Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. Przy listwie wtryskowej od LPG ? To reduktor musi być zepsuty bo przepuszcza gaz.
  2. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Nazwa nie ma znaczenia, ważne, że jest 5W40
  3. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    @dymek862 jak Ty dajesz dodatki do silnika to jak to ma działać? Weź pod uwagę fakt, że dodatki też mają swoje działanie na ileś tam tysięcy km jak dodatek przestanie działać to robi się problem właśnie taki jak u Ciebie. Dodatek to sobie możesz do kanapki dorzucić a nie do silnika, jak już masz wlany jakiś syf do silnika to musisz go dalej wlewać ?
  4. A ja to z płaczem napisałem ? Bez kitu daj sobie spokój ?
  5. Tak a wiesz, że jak masz zegarek w domu , w aucie albo na ręce to jutro umrzesz? Idź się jebnij o ścianę ?
  6. Sprawdzony olej i nie jest drogi , dev Ci to samo napisał ?
  7. Valvoline synpower 5w40 i problem rozwiązany ?
  8. Jak coś mam dobrą używkę do sprzedania, z 1.8 adr
  9. Tak, zepsuta przepustnica.
  10. k232 opublikował(a) temat w 1.8
    Siemka, wstawiam zdjęcie z mokrym miejscem w okolicy rozrządu, co to może być ?
  11. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    No właśnie haha ??
  12. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Co Ty świece na aliexpress kupujesz ?
  13. Brawo dla tego Pana, kolejna osoba, która bez zbędnego pi**dolenia podjęła męską decyzję!! ?
  14. Od którejś tam strony ciągle było pisane, że napinacz tylko ASO. Reszta to loteria, coś słabo czytałeś ?
  15. Już sobie poradziłem ?
  16. @sitar które kabelki pozmieniać w jakich kostkach? Po wyciągnięciu kluczyka resetuje wszystkie stacje radiowe. Zmieniam znowu radio bo tamto coś szumi.
  17. Tak myślałem.. dzięki ?
  18. Siemka, czym odkręcić taką śrubkę ? Muszę dostać się do mechanizmu podnoszenia szyb a całość roboty blokuje mi kilka takich śrubek. Proszę o pomoc.. W środku tej śrubki nie ma wejścia ani na torxa ani na imbusa
  19. Nic się nie stanie jak wlejesz inną firmę, musi być norma ?
  20. Znalazłeś przyczynę tych wibracji ?
  21. Dzięki za cenne informacje ?
  22. A przy rozpędzaniu też było to słychać u Ciebie ?
  23. Może to po prostu napinacz jest już tak zepsuty , że ciągle pyrcy? ?
  24. Skoro byłeś zadowolony to w czym tkwi Twój problem ? ?
  25. Nie, wnioskuję to po swoim aucie :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.