Treść opublikowana przez Raamboo
-
Lampy a4 b6 problem
To a4 klub jak sama nazwa wskazuje, a nie wieś klub <facepalm> Czyszczenie soczewki i pewnie regeneracja odbłyśnika swoje by zrobiła i lampa by powróciła do pierwotnego świecenia. Mam ten sam problem u kobiety w vw b6 i niestety ceny lamp i ich wymiana nie idzie w parze z opłacalnością. Myślę, że skoro myślisz o wymianie lamp na "nowe" warto by było spróbować rozkleić lampę i jednak podjąć się czyszczenia soczewki. Skoro i tak spisujesz lampę na stratę to uważasz, że nie warto spróbować? Pewnie zaraz wypowiedzą się spece i maniaki modyfikacji lamp itp, że nie warto ale skoro idziesz po kosztach to czemu nie? P.S. Edit... czyszczenie soczewki nie wiąże się z rozklejaniem lampy. Masz tematy na forum... regeneracja soczewki itp
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
Nie zamienniki tylko oryginalna s-line z a3. Te tanie zamienniki wiesz gdzie możesz wyrzucić. Ale z tego co widzę gość obecnie nie ma do 6-biegowej. Chcesz mogę podesłać foto jak wygląda gałka. Oczywiście porównując cenę do oryginalnych z a4. Ja płaciłem 135zł+ koszt wysyłki. http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i6753060947.html Temat znany na forum. Jako że masz mieszek to ten z a3 po prostu zmienisz na swój i tyle, bo z a3 jest trochę mniejszy i trzeba go naciągać na ramkę. Mi to z 10min zajęło, a efekt zdecydowanie fajny, Idealnie by się u Ciebie komponowało z ręcznym i mieszkiem. Masz tu link do tematu:
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
Dekory sam okleiłeś? Zadowolony? Możesz rzucić linkiem do folii? I podpowiedz proszę ile metrów zamówiłeś. Pozdr P.S. Zmień gałkę Polecam s-line z a3 sam po takim zabiegu jestem a koszt nie duży.
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
Zdaj relację z jazdy na tych oponach. Sam takie zakupiłem ale 18" i tylko 2 szt... I tak gdybam od kilku dni czy zwrócić, bo opinii się naczytałem. Na znanych aukcjach pozytywne ale doszukałem się głębiej i sporo negatywów ale to chyba o ecosporty 1 chodziło.
-
Migająca kontrolka hamulcy. POMOCY!!
Dokładnie dolej płynu hamulcowego
-
Mój pierwszy Avant
Od kiedy koty gryzą węże? Prędzej jakaś kuna. Już radzę zastosować jakiś środek. Mojej kobiecie kuna wpierdzialała przed dłuższy czas węże od gruszki i co chwilę tryb awaryjny, bo turbo odcięte. Zastosowany środek? (kostki do kibla xD) Ostatnio też zmieniałem świece i musiałem ten koszyk od filtra oleju odkręcić, bo dostęp ciulowy.
-
NAGRANIE Z KAMERKI SAMOCHODOWEJ A ODSZKODOWANIE
No właśnie gościa nie ukarano mandatem. Będę w domu wezmę pismo w rękę i napiszę co jest dokładnie napisane, bo nie będę ściemniał. I dodam, że zdarzenie miało miejsce na parkingu szpitala ale jak mi powiedziano a policji parking jest prywatny.
-
NAGRANIE Z KAMERKI SAMOCHODOWEJ A ODSZKODOWANIE
Witam. Piszę z takim małym problemem. Jakoś po świętach zawoziłem ojca do szpitala.... wracając do auta patrzę wgniotka na błotniku pp. No nic jazda nagranie z kamerki. Jest gościu i bardzo delikatne bujnięcie samochodem. No nic gadam z gościem (odczekałem sobie na niego) i mówię jak sprawa wygląda. Gość nie przyznaje się i spierdziela. Jadę na policję po miesiącu przychodzi pisemko "Zawiadomienie o niewniesieniu wniosku pokrzywdzonego do sądu" zawiadomienie. Na zawiadomieniu tylko na samym dole, że gość był ubezpieczony tu i tu. Czy z takim czymś mogę w ogóle zgłosić sprawę do ubezpieczyciela? Dodam, że szkoda to wgniotka prawego błotnika (może i minimalna ale ku*** jest i mnie to denerwuje bo było prawie idealne)
-
Klapa tył nie otwiera się. Co wymienić?
No to przepłaciłeś. Domyślam się, że wystarczyło zmienić blaszkę w siłowniku. No ale to chwilka roboty. Jak komu wygodniej.
-
pompa oleju 2,0 TDI
Jakiś czas temu dzwoni do mnie moja kobieta i mówi, że zapaliła jej się kontrolka oleju jak odpaliła auto (ostrzegałem ją wcześniej, że jak takie coś ma miejsce od razu gasić i mi zgłaszać). Oczywiście ja bym już dawno miał to rozebrane i sprawdzony stan zabieraka (imbusa) no ale przemów kobiecie do rozsądku i wyjaśnij jakie to jest ważne itd itp szkoda gadać. No więc wymiana imbusa (koszt może z 30zł samego imbusa) ale zerknij jeszcze na stan wałków balansowych, bo one w środku tez się wycierają. Więc naprawa może polegać nie tylko na wymianie imbusa ale też regeneracji wałków balansowych, a to już koszt sporo wyższy. Na forum ktoś oferuje taką usługę coś koło 500zł? Pozdro
-
Problem ze światłami przeciwmgłowymi
Domyślam się, że kupiłeś włącznik "chinola" pewnie z all.... za 4 dyszki? Jeżeli tak to proponuję inwestycję w oryginalny włącznik. Albo używkę i zmieniasz front na ten z chinola. Przerabiałem temat kilka dni temu. Walczyłem z diodami w starym włączniku. W końcu się wkurzyłem i zakupiłem właśnie chinola. Co się okazało? Ta sama sytuacja co u Ciebie. Z dwóch złożyłem jeden. Z chinola użyłem tylko płytkę i front, a resztę użyłem ze starego oryginalnego. Pozdro
-
Czerwony wykrzyknik ?
Szczerze Ci powiem, że nie wiem. Ja dolałem co miałem pod ręką, bo wlewałem dosłownie pół kieliszka.
-
Czerwony wykrzyknik ?
No to ja tak miałem dolałem płynu dosłownie "kapke" i spokój. Pozdro Edit: Dodam, że mam manuala ale myślę, że to bez różnicy
-
Czerwony wykrzyknik ?
Bremse Taki? Dolej płynu trochę. Mi tak robiło na zakrętach
-
Dobre zarowki h11 w halogeny
Mam b6 i tam wystarczy wyjąc kratkę od halogenów i jest do nich dostęp. Można wyjąc halogeny ale ja nie miałem klucza więc włożyłem rękę głębiej i udało mi się tak wyjąć żarówki. Niestety nie mam pojęcia jak to jest w b7 ale obstawiam, że wyjmujesz kratkę i podobnie.
-
Szukam dobrego serwisu komputerowego Wrocław okolice
Instalujesz od razu W10 bez pier.... To już jest użyty klucz do w10 i bez problemu przejdzie
-
Dobre zarowki h11 w halogeny
Te żarówki ktoś kiedyś polecał na forum: http://allegro.pl/zarowka-h11-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6159223250.html?reco_id=95648977-a4d6-11e7-9335-ecf4bbc7fef8&ars_rule_id=201 Sam ich używam i jestem zadowolony. Mam xenon i ładnie się razem zgrywają. Aczkolwiek uważam, że świecą one trochę gorzej od zwykłych h11, których wcześniej używałem. Mam wrażenie, że mają mniejszy "zasięg".
-
Win 7 lub 10 klucz
Jawne oszustwo i tyle. "Ściągnąć" co masz na myśli? Chcesz używać spiraconych wersji? Są przecież programy do aktywowania klucza. A podczas instalacji wystarczy, że nie podasz klucza
-
Skradziono Audi, z zamkniętego podjazdu.
Przecież napisał wyraźnie, że wszystkie dokumenty posiada
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Chodziło mi o to, że masz je odwrotnie. Kropką do dołu zamiast do góry
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Fajnie siadła ta kierownica Koszt domyślam się spory. Ale pokrętło od włącznika świateł kosztuje grosze
-
[AWX] Końcówka wychechu.
Nie rób wiochy....
-
Czarne A4 B6 Avant 1.9TDI
Skocz do Plewna. Jakis czas temu widzialem 4 szt a4 b6. 2 byly ciemne... Sam bralem od nich maske w kolor bo mialem przygode. A od ciemnej plastik to lampy ale nie wiem jaki kod lakieru miala
-
Czarne A4 B6 Avant 1.9TDI
Masz zamiar malowac blotniki? Masz jakiegos sprawdzonego lakiernika z naszych okolic? Jak sie nie myle to widzialem w takim kolorze audi na czesci od nas z okolic. Moze kolor i stan blotnikow by sie zgadzal. Tez musze sie zajac lewym blotnikem bo maly purchel mi sie zrobil... Pozdrawiam ze srebrnego kombi na czarnych alusach
-
Czarne A4 B6 Avant 1.9TDI
No baza fajna ale stoi wysoko. Widzę moje okolice. Skąd dokładniej?