Treść opublikowana przez Raamboo
-
Kupiłem przerobione A4 AWX (na pierwszy samochód)
Ja to nazywam kangurkiem. Mam dwumasę do wymiany, bo już ją nawet na zewnątrz słychać. Jak wcisnę sprzęgło to ustaje hałas. Pytałem o te wibracje gałki, bo myślałem, że może z przegubem masz problemy, bo ja z tym tematem długo walczyłem ale przy przegubie gałka wibruje podczas przyśpieszania i samochodem też trzęsie ja skur..... edit: Odnośnie pracy gałki przód/tył podczas jazdy... kolega w b7 miał też tak ale miał quattro. Zwróciłem mu na to uwagę to odpowiedział, że tak ma być Ja osobiście z tym coś bym zrobił, bo by mnie wkurzało
-
Kupiłem przerobione A4 AWX (na pierwszy samochód)
Poczytaj kilka tematów. Dużo forumowiczów ma dalej dwumasę i zwiększoną moc. Tarczę obijają kevlarem, żeby się nie ślizgała lub zmieniają na jednomas. Nie mąćcie koledze w głowie. Sprawdź porządnie czy to dwumasa, bo nie warto ładować się w koszta od razu takie.
-
Kupiłem przerobione A4 AWX (na pierwszy samochód)
Ale podczas przyśpieszania nie masz wibracji? Tzn gałką od biegów nie napierdziela? Wlepy? Tzn? Jakieś logo czy coś? Ramki tablic są
-
Kupiłem przerobione A4 AWX (na pierwszy samochód)
Sprawdź poduszki... to pierwsze. Drgania gałki przy dodawaniu gazu też są? Jak pisał kamil-vag możliwę, że masz jednomas założony... podobno niektórzy twierdzą, że na jednomasie auto "wibruje" ale te teorie chyba nie każdy odczuwa. Inni twierdzą, że tylko przy quattro jednomas wibruje. Lub masz dwumasę i już trochę swoje przeszła, bo km też troszkę na blacie już jest. P.S. Wtryski bex są do benzyniaka.
-
Klima nie dziala
Chłopie aż mnie oczy bolą... toć napisz to jakoś porządnie, bo zeza można dostać od czytania tego. A co najważniejsze opisz co sprawdziłeś czego nie sprawdziłeś. Jakieś błędy po podłączeniu do vaga? Czynnik jest? Napiszę Ci, że mnie boli w plecach... rozumiesz coś z tego albo umiesz zdiagnozować co mi jest?
-
Zakres pracy wycieraczek
Zacytuję: " Tak, przestawić korbę na osi przekładni w odpowiednie miejsce. Odkręcasz korbę, włączasz wycieraczki i czekasz aż mechanizm zrobi pełny obrót i sam się wyłączy, po tym zakładasz korbę w taki sposób aby ramiona wycieraczek były max. na dole."
-
Dlaczego od 2000 obrotów jest moc ?
Chyba nie znasz zasady działania turbiny. Poczytaj trochę na necie jak użytkować takie auto szczególnie zimą i jak dbać o turbinę.
-
Dziwna jazda + drgania podczas jazdy
Przeguby sprawdzone?
-
[B5 ANA] Audi A4 1.6 OEM
Wygląda na zadbaną furę gratulacje. Tak dzisiaj przeglądałem Twój temat i ni z gruchy ni z pietruchy dzisiaj sobie przeglądam znany portal i natrafiłem na aukcję akurat z błotnikami w tym kolorze. Nie reklamuję nikogo. Nie znam tez stanu błotników. Jak chcesz odezwij się na priv podeślę link. Byś musiał zapytac o stan. Cena widzę 220zł
-
Jaką nawigację (GPS) kupić?
A do czego ma Ci służyć ta nawigacja i zapytanie na jak długo? Na na chwilę obecną nie widzę sensu kupowania nawigacji... używam telefonu. Wyjeżdżając z Polski używałem starego telefonu zresetowanego do "0" i z wgraną najnowszą automapą. Wtedy pamiętam 7 dni było darmowych.
-
Komunikat "BRAKES"
Dolej płynu hamulcowego... miałem ten sam komunikat. Wystarczyło dosłownie pół kieliszka. Mi raz na pół roku się to przytrafia i zawsze przy skręcie w prawo. Dolanie dosłownie odrobiny rozwiązuje problem.
-
Smod z nawiewu...
Użyj opcji szukaj... czyszczenie parownika, wiercenie dziury w schowku w celu wyczyszczenie parownika IPĄ. Było wałkowane milion razy.
-
Wakacje w Chorwacji
W marketach masz zestawy żarówek za grosze (brałem z h7 byle by był). Przynajmniej ja takie kupowałem na szybko. Kamizelki i apteczka też była na wyposażeniu. Na szczęście nigdy nie trafiło mi się aby ktoś to sprawdzał, a byłem 3 razy i zawsze przez Austrię. Nawigację też normalnie użytkowaliśmy. Co do rejestratora z niego akurat zrezygnowałem. I kartę EKUZ sobie wyrób... Mi akurat się bardzo przydała... ?
-
Jak podłączyć lampki w podsufitce a4 b6
Szukanie nie boli...
-
A to moja Audi
Wesz82 dobrze gada. Zrób ten temat raz, a porządnie od samego początku. Dużo już tu takich było co się mądrowało i ich tematy wylądowały pewnie w koszu... Forum jest po to by oceniać, wyrażać opinię więc musisz przyzwyczaić się także do krytyki. Wstaw porządne foty i porządny opis auta z wyposażeniem i planami na przyszłość. Jeżeli wstawiłeś tylko po to by za chwilę auto sprzedać i chwalić się przed sprzedażą, że jesteś forumowiczem a4-klub to już sobie daruj, bo szkoda naszego czasu.
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
x2. Opisz wrażenie z użytkowania jednomasu.
-
Piszczące hamulce
Też na początku było ok. Zero pisków. W kwietniu zeszłego roku chyba zmieniałem tarcze i klocki. Od ok 2 miesięcy piszczą niemiłosiernie ale tylko lewa strona. Szlifowanie papierem daje krótkotrwały efekt.
-
Piszczące hamulce
Ten sam przypadek. Piszczące Ferodo. Raz mechanik zdjął mi lewy klocek przetarł papierem ściernym do wyrównania powierzchni i na jakiś czas był spokój. Niestety temat powrócił ? i jest to bardzo irytujące szczególnie w mieście gdzie hałas odbija się od budynków itp i dociera do moich uszów ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kurde sam mam te opony 225/40/18 i szczerze nie zauważyłem żeby ten rant ochronny tak wyglądał. Sam muszę się temu przyjrzeć i wrzucę foto podglądowe czy jest aż tak śmiesznie z tym. P.S. Podaj cenę, bo widzę teraz są i tak 50% droższe niż kiedy je kupowałem
-
[B6 TDI AVF] Czarny Avant bieda edition
Wrzuć trochę więcej fot co będziemy mieli historię jak wyglądało auto zanim powiedziałeś "więcej raczej się dziać nie będzie więc topic będzie bardzo skromny" Jakieś foty wnętrza itd. I już śledź inne tematy co będziesz wiedział jak bardzo nie chcesz modzić auta
-
Podświetlenie ambiente podsufitki jak wygląda
Rezałeś na oryginalnych diodach (tzn z tym czarnym plastikiem) czy dokładałeś pojedyncze diody? Pytam, bo diody w tym plastiku są trochę schowane i przez to się tak mocno nie rozpraszają.
-
Podświetlenie ambiente podsufitki jak wygląda
sry ot
-
Podświetlenie ambiente podsufitki jak wygląda
Ja chyba z 60 parę z przesyłką zapłaciłem i mikrofonem bluetooth. Mogę cyknąć wieczorem jak to świeci pod różnym kątem. Teraz jest zbyt jasno, za dnia tego nie widać.
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
No ja teraz zaplacilem 210 za szt plus wysylka
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Sam tydzien temu zalozylem 225/40 r18. Na chwile obecna calkiem zadowolony jestem. Na tyle mam imperiale i slychac ze sa glosniejsze bo debica 67db a imperiale 71. Debica na zakretach na suchym klei ladnie. Zbyt krotko uzywam zeby cos wiecej o nich powiedziec ale sugerowalem sie rowniez mega pozytywnymi opiniami dlatego zakupilem. No i przede wszystkim cena... Na mokrym jeszcze nie sprawdzone i podbramkowej sytuacji tez nie mialem zeby awaryjnie hamowac. Moze ktos inny cos wiecej powie? P.s. nie za szerokie zakladasz? Edit: wulkanizator zakladajac na felgi (dodam ze juz jakos mega proste nie sa) byl calkiem zdziwiony ze tak ladnie sie wywazyly. Tyl juz gorzej i problem z zalozeniem i odwaznikow wiecej ale jak wspomnialem tyl made in china