Treść opublikowana przez bandyta928
-
Czy wydech z 2.6 pasuje do 2.4?
tak
-
Zmian zegarów z 1.8T do 1.9
jestes w stanie
-
Czy wydech z 2.6 pasuje do 2.4?
z oski do oski tak
-
Zmian zegarów z 1.8T do 1.9
przebieg zmieniasz can commander, co do kodowania to jak poloczysz sie wagiem wchodzisz w kanal 17 instrument cluster jak wyskoczy ci okno zapamietaj kodowanie licznika bedziesz mial tam podany 5 cyfrowy kod zmieniasz dwie ostatnie cyfry na XXX40
-
Swap hamulców z 1.8T do 1.9
bedzie pasowac
-
Zmian zegarów z 1.8T do 1.9
bedziesz musial przekodowac licznik obrotow
-
Problem ze sprzęgłem
Na poczatek odpowietrz sprzeglo.
-
Analiza logow AEB grzanie sie turbo
dol jest na znaku, wiec zaplon jest przyspieszony, to moze powodowac grzenie sie turbo? tlok jest w gmp
-
Analiza logow AEB grzanie sie turbo
Tak to wyglada.
-
Analiza logow AEB grzanie sie turbo
No autko normalnie przyspiesza, na pewno lepiej niz seria. Martwi mnie jednak to ze teraz robi sie czerwone przy normalnej jezdzie, strach pomyslec co bedzie po programie na petardzie. Mechanik zmienial mi rozrzad i z tego ci mi powiedzial jest przestawiony o pol zeba bo inaczej nie szlo ustawic. Chyba sam bede musial tam zajrzec.
-
Analiza logow AEB grzanie sie turbo
Brat ma taka sama tylko ze turbo seryjne i jego sie tak nie grzeje po jezdzie. Moze to byc wina hybrydy?
-
Nie trzyma temperatury
Zaczalbym od termostatu, to nie jest normalne.
-
Analiza logow AEB grzanie sie turbo
Witam, szykuje autko na program w tym celu zamontowalem hybryde, pompke paliwa s4 oraz downpipe zamiast kata 2.75". Mam jeszcze wtryski z s3, sztywny TIP i FMIC ktore musze zamontowac ale zaniepokoil mnie pewien fakt. Gdy jade z predkoscia ok 100km/h przez 5min i otwieram maske turbina jest wyraznie zaczerwieniona. Mierzylem cisnienie na listwie i wynosi ono na biegu jalowym 4bary jak dodam gazu do podskakuje do 4,6bara. Nie wiem czy jest to spowodowane. Dolaczam logi, moze ktos madrzejszy sie wypowie. http://vaglog.pl/log_280887.html http://vaglog.pl/log_280888.html http://vaglog.pl/log_280889.html
-
Program do diagnostyki
jak zawsze bezbledny
-
Program do diagnostyki
Jest niedawny watek kolegi Kamila. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/350881-vag-com-3112-pl/
-
Prośba o analizę logów - Audi A4 1,8T - przyspiesza
Kolego to nie sa logi.
-
Wymiana ślizgow szyby a4 b5
nie ten dzial kolego
-
Bicie powyzej 100 i przy hamowaniu tarcz
a ja u siebie wymienialem tarcze i klocki i dalej to samo..... problemem okazaly sie kola
-
Laptop do programu VAG
bardzo ciekawe rozwiazanie z tym tabletem
-
Kodowanie zamka centralego
Witam, pacjent to audi 96r, posiadam ori centralny zamek a kodowanie to 08768 czyli - 8192 pilot ON, -512 potwierdzenie zamkniecia pilotem jedno mrugniecie, -64 domykanie szyb pilotem. Chcialem dodac pozycje -4096 podwojne mrugniecie przy otwieraniu lecz jak wpisze 12846 zmiany sie nie zapisuja. Dziwne bo opcja mrugania przy zamykaniu dziala. Ktos ma jakies rady?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Czesc DEV, mam B5 AEB i jezdze na millersie 5w40 nanodrive. Auto rano nie zakpoci, dopiero jak sie rozgrzeje i prawie osiagnie 90stC zaczyna kopcic na bialo, dosc intensywnie. Ma juz tak od jakiegos czasu ale wczesniej kopcilo przez chwile i bylo ok, a teraz kopci nawet po dluzszej jezdzie ale tylko na postoju jak chwilke popracuje wtedy uwalniaja sie kleby dymu. Wody nie ubywa, podpija olej. Smierdzy nie typowym olejem ale tak jakos slodko.Co to moze byc? Turbina, uszczelniacze czy pierscienie, a moze odma? Sorrki ze troche inny temat
-
Pompa paliwa s4 b5 do b5 1.8tq
Witam mam pytanie, padla mi ostatnio pompa paliwa w moim quatronie i chcem zmienic odrazu na bardziej wydajna. Czy podejdzie z audi s4 b5 bez zadnej rzezby pod orginalny koszyczek? nikt nic nie wie?
-
Pluje z wezyka powrotu 1.6 ahl
Normalne, caly czas leci tylko ze mniej i przez zbiorniczkek tego nie widzisz.
-
AEB temperatura rosnie do 100stC po zgaszeniu silnika
Witam, od niedawna jestem w posiadaniu audi z silnikiem 1.8t AEB. Wczasie jazdy temperatura trzyma standardowo 90stC lecz po zgaszeniu silnika wskazowka osiaga 100stC. Weze sa dosc twarde, wody w zbiorniczku nie ubywa ani jej nie gotuje. Dopiero po odkreceniu korka od zbiorniczka wyrownawczego gotuje wode. Termostat zmieniony, dzisiaj zmienilem tez korek od zbiorniczka i dalej to samo. Ktos mial podobny przypadek?
-
Światło przeciwmgielne tył
Mam inne kolory kabli w wiazce. 2x brazowy, 2x szarobialy, szarozolty, czarnoszary, czarnozielony, czarnobialy, czarnoczerwony, czerwononiebieski, czerwonoszary, czerwonozielony. Wie ktos ktore polaczyc?