Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Hmm, będę pamiętał ale pytałem o temperaturkę
  2. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Dołączam zdjęcie, czy to coś złego? To się tak dzieje odkąd zmieniłem termostat na Wahlera, przejadę z 40 km postoję z 5 min na włączonym silniku i temp przekracza 90 stopni jak na zdjęciu, raczej już dalej wskazówka nie pójdzie, czy to tak ma być przy tym termostacie? Coś mi majster mówił, że te termostaty otwierają się dopiero przy 93 stopniach i dlatego wskazówka idzie do góry, proszę o jakieś sensowne odpowiedzi.
  3. Witam Mam w samochodzie LPG BRC Sequent 24, instalacja ma 12 lat i coś mi szwankuje. Założyłem nowy reduktor i myślę, że wystarczy wymienić tylko całą elektrykę + wtryski Gość mi zaproponował LPG Lovato za 1200 zł, nie wiem jakie wtryski jak będzie potrzebne dla was to się najwyżej dowiem. Ale ogólnie, czy coś możecie napisać o Instalacji LPG LOVATO? Wtryski - Lovato Instalacja Lovato Smart Lub też do wyboru Stag Qbox + wtryski barracuda montowane pojedynczo Wtryski hanna mi odradzał ze względu na to, że szybko padają. Barracuda jedna półka z hanna ale jednak barracudy są lepsze. Cena 1300 zł
  4. k232 odpowiedział(a) na deejayluk temat w 1.8
    Z tego co napisałeś w 1 poście to ja tak mialem i to byla przyczyna IMMO ?
  5. Pytanko mam co do oleju. Jeżeli jeżdżę na oleju 10w40 a chciałbym bez żadnej płukanki zalać 5w40 to można tak zrobić czy mi się rozszczelni silnik?
  6. k232 odpowiedział(a) na pablos92 temat w 1.8
    U mnie jest to samo, falują obroty i ciężko odpala po nocy pierwszy razem ale jak już odpali to później odpala od strzała. Ale obroty dalej falują, niby jak auto miałem u mechanika mówił mi, że czyścił przepustnicę, pojechałem zrobić adaptację i nic to nie dało ( nie mam pewności czy czyścił) Odmę też kupiłem całą nową + ten grubszy wężyk, ten cienki wężyk,który też jest przy odmie nigdzie nie mogłem kupić i coś tam na modzili, żeby to chwile podziałało więc pewnie coś z tym wężykiem jest nie tak skoro obroty dalej falują :PP A autor tego tematu coś ogarnął z odpalaniem? Mi dziś mechanik mówił w sprawie tego odpalania, że może rozrusznik daje zbyt wysokie napięcie i auto się jakoś męczy, nie wiem dokładnie jak on to powiedział ale coś w tym stylu
  7. k232 odpowiedział(a) na czajaa22 temat w Audi A4 B5
    No właśnie, cholera wie..
  8. k232 odpowiedział(a) na czajaa22 temat w Audi A4 B5
    Ja na aku jeżdżę juz dobre 4 miechy, ani razu go nie ladowalem. Wczoraj podlaczylem pod prostownik bo jak mierzylem prąd to pokazywalo 12,4 ale po 10 minutach aku pokazywalo na 0 wiec bez sensu żeby się dalej ladowal jak byl Full, sprobuje pozyczyc taki aku jak mam tylko z innego auta i zobaczę po nocy czy będzie roznica
  9. k232 odpowiedział(a) na czajaa22 temat w Audi A4 B5
    Nawet gdy aku jest naladowany na 100% to i tak padnięty?
  10. k232 odpowiedział(a) na czajaa22 temat w Audi A4 B5
    Hmm, pasowalo by podpiąć inny aku o takiej samej pojemności ?, moj aku ma 56 Ah może troszkę za duży?
  11. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Mysle ze może tez być wina zlego ustawienia rozrządu? Jeszcze zaleje pb98 na Statoilu i zobaczę może badziewne bylo paliwo i przez to tez zle odpala..
  12. k232 odpowiedział(a) na czajaa22 temat w Audi A4 B5
    U mnie aku 100% naladowany, po nocy pierwszym razem zle kreci, po pierwszym razie jak zgaszę i odpalę to juz git pali, sprobuje zalać benzyny pb98 na jakiejś lepszej stacji może z paliwem jakies problemy, a jak nie to cos dalej będę tu pytal i szukal.
  13. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Taka odpowiedz mnie interesowala, dzieki wielkie ?
  14. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Mierzylem prąd na aku dzis po calej nocy przy minusowej temperaturze i na zgaszonym silniku pokazalo 12,3 , 12,4 , podlaczylem aku pod prostownik wracam za 10 min patrzę a wskazowka na 0 czyli aku pelny, wiec pany co możecie powiedziec?
  15. k232 odpowiedział(a) na czajaa22 temat w Audi A4 B5
    U mnie podświetla sir clinatronic i swieci intensywnie ale jak zaswiece swiatla mijania to wtedy oświetlenie jest o wiele slabsze, może przez te spadki prądu mi słabo auto pali po calej nocy? Jak juz silnik zagrzany to auto wzorowo odpala..
  16. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Od czasu do czasu przeganiam ?
  17. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    I to w niczym nie przeszkadza?
  18. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Czyli to tylko woda tak?
  19. k232 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Wyciek spod wydechu, co to oznacza, co to może być, co z tym zrobić? Jaki może być problem z autem gdy coś takiego wycieka? Czy znajdzie się ktoś kto pomoże, podpowie? Wstawiam fotkę tego wycieku.
  20. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    A czy to może być wina klem ? Po czym poznać czy klemy się skończone?
  21. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli wszystko jest dobrze z aku to czy komuś nasuwa się jakiś inny pomysł co do palenia auta?
  22. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Tzn ja nie sprawdzałem aku po całej nocy, chodzi mi , że po całej nocy auto długo kręci ;/ Aku sprawdzałem jakieś 5h po dojechaniu do pracy i takie wykazało mi parametry. http://allegro.pl/yato-miernik-cyf-kolejnosc-faz-multimetr-yt-73086-i5839234704.html#imglayer- dokładnie tym mierzyłem.
  23. k232 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    Aku wymieniałem 4 miechy temu, a z czego wywnioskowałeś, że wymiana aku pomoże? Coś więcej możesz napisać? Jakie powinny być prawidłowe dane przy zgaszonym silniku i przy zapalonym?
  24. Ja tak miałem jak paliłem i zaraz gasł, czyszczenie styków od immobilisera. Oddałem do mechanika, przeczyścił i do dziś bez problemu, u mnie jest teraz problem z ciężkim paleniem jak auto przestoi całą noc..
  25. Siemanko pany Audi A4 B5 1.8 benzyna kod silnika ADR 1997 rok. Coś mi słabo zapala na zimnym silniku.. Kręci z 4-5 sekund i dopiero łapie.. Wczoraj jak wyszedłem z pracy, palę auto 4-5 sekund, było już -4 stopnie na dworze, leciutko przygasły wszystkie kontrolki i złapał no ale wydaje mi się, że nie powinno aż tyle kręcić ;/ Mierzyłem dziś prądy na akumulatorze, przy zgaszonym silniku pokazywało 12.69 a na włączonym silniku pokazywało 14.70.. Ma ktoś jakieś pomysły lub doświadczenia jeżeli chodzi o zapalenie auta na zimnym silniku? proszę o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.