Treść opublikowana przez k232
-
Poduszki silnika
Jak cała buda się telepie to i wskazówki razem z budą, wszystko zrobione a dalej jest nie tak więc może i poduszki
-
Poduszki silnika
Ja pytałem na nr klienta to z 70 zł za sztukę mi mówił z tego co pamiętam Ja będę czyścił smoka i miskę olejową także od razu pewnie wymienię te poduszki jak już będzie pół auta rozebrane
-
Poduszki silnika
Ty, całkiem możliwe, że to będzie od poduszek.. Też całkiem możliwe, że falująca wskazówka delikatnie to początki poduszek na silniku..
-
Patologia 1.8 ADR
Zrobiłem kalibrację po wymianie przepływomierza i po wymianie tego wężyka od przepustnicy, ale chyba nic to nie dało ;p
-
Przerywa gdy jest zimny, po dobrym rozgrzaniu jest ok
Ale by pokazywało tą bogatą mieszankę na komputerze lpg a u mnie ani błędów nie pokazuje ani nic innego.
-
Patologia 1.8 ADR
Lpg żadnych bledow, instalacja ma 2 miesiace takze weze nowe, a byl waz sparcialy od przpustnicy to go wymienilem, na razie odpalam i dziala git ale jak przelaczy na gaz to cos nie równo dziala i tego teraz nie mogę ogarnac..
-
Poduszki silnika
Jakie sa objawy jezeli poduszki na silniku sa skonczone?
-
Gasnący silnik podczas odpalania.
Był tutaj gdzieś na forum dokładny opis, krok po kroku co jak zdjąć i co jak robić, poszukaj
-
Szarpie dławi sie 1.6 AHL
A jak u mnie w 1.8 tak szarpie a pokazuje na vagu, że sonda działa to co mam sprawdzić? Przepływkę wymieniałem na ori używaną..
-
Przerywa gdy jest zimny, po dobrym rozgrzaniu jest ok
Panowie powiedzcie mi czy w ADR w kostce od przepływomierza powinna być uszczelka? Odkręciłem tą kostkę i tam jest wyryty taki rowek specjalnie pod uszczelkę czy to tak o bez uszczelki ma być bo już miałem 3 takie same przepływki i w żadnym nie było uszczelki.. Chodzi mi o kostkę tam gdzie są napisane numery
-
Patologia 1.8 ADR
Nie całe pół zbiornika PB, ostatnio pokazało zbyt bogata mieszanka paliwa, przepustnica czyszczona adoptowana, nie odpalałem na zakręconym lpg bo nie wiem co zrobić, żeby było dobrze, temp silnika dobra, nie mierzylem na klimie bo też nie wiem jak to zrobić Rano nie mogę dodać gazu bo coś blokuje pedał gazu i nie za bardzo da się przygazować.. Usterka elektryczna w układzie prądowym - sonda - sonda pokazywała od 0,7 do 1V Sterownik przepustnicy - to nie wiem o co chodzi... Błąd na przepływomierzu też był - wymieniłem na oryginalny używany, oczywiście zrobiłem autokalibrację na gazie bo inny przepłyowmierz i inne ustawienia.
-
Sonda Lambda 1.8 ADR 1997 r.
Witam Sprawdzałem ostatnio sondę na komputerze i wskazywała od 0,7 do 1V czyli wskazuje na to, że działa. Dostałem info, że można zmierzyć jeszcze grzałki na sondzie na zimnym silniku, które kable odpowiadają za tą grzałkę i jakie powinno pokazywać parametry? Podpiąłem dziś kompa lpg i gazownik mi mówi, że mam za wysokie podciśnienie i na PB i na LPG, z czym to się wiąże ?
-
Patologia 1.8 ADR
Gdy rano odpalam auto obroty wchodzą na ssaniu na 1200 po chwili spadają na 300 i szarpie cala buda jak by auto miało zgasnac, wciskam pedal gazu to cos go blokuje i prawie w ogóle nie mogę gazowac. Czy to może miec znaczenie z uszczelka pod kolektorem wydechowym czy może przepustnica wywalona? Wszystko co jest pod maska zostalo wymienione uszczelki gumy wszystko inne tez wymienione, mysle ze może się paliwo cofa do zbiornika i nie zdąży pompka napompować przy odpalaniu i cos go dlawi, wymienie na czasie regulator ciśnienia paliwa i zobaczę czy cos da, przepustnica ma cos do porannego odpalania i do obrotów?
-
Gasnący silnik podczas odpalania.
Wyczyść styki od immobilisera, ma pomoc to samo mialem.
-
Szarpanie, zła temperatura, cięzko pali, wariuje... - PROBLEM ROZWIĄZANY
Czy jest ktos w stanie podać numer tego węża podcisnieniowego od przepustnicy do 1.8 adr?
-
Powietrze 1.8 ADR
Witam wszystkich http://www.directupload.net/file/d/4293/4t87khab_jpg.htm Wklejam zdjęcie proszę patrzeć tam gdzie jest zaznaczone czarną linia bo o to mi właśnie chodzi. Proszę mi powiedzieć czy to nie jest przypadkiem silniczek krokowy regulujący powietrze? Proszę o pomoc, jeżeli to jest to co ja tu napisałem to proszę od razu numer takiej części
-
Cewka audi a4 b5 1.8 ADR
Fajki są w Inter carsie za 45 zl szt. Niech mi ktos jeszcze powie bo czytałem o przewodach ngk ze po miesiącu juz zaczynają robic przebicie, lepiej dolozyc 50 zl i kupic beru czy ngk będą pasować i chwile da się pojeździć? Fakt ze to co ja czytałem to komentarze z 2008r. Może przez te 8 lat cos się polepszyło? Ktos cos wie to proszę o dokladnie info na temat przewodów zaplonowych ngk ?
-
Cewka audi a4 b5 1.8 ADR
I wszystko w temacie 2 kable + 2 fajki i 4 świecie ma być.
-
Cewka audi a4 b5 1.8 ADR
Siemanko wszystkim Pilna sprawa proszę o szybką reakcję jeżeli ktoś może. Chcę wymienić w moim Audi A4B5 1.8 ADR 1997 r + LPG kable zapłonowe, tylko jak widzę z 1 i 2 cylindra wchodzą w cewkę i moje pytanie brzmi: Czy te 2 kable da się zdjąć z cewki i wymienić tylko 2 kable czy trzeba kupić 2 kable plus cała cewkę? Czy firma NKG dla kabli będzie dobrym wyborem?
-
Przerywa na benzynie
Filtr powietrza jakieś 7 tysięcy temu przy zmianie oleju, miał mi wymienić ale czy wymienił? W piątek będę robił jeszcze logi przepływomierza, bo stawiam, że on jest walnięty i jak wyjdzie, że on to od razu wymieniam olej z każdym filtrem + oryginalny przepływomierz Świece gdzieś z 10 tyś temu, mam boscha 3 elektrodowe. Planuję zmienić na NGK BKUR6ET10 Czy może mi ktoś jeszcze napisać jaka powinna być kompresja w cylindrach w moim modelu i ile barów powinno być na włączonym silniku przy mierzeniu paliwa? Mierzylem dzis kompresje i wynik: 1 gar - 13,5 2 gar - 12 3 gar - 14 4 gar - 12 Czy ten wynik ma jakies znaczenie ? Oczywiście silnik byl zimniutki przy sprawdzaniu.
-
200 tysięcy kilometrów temu
Bez sensu, że kupiłeś to auto bez gazu, trzeba było kupić coś mniejszego i z gazem, dać troszkę więcej ale by nie było problemu a tak jest i to ciężki bo 2,5k na ziemi na znajdziesz i tak jak chłopaki wyżej piszą za cholerę Ci się szybko nie zwróci a zakładając gaz chodzi o zwrot kosztów
-
Przerywa na benzynie
Audi A4 B5 1.8 ADR 1997 rok + LPG Rano gdy zapalam silnik strasznie obroty spadają w dół i nie mogą się wyżej podnieść, po chwili szarpania i drgania cała budą podnoszą się na 1300, ssanie się skończy i spadają między 1000 a 900, leciutko faluje wskazówka tak jak by palec drgał. Dołączam link z filmikiem, żeby było wiadomo o co mi chodzi. - https://megawrzuta.pl/download/241bc949d03dcbe0f1066b4fb758b215.html Jadąc na benzynie, wciskając pedał gazu do spodu coś mi szarpie.. na gazie jedzie jak żyleta Te obroty to tylko takie są po odpaleniu silnika po nocy i jak postoi na parkingu z 8 godzin. Reszta wszystko płynnie. Dziś podpinając pod kompa: Usterka elektryczna w układzie prądowym - sonda Sterownik przepustnicy Błąd na przepływomierzu też był I coś z mieszanką było nie pamiętam dokładnie ;/ Proszę mi jeszcze powiedzieć jakie powinno być ciśnienie paliwa przy pomiarze? ( ile bar jak nabije paliwa )\ Panowie proszę o jakąś reakcję jak coś wam wiadomo Mierzyłem ciśnienie paliwa, na włączonym silniku pokazuje 3,5 bara, jak zgaszę silnik to pokazuje 2,9 bara i powoli ciśnienie schodzi w dół. Pompa raczej dobra?
-
Jaki gaz?
Pojedyncze raczej do turbo się zakłada i to nie zawsze, ale jak wolicie jak gazownik ma łeb to zrobi a jak nie przemyśli a zrobi, żeby tylko pieniądze wziąć to nie masz na co liczyć
-
Jaki gaz?
Wtryskiwacze to jest najmniejszy problem.. Wtryskiwacze przepuszczają tylko gaz nic więcej, ja mogłem dopłacić 200 zł i mieć wtryski dragona najwyższy model jaki jest na rynku, ale po co? Dobrze, że gazownik znajomy to nie naciągnął na koszty. A jak będą miały się zepsuć to i tak się zepsują nie ważne jakie by były Najważniejszy jest komputer LPG cała elektryka plus reduktor. Ja mam KME NEVO i wtryski AC W01, reduktor nie wiem jaki jest ale działa git.
-
problem z silnikiem, obroty, przerywanie, brak mocy.
Oby Ci się wiodło