Treść opublikowana przez bandyta928
-
Czujnik spalania stukowego
to jest link https://www.ucando.pl/p/czujnik-cisnienia-doladowania-bosch-0-280-130-085/N-U15C006D593-3939, rozumiem ze czujnik doladowania tam byl?
-
Czujnik spalania stukowego
to w czym problem?
-
Czujnik spalania stukowego
powinien byc 054905377 niebieski i 054905377A zielony
-
Czujnik spalania stukowego
pierwszy link to czujnik doladowania
-
Duże ciśnienie w układzie chłodzenia, wywala płyn.
http://allegro.pl/tester-szczelnosci-uszczelki-glowicy-co2-25-testow-i6442316335.html
-
Duże ciśnienie w układzie chłodzenia, wywala płyn.
tak jak piszesz wyczysc najpierw chlodnice, a co do uszczelki to mozesz zrobic test i sie sprawa wyjasni
-
Woda w aucie
pewnie leje sie przez sciane grodziowa, musisz uszczelnic obodowe sterownika oraz uszczelke linki otwierania maski, przy okazji wyczyscic odplywy
-
Wyciek oleju 1.8t bex
sprawdz klawiature, czy z tylu kolo napinacza nie leci
-
Napinacz z 2.4 do 1.8t awt
Witam, czy napinacz walkow rozrzadu ten z elektroniczna kostka bedzie dzialac w 1.8t awt? Pacjent to 2,4 lift
-
Wymiana pompki zamka centralnego
zalana jest
-
Wymiana pompki zamka centralnego
to jest zepsuta
- Olej
-
Dziwne brzekanie przy zejściu z obrotów
albo klapka WG
-
1.8 v5 ADR Klekotanie
Pompa oleju moze nie domagac, albo kiepski olej. Ewentualnie lancuszek sie wyciagnal. Jak bedziesz tak dlugo jezdzil to ci sie zebatki wytra na walku i potem sama zmiana nic nie da.
-
Migajaca kontrolka plynu chlodzacego
tak czujnik, spróbuj kontakt spreay jak to nie pomoze to wymiana czujnika
-
Audi bierze olej
jak to komus zlecisz to kolo tyska
-
Audi bierze olej
uszczelnienie turbiny, wali olejem w wydech i przez to dymi na bialo, uszczelnienie pokrywy wraz z napiaczem, simeringi z przodu silnika
-
Szarpnięcie po gwałtownym puszczeniu gazu
wbijasz jedynke i na postoju (zgaszony silnik) ruszasz autem tyl przod, im wiekszy luz tym gorsze odczucia, a przy zerwanych poduszkach jeszcze wieksze odczucia
-
Szarpnięcie po gwałtownym puszczeniu gazu
Luz na napedzie to normalne dla tak starego auta i drogie do wyeliminowania. To ze faluje to do sprawdzenia czujnik cieczy, przeplywka i sonda.
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
pompa wody
-
Brak ogrzewania
termostat wahler albo mahle
-
Czujnik temperatury chłodziwa dziwne wskazania
sprawdz na vagu
-
Rożnice w przyśpieszeniu audi vs bmw
wtedy audi miala by wiekszy niuton na kolach, byla by lzejsza, miala nizsze przelozenie, krecila sie wyzej wiec w sumie roznica byla by kolosalna z przewaga na audi 300nm x 8,16 = 2448nm czyli wiecej niz bmw jezeli mowimy o tej samej karoseri, wadze, przelozeniach, krzywej momentu, to zawsze wiekszy niuton wygra, roznica jest wtedy kiedy auta maja inna moc moment i wage a tak samo przyspieszaja, jezeli auta o innej wadze mocy i momencie przspieszaja z gorki podobnie to pod gorke te o wiekszym momencie bedzie szybsze wystarczy ze przy audi pare koni umarlo, bylo lekkie obciazenie, zalezy jak zatankowane, i kola duzo zmieniaja wiec tak male roznice mogly sie zamazac no i umiejetnosci kierowcow
-
Rożnice w przyśpieszeniu audi vs bmw
Na moje: bmw wazy wiecej ale ma lepszego kopa bo to disel tak jak pisali wczesniej bmw 400nm a audi 210nm ale czy tak naprawde? jezeli by policzyc takie samo przelozenie dla obu aut zeby rozpedzaly sie do 100km/h bylo by: bmw odcinka ok 5000ob/min audi odcinka ok 6800ob/min przełożenie= obroty x 2m x3,6 / 100km/h /60 czyli bmw = 6 a audi = 8,16 wiec audina ma mniejsze przelozenie bo wyzej sie kreci na kolach max moment obrotowy bmw to 400nm x 6= 2400nm audi 210 x 8,16= jakies 1713nm czyli dalej mniejszy niuton na metr tylko ze bmw jest ciezsze(bmw 1600, audi 1300), ma naped na tyl, wiekszy powierzchnia czolowa i gorszy przebieg krzywej momentu dlatego na rownym odcinku moga przyspieszac podobnie sytuacja zmieni sie np gdy wlozysz po 200kg do bmw i audi, bmw odczuje to mniej bo ma wiekszy NM, bmw 200kg / 2400nm = czyli na 1nm przypadnie ok 83gr a w audi 200kg / 1713nm = 1nm na 116gr jak lecisz z gorki to jest podobnie tylko procentowo, np 20% wagi plus albo minus, 20% z 1300 to 260, czyli pod gorke zwiekszy sie waga do 1560kg dla audi a 20% dla bmw to 340kg wiec 1940kg ale gdyby policzyc dodane gramy na niutony to: audi 1300kg/1713nm = 1nm przypada na 759gr, 1560kg/1713nm = 1nm przypada 910gr a wiec 910gr - 759gr = 151gr na 1 nm bmw 1600kg/2400nm = 1nm przypada 666gr , 1940kg/2400nm - 1nm przypada na 808gr a wiec 808gr - 142gr na 1 nm a wiec jak widac bmw przyjelo 9gr na nm mniej niz audi dlatego latwiej ma pod gore a z gory to audi bedzie mialo 9 gram przewagi im wieksza gorka i predkosci tym roznice sa wieksze, dlatego disel mnie poczuje podczepienie przyczepki bo nie dosc ze nm od dolu to jeszcze ma go wiecej brachol mial kiedys civica 234km i tylko 210nm(tyle co seryjne 1.8t) tylko ze on krecil sie prawie do 9000ob/min, jak wybebeszyl srodek to to byla istna bestia!, taka podkrecona 1.8t do 300km miala by duze problemy z nim, ale jak by wlozyc do niego "worek ziemniakow" to ledwo by jechal hihihi
-
Przepływomierz AEB jaka moc
Witam, jakie moce mozna wykrzesac na seryjnej przeplywce w AEB?