Treść opublikowana przez k232
-
Jak to usunąć?
Tam jest napisane : do 1997 roku, a ja mam właśnie 97 AUDI A4 B5 1995-1997 Możemy wykonać kasowanie inspekcji tylko Vag'iem : [select] [17 - Instruments] [Adaptation - 10] kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km) kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24) kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36) kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata) [Test] [save] Czyli tylko Vagiem to można zrobić, innej opcji nie ma w tym roczniku
-
Pierwszy iphone - 6s?
Panowie, za 3 miesiące wypada mi wymiana telefonu, teraz mam Lumie 735, telefon jak dla mnie spoczko. Dużo korzystam z internetu, smsy i dzwonienie bez żadnego grania na telefonie itp.. Co możecie polecić, szczerze też myślałem, że jak będzie cena dobra za jabłko to może by się człowiek pokusił ale gdyby nie jabłko to co możecie od Siebie polecić? Raczej by mnie microsoft interesował jakiś kozacki gdyby jabłko nie wypaliło
-
Jak to usunąć?
Witam https://www.google.pl/search?q=audi+a4+b5+miga+in&biw=1280&bih=915&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwih56S50u7OAhVKKywKHfXIDogQ_AUIBigB#imgrc=Q8L1DDYxnxAe7M%3A Panowie, w tym linku jak się otworzy zdjęcie, w miejscu gdzie są kilometry przy zapalaniu silnika pojawia mi się takie coś jak na tym rysunku "In 2 " tylko u mnie jest " In 1 ". Każdy sposób sprawdzałem tymi pokrętłami, nawet tu z forum też brałem, z innych stron też próbowałem i nic , elektrycy nie potrafią tego też skasować ani pokrętłami ani przez kompa, ktoś pomoże?
-
Wahacze Master sport
Czyli wiesz to co praktycznie najważniejsze
-
wideo rejestrator blaupunk BP 2.0 FHD
Nie ma się co zastanawiać, trzeba brać bo dobra cena a sprzęt nie najgorszy
-
wideo rejestrator blaupunk BP 2.0 FHD
Musi być blisko auta, żeby złapało tą osobę czy co bo nie za bardzo rozumiem
-
Przekroczenie prędkości o 51km/h - odmowa przyjęcia mandatu.
Ale się gościa czepiacie, głowa boli.. Gość się chciał dowiedzieć co można zrobić a tu same hejty Czekamy na wyjaśnienie sprawy, POWODZONKA Mordeczko A tak nawiasem - tego chama co Ci źle życzył to po prostu nasikaj na jego słowa Znasz przysłowie " Wieśniak ze wsi wyjdzie ale.. "
-
wideo rejestrator blaupunk BP 2.0 FHD
W czasie jazdy nic Ci nie zaszkodzi jak będzie cały czas w prądzie siedział Dobrze nagrywa Ci ten blaupunkt? Opinie są dobre na jego temat, a jak Twoja opinia? Jak nie klatkuje i da radę coś z niego odczytać to nie ma co przepłacać
-
wideo rejestrator blaupunk BP 2.0 FHD
A Ty go masz czy chcesz kupić dopiero? Bez kitu dopiero czytałem o nim opinie i jadę go kupić bez znaczenia czy jest dobry czy zły, fajna cena za niego jest w Media Expert
-
Błąd adaptacji przepustnicy
Pasuje, zeby ktos mądrzejszy zaglądnął do tego tematu.. Ale jak piszesz ze przy robieniu kalibracji lpg to szukaj cos w gazie w takim razie.
-
Skrzypienie przodu
Ja w innym aucie tez mam taki problem tylko ze przednie lewo kolo, bylem na sciezce to padlo na laczniki stabilizatorow + tuleje na drazku od stabilizatora, psiknal mi smarem na ta tuleje i na razie spokoj ale i tak bede to robil bo juz jest luz na laczniku.
-
Duże spalanie - pomocy
Witam Panowie, od czego zależy wysokie spalanie w aucie, nie mam katalizatora, sonda jest dobra. Nagle od 3 miesięcy robię mniej o 100 km na LPG a do tego jak przejadę na benzynie strasznie czuć spaliny.. Byłem u znajomego co robi wydechy to zaspawał mi dziurkę z której kapała woda pod końcowym wydechem i dziurkę zaspawał w podłodze środkowego wydechu. Auto ucichło ale dopiero rano sprawdzę czy czuć paliwo, ale to mi nie przeszkadza w sumie, że czuć PB tylko dlaczego nagle zaczął tyle palić? Grafika na iFotos.pl tu jest emisja z poboru PB na biegu jałowym Grafika na iFotos.pl tu jest emisja spalin z poboru PB do 3 tysięcy obrotów http://ifotos.pl/zobacz/lpg-1jpg_ahxrrqn.jpg tu jest emisja spalin LPG na biegu jałowym http://ifotos.pl/zobacz/lpg-2jpg_ahxrrqe.jpg tu jest emisja spalin LPG do 3 tysięcy obrotów Na komputerze pokazało błąd - zbyt bogata mieszanka a z pierwszego zdjęcia wynika, że mieszanka za uboga, wtf ? Czy ktoś coś może powiedzieć na temat tych emisji ?
-
1.8t APU wybicie katalizatora.
A czemu wy wyciągacie katalizatory ? Przecież to jest w aucie potrzebne, czyż nie ?
-
Spalanie gazu ile?
To od czego to spalanie zależy? Podpinałem dziś pod kompa to mapy są wręcz idealnie ułożone. Sprawdzałem emisję spalin i troszkę jest ponad normę może brak katalizatora ma wpływ na większe spalanie?? Bo od 3 miesięcy nagle robię 100 km mniej przy pełnej butli http://ifotos.pl/z/ahxrrxxtu jest emisja z poboru PB na biegu jałowym http://ifotos.pl/z/ahxrrxstu jest emisja spalin z poboru PB do 3 tysięcy obrotów Na komputerze pokazało błąd - zbyt bogata mieszanka a z pierwszego zdjęcia wynika, że mieszanka za uboga, wtf ? Czy ktoś coś może powiedzieć na temat tych emisji ?
-
Spalanie gazu ile?
To idę podpiąć kompa i zobaczę jakie uciśnienie pokazuje Po podłączeniu z tego co widziałem to wywaliło błąd - zbiornik gazu pusty, a na dole, że było za dużo RPM na niskim biegu. Po osiągnięciu na dwójce 4500 RPM od razu mnie przełączyło na PB. Jednak to nie to, dalej gazu brakowalo Panowie ile wam spala gazu zwykły 1.8 na autostradzie przy prędkości 140-150km\h? Ja robiac na calej butli 530km na autostradzie przez 400km ciągłej jazdy 140km/h zrobiłem 100km mniej czyli przy 430 km brak gazu, u was też tyle spala przy takiej prędkości?
-
Po wymianie pompowtrysków kopci na niebiesko LOGI
Czytaj tyle razy aż w końcu załapiesz w czym rzecz
-
Po wymianie pompowtrysków kopci na niebiesko LOGI
To jest właśnie efekt szukania w d*pie mózgu a później problem
-
Błąd adaptacji przepustnicy
Może coś podpowiem, mojemu znajomemu zapalała się kontrolka EPC ale w Passacie przed liftem 1.8 pb + lpg, próbował na prawdę przeróżnych trików, mechaników to Ci nie zliczę na 1 ręce, podjechał gdzieś do jakiegoś specjalisty, specjalista zaproponował wymianę pompki paliwa, błąd zniknął i auto do dziś bez problemu jeździ. Paliwo odcinało i nie szło nic z autem zrobić, adaptacji też nie dało rady zrobić. Pytam go dla pewności czy to ta kontrolka mu się świeciła ale raczej na pewno, później dam Ci znać co i jak na 100% jak mi odpisze. Dokładnie to wymienił : Przekaźnik pompy paliwa, kontrolka EPC się paliła i zero reakcji na pedał gazu.
-
Pompowtryski - gwarancja po regeneracji
Wklej logi dodatkowo do dzialu Diagnostyka VAG tam predzej ktos Ci pomoze
-
Pompowtryski - gwarancja po regeneracji
W takim razie powodzenia
-
Pompowtryski - gwarancja po regeneracji
Z oddaniem kasy to nie jest tak hop siup, ja się nauczyłem raz na zawsze, jeżeli coś kupuję ( mowa o większej kasie niż zwykłe zakupy w groszku ) np. auto to zawsze nagrywam rozmowę od początku do końca, bez dowodów nic nie zdziałasz.. A jeżeli masz paragon to kierownik tego serwisu może przyjąć reklamację ale w cale nie musi, to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola, ale co za tym idzie, Ty masz odrobioną następna lekcję jeżeli chodzi o naprawy a temu serwisowi możesz w banalny sposób obsmarować d*p*.. Ty się nauczysz, żeby zawsze przemyśleć a ludzie, którzy będą chcieli oddać auto do tego serwisu głęboko się będą zastanawiać. Postraszyć zawsze można, jeżeli nie podziała to w tych czasach tylko adwokat i nieszczęsny Sąd a co najważniejsze dowody..
-
Traci ciśnienie po 0,5km
Cisnienie oleju mierz, prawdopodobnie pompa oleju
-
gotuje sie płyn chłodniczy
Nie rozumiem po co ten termostat wymieniałeś skoro węże miałeś w dobrej kondycji. Ja mam silnik bez turbo ale górny wąż mam gorący a dolny zimny i tak ma być z tego co chłopaki się wypowiadali w moim temacie.
-
Spalanie gazu ile?
A czemu tak ? W czym takie coś ma pomóc? Bo właśnie nie tankowałem coś mnie tknęło, żeby pojechać na pb
-
Spalanie gazu ile?
Dzięki za szybką reakcję, przyda się każda podpowiedź, oczywiście reduktor sprawdzimy