Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bandyta928

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bandyta928

  1. jestes w stanie
  2. z oski do oski tak
  3. przebieg zmieniasz can commander, co do kodowania to jak poloczysz sie wagiem wchodzisz w kanal 17 instrument cluster jak wyskoczy ci okno zapamietaj kodowanie licznika bedziesz mial tam podany 5 cyfrowy kod zmieniasz dwie ostatnie cyfry na XXX40
  4. bedzie pasowac
  5. bedziesz musial przekodowac licznik obrotow
  6. bandyta928 odpowiedział(a) na Zero92 temat w Audi A4 B5
    Na poczatek odpowietrz sprzeglo.
  7. dol jest na znaku, wiec zaplon jest przyspieszony, to moze powodowac grzenie sie turbo? tlok jest w gmp
  8. No autko normalnie przyspiesza, na pewno lepiej niz seria. Martwi mnie jednak to ze teraz robi sie czerwone przy normalnej jezdzie, strach pomyslec co bedzie po programie na petardzie. Mechanik zmienial mi rozrzad i z tego ci mi powiedzial jest przestawiony o pol zeba bo inaczej nie szlo ustawic. Chyba sam bede musial tam zajrzec.
  9. Brat ma taka sama tylko ze turbo seryjne i jego sie tak nie grzeje po jezdzie. Moze to byc wina hybrydy?
  10. Zaczalbym od termostatu, to nie jest normalne.
  11. Witam, szykuje autko na program w tym celu zamontowalem hybryde, pompke paliwa s4 oraz downpipe zamiast kata 2.75". Mam jeszcze wtryski z s3, sztywny TIP i FMIC ktore musze zamontowac ale zaniepokoil mnie pewien fakt. Gdy jade z predkoscia ok 100km/h przez 5min i otwieram maske turbina jest wyraznie zaczerwieniona. Mierzylem cisnienie na listwie i wynosi ono na biegu jalowym 4bary jak dodam gazu do podskakuje do 4,6bara. Nie wiem czy jest to spowodowane. Dolaczam logi, moze ktos madrzejszy sie wypowie. http://vaglog.pl/log_280887.html http://vaglog.pl/log_280888.html http://vaglog.pl/log_280889.html
  12. Jest niedawny watek kolegi Kamila. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/350881-vag-com-3112-pl/
  13. nie ten dzial kolego
  14. a ja u siebie wymienialem tarcze i klocki i dalej to samo..... problemem okazaly sie kola
  15. bardzo ciekawe rozwiazanie z tym tabletem
  16. Witam, pacjent to audi 96r, posiadam ori centralny zamek a kodowanie to 08768 czyli - 8192 pilot ON, -512 potwierdzenie zamkniecia pilotem jedno mrugniecie, -64 domykanie szyb pilotem. Chcialem dodac pozycje -4096 podwojne mrugniecie przy otwieraniu lecz jak wpisze 12846 zmiany sie nie zapisuja. Dziwne bo opcja mrugania przy zamykaniu dziala. Ktos ma jakies rady?
  17. Czesc DEV, mam B5 AEB i jezdze na millersie 5w40 nanodrive. Auto rano nie zakpoci, dopiero jak sie rozgrzeje i prawie osiagnie 90stC zaczyna kopcic na bialo, dosc intensywnie. Ma juz tak od jakiegos czasu ale wczesniej kopcilo przez chwile i bylo ok, a teraz kopci nawet po dluzszej jezdzie ale tylko na postoju jak chwilke popracuje wtedy uwalniaja sie kleby dymu. Wody nie ubywa, podpija olej. Smierdzy nie typowym olejem ale tak jakos slodko.Co to moze byc? Turbina, uszczelniacze czy pierscienie, a moze odma? Sorrki ze troche inny temat
  18. Witam mam pytanie, padla mi ostatnio pompa paliwa w moim quatronie i chcem zmienic odrazu na bardziej wydajna. Czy podejdzie z audi s4 b5 bez zadnej rzezby pod orginalny koszyczek? nikt nic nie wie?
  19. Normalne, caly czas leci tylko ze mniej i przez zbiorniczkek tego nie widzisz.
  20. Witam, od niedawna jestem w posiadaniu audi z silnikiem 1.8t AEB. Wczasie jazdy temperatura trzyma standardowo 90stC lecz po zgaszeniu silnika wskazowka osiaga 100stC. Weze sa dosc twarde, wody w zbiorniczku nie ubywa ani jej nie gotuje. Dopiero po odkreceniu korka od zbiorniczka wyrownawczego gotuje wode. Termostat zmieniony, dzisiaj zmienilem tez korek od zbiorniczka i dalej to samo. Ktos mial podobny przypadek?
  21. Mam inne kolory kabli w wiazce. 2x brazowy, 2x szarobialy, szarozolty, czarnoszary, czarnozielony, czarnobialy, czarnoczerwony, czerwononiebieski, czerwonoszary, czerwonozielony. Wie ktos ktore polaczyc?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.