnienie i zawory stukają ja wlasnie bede w czwartek robil pompę oleju ale nie przechodzę na 5w:) poczekaj az ja wymienię to powiem Ci jakie efekty
-
Bardzo powolny
Za malo mocy na quattro, ja mam tez 125km bez quattro i nie narzekam
-
Pompa oleju 1.8 ADR
Panowie jaką w końcu polecacie tą pompę oleju bo już nie mam mózgu w tej sprawie
-
AWT, czy warto inwestowac...?
Plus do tego amortyzatory i redukcja oleju? Kompletnie szkoda pieniędzy.. Szukaj kogoś i sprzedawaj.
-
AWT, czy warto inwestowac...?
A ile wyniesie Cię ta robota co napisałeś w 1 poście?
-
AWT, czy warto inwestowac...?
O w piz** Tyle dołożyłeś i jeszcze masz coś do wymiany? Ehh no to Ci powiem, że ciężka sytuacja, z jednej strony tyle dołożyłeś to pasuje zostawić ale znowu dołożyć z 3 tysiące jak nie więcej to też tak o .. W sumie u mnie też prawdopodobnie napinacz do wymiany bo po każdym odpaleniu silnika coś stuka przez 3 sekundy nie ważne czy silnik zimny czy gorący , nie jesteś sam
-
AWT, czy warto inwestowac...?
No koszt Ci się przytrafił sakramencki Może pomyśl o aucie z Salonu, płacisz 500 czy 600 zł miesięcznie bez wkładu własnego i parę lat jeździsz jak gość A ile dołożyłeś już do tego auta? Ja mam A4B5 1.8 125 KM dokładam ile potrzeba, ale mam pewność, że auto mnie wszędzie dowiezie, nie oddam go za nic. Przyjdzie czas złomu to wtedy się go pozbędę
-
Falujące obroty przy włączonej klimatyzacji i problem z odpalaniem
Klima ma syczeć po wyłączeniu, normalny objaw. Jak masz LPG to zacznij od sprawdzenia wtrysków.
-
Zegar VDO
O widzisz o to mi chodziło, dzięki bardzo :)
-
Zegar VDO
Zaświeca mi się kontrolka oleju na czerwono, wszystko co związane z olejem zostało sprawdzone i wszystko jest na + Oddałem ostatnio auto do elektryka, powiedział mi, że jeżeli nie mam immoblizera w zegarze to może podpiąć pod mój zegar jakiś inny zegar i ten mój sprawdzić od środka, sam nie wiem jak to dokładnie napisać ale coś w tym stylu. I pytam was czy to prawda co on mi powiedział?
-
Zegar VDO
Siemanko Wszystkim Panowie, czy da się sprawdzić zegar VDO od środka drugim zegarem? Audi A4B5 1.8 ADR 1997 rok. Prawdopodobnie zegar ma jakieś 'czujki' nie pamiętam jak mi to elektryk mówił, i podpinając drugi zegar da się ten zegar od środka jakoś sprawdzić, czy to faktycznie tak jest?
-
Problem z rozładowywaniem akumulatora? a może rozrusznik?
A gwarancja nic nie pomoże? Ja mam 2 lata gwarancji na akumulator.
-
Fabryczna Instalacja LPG a4 b5 '99
Też dobry pomysł
-
Fabryczna Instalacja LPG a4 b5 '99
Fakt, nie wziąłem tego pod uwagę
-
Fabryczna Instalacja LPG a4 b5 '99
Wez zrob sobie przegląd butli, jak butla jest niezardzewiała i sprawna to inspektor Ci na 10 lat podbije, nie wiem za jakie pieniądze u Ciebie zrobią ale ja u siebie trafilem za 130 zl i mam butle sprawna podbita na 10 lat , a później jak już masz założoną instalację lpg to proponowałbym żebyś założył polska instalacje, nie policza Ci tyle ile za nowa bo juz masz zalozona, musza tylko zmienić elektrykę i kompa i nie będziesz mial problemu z serwisem:P
-
Stuaknie po dłuższym postoju
Muszę sprawdzić jeszcze na gorącym silniku, na zimnym 5bar pokazuje
-
Stuaknie po dłuższym postoju
Kto mi może sprawdzić popychacze i w jaki sposób? No dobra po calej nocy sie zgodze ze cos chwile stuka przy odpaleniu bo zanim dopompuje oleju to kilka sekund trzeba ale czemu przy gorącym silniku stuka jak odpalam? Jak popychacze to jest to coś groźnego czy mozna z tym jeździć?
-
Stuaknie po dłuższym postoju
Otworzyłem maskę i szczerze mówiąc głos dochodził z przodu silnika, a nie przypadkiem popychacze? Czy ktos poratuje na tym forum? A ktoś inny może wypowiedzieć się na temat filmiku z 1 posta?
-
A4B5 nie wkręca się na obroty
Jak masz gaz to sprawdź wtryski gazowe bo mialem to samo i wadliwe byly wyryski a przy okazji zerknij na swiece i kable
-
Stuaknie po dłuższym postoju
Dodałem bardziej dokładny filmik w 1 poście. Proszę o pomoc teraz będzie łatwiej odsłuchać.