Treść opublikowana przez bandyta928
-
A4 B5 ADR -wyrzucilo płyn chłodniczy
Nowy zbiorniczek i korek od zbiorniczka. Jak to nie pomoze to raczej uszczelka pod glowica.
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
Powodow od ktorych brzeczy moze byc duzo: -pompa olejowa, zapchany smok -wyciagnety lancuch -wyrobione slizgi -walniety nastawnik -wyrobiony napinacz -wyrobione zebatka walkow
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
jest to napinacz z elektrycznym nastawnikiem faz rozrzadu, samo napiecie jest wywolane cisnieniem oleju tutaj masz jak gosciu zmienia sam napinacz ale to jest bez ekektroniki
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
Nie koniecznie musi to byc wina napinacza, moze nie domaga pompa olejowa. Napinacz jest sterowany cisnieniem oleju.
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
ja bym szukal sprawdzonej uzywki nie powiem ci czy to na pewno to, tak jak radzil kolega odepnij wtyczke i zobaczysz czy dalej jest to samo
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
zerwanie lancuszka w najlepszym wypadku skutkuje remontem glowicy 2 lata temu za napinacz i lancuch do b6 dawalem cos kolo 2tys, zamiennik albo uzywka to wydatek ok 500 ale nikt nie wie ile to pochodzi Przy wymianie trzeba sciagnac dwa walki rozrzadu, wiec trzeba sciagac pasek rozrzadu.
-
Dziwne zgrzyty podczas przyspieszania
ori w granicach dwojki
-
układ wydechowy strzela jak by miał 400C czerwone turbo!
mozesz zrobic statycznie i dynamiczne logi sondy
-
układ wydechowy strzela jak by miał 400C czerwone turbo!
To normalny obiaw stugnacego metalu. Moze gdzies na laczeniu rury pryka jak stygnie. Jak mowisz ze po 13km to moze byc kat, nie musi byc zapchany zeby tak strzelal.
-
układ wydechowy strzela jak by miał 400C czerwone turbo!
ja tak mialem, po wycieciu kata odglosy zginely
-
AEB problem z szarpaniem/przerywaniem silnika przy przyspieszaniu (pod obciążeniem)
przeplywka i sonda do sprawdzenia
-
AEB duże spalanie
przeyplywomierz lub sonda, zrob loga
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Audi a4 b8 Problem z tankowaniem
Otworz bagaznik, po stronie welewu w schowku bedziesz mial awaryjne otwieranie wlewu. Taki czerwony plasticzek.
-
1.9 TDI AWX - brak mocy
przeplywka do sprawdzenia
-
Napinacz łańcuszka+łańcuch AEB oryginał czy zamiennik
szukaj albo sprawnej uzywki albo ori moze byc z aso seata bedzie troche taniej
-
Kontrolka AirBag
Tak jak kolega radzi podepnij VAGa i sprawdz bledy w airbagu.
-
Czy quattro da rade ?
Jak nie bedzie obnizona to smialo mozna brac. Sam mam podobna sytuacje, na zime podnosze gwint i jade nie musze martwic sie z odsniezaniem drogi. Tylko opony musza byc dobre.
-
CIężka praca wspomagania na postoju
szerokie opony?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witammmy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
yo
-
Interfejs V-scan iVAG Bluetootch Android
ogarnie
-
A4 B6 Dziwne skrzypienie zawieszenia po deszczu
Kiedy zmieniales wahacze? Jaka firma? Montaz prawidlowy? Dokrecane pod obciazeniem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry wieczór Arku
-
Chiptuning za 199zł (nie box)
a kto ogarniety robi w poznaniu?