Treść opublikowana przez bandyta928
-
Zbiornik płynu chłodniczego
to co jest zaznaczone na zdjeciu nie podpinasz nigdzie, jest to ujscie awaryjne
-
2.4 V6 na 2.7 V6 BI TURBO
http://a4-klub.pl/index.php?%2Ftopic%2F380636-aeb-20-td05%2F
-
Napinacz walka rozrządu
najpierw, cisnienie oleju do sprawdzenia
-
Proszę o analize logów 1.8T AVJ
mogles skonczyc logi po odpuszczeniu gazu widac by bylo czy nie podbija cisnienia
-
AEB Problem Odpalanie na zimnym
cisnienie na listwie do sprawdzenia
-
Późno leci ciepłe powietrze
plukanie nagrzewnicy i calego systemu chlodzenia zalac plynem g12
-
Licznik z pełnym fisem(1995 rok)
jak kupisz fis to musisz dorobic instalacje do reszty rzeczy
- Wymiana rozrządu
-
Nagly skok spalania benzyny audi 1.8t
jak ktos wie jak to sprawdzic to jasne wyjdzie
-
Audi a4 b5 2.8 quattro
wszystko sie da, ale w tym aucie nie jest prosto
-
Nagly skok spalania benzyny audi 1.8t
sonda do sprawdzenia
-
Wymiana rozrządu
jak nie znasz hisotrii auta i chcesz zrobic porzadnie to: -napinacz NTN Japan (zalezy od stanu obecnego. czy klasyfikuje sie do wymiany) -pasek, rolka, pompa wody moze byc np INA albo RUVILLE przy okazji mozesz tez zmienic oringi uszczelniajace (walki i wal) aha i jak terkocze ci napinacz walkow rozrzadu i problem tkwi wlasnie w nim to jest najlepszy moment zeby go wymienic
-
oil-pressure 1.8t bfb avj bex czyszczenie smoka czy pompa
jak nie znasz historii auta to od razu zmieniaj pompe bedzie swiety spokoj
-
Audi a4 b5 2.8 quattro
nie maja
-
wysoka temperatura
nawet jesli by sie wlaczal to i tak jest cos nie tak z ukladem, wisko sie zakleszcza? moze termostat za pozno sie otwiera, ale raczej uklad zawalony, sprawdz chlodnice
-
wysoka temperatura
Wentylator klimatyzacji chlodzi chlodnice klimy, od ukladu chlodzenia jest wisco. Wlacza ci sie wisko? Jezeli nie to rozgrzej maszyne, zrzuc zderzak i chlodnice klimy i sprawdz jaka masz chlodnice. Musi byc goraca na calej powierzchni, Jak jest letnia i w niektorych miejscach wrecz zimna to patrz pierwszy moj pierwszy post.
-
Wspomaganie kierownicy a4b5
LHM Citroen Plus i nowa pompa wspomagania bedzie chodzic paluszkiem
-
wysoka temperatura
najprawdopodobniej masz zawalony uklad chlodzenia syfem
-
Zmiana oleju, klekot nastawnika
to ze go slychac to normalne, tak podaje instrukcja
-
Potrzeba życzliwego właściciela 1,8t [silnik AEB]
to ze tubo tyle laduje to nie wina przeplywomierza
-
Potrzeba życzliwego właściciela 1,8t [silnik AEB]
odlacz go w ogole i zobaczysz jak maszyna sie zachowuje
-
Prosba o pomoc odnosnie felgi
17 7j 45et a tam te chce kupic na zime Wiec moze ktos z was ma dobra rade na to.felga 16 ori biedronka od a4 b6 avant b6 v6 seryjnie wychodzila na 215/55 R 16 wiec o zacisk nie bedzie haczyc, ta 16 ktora chcesz zalozyc bedzie wystawac o 1cm do zewnatrz i o 0,3cm do wewnatrz wiecej w porownaniu do 17 ktora masz obecnie
-
Prosba o pomoc odnosnie felgi
a co masz teraz zalozone?
-
wymiana silnika 1.8 arg na 1.8adr kontrolka epc
ta kostka jest od zmiennych faz rozrzadu i przydalo by sie ja zmienic, ale to nie jest wina dlaczego auto tak sie zachowuje, cos musi byc nie tak z osptrzetem btw nie bylo problemu z zalozeniem silnika z manuala do automata?
-
Nierówna praca silnika
poszukaj w necie jest pelnow testerow co2 zanim kupisz tester sprawdz dokladnie czy nie ma wyciekow, czy po nocy nie ma nigdzie plamy, czy sie przewody chlodnicze nie poca, czy nie ma nigdzie nalotu na wezach