Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Johny85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Johny85

  1. dobre pytanie, tez czeam na info w tej sprawie
  2. brat ma w B8 składane elektrycznie i nie ma problemu, mowil ze raz odmowiły posłuszenstwa, ale gdy tylko mróz lekko odpuscił wszystko wrociło do normy.
  3. ja po serwisie mam piekna 5 cm sznite niewiadomego pochodzenia, poczatkowo myslałem, ze to pekniecie...., gdybym tylko od razu zobaczył to bym i nie darował ... ciekawe czy da sie takie cos spo,erowac ?
  4. dzieki, dzis moze sie uda
  5. i sie nie chce nic wyswietlic na zegarach ... co znaczy troche cierpliwosci ?
  6. ja szukam srodka ktory mi dobrze nawilzy skórę by ta została elastyczna i by ustrzec sie "załamań" Co panowie polecacie ?
  7. wydaje mi sie, ze podejdzie tylko do klapy nie s-line
  8. Johny85 odpowiedział(a) na Kodzak temat w Audi A4 B6
    ja widziałem, ze robia sie zielone.... koniecznie szukaj z demontaz, uzywanych ale ori!
  9. Johny85 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6
    na zywo pewnie jest lepiej, ale zainwestuj w dokładke s-line, wtedy bedzie kox
  10. Johny85 odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    znaczek s-line na grillu w B8 ?? powaznie ?
  11. model jest juz leciwy wiec w Audi msza wymyslac takie smaczki jak s-line competition by utrzymac sprzedaz ...
  12. Kazdy LED plus odpowiedni rezystor musi skutkowac brakiem błędu na fisie. Ja bym inwestwał w miare najmocniejsze o naturalnej barwie zblizonej do xenona, a to po to by byc widocznym - bezpieczenstwo ponad wszystko. Wydaje mi sie, ze gdyby na obwodzie LEDa zostawic zarowke p23 (czy jakie ona ma tam oznaczenie) to tez nie wywali bledu a zyskamy oswietlenie komory silnika hehe
  13. na Twoim miejscu bym go zdemontował i sam zmatował papierem sciernym po czym dał fachowcowi do ponownego lakierowania w kolor ori lub czarny
  14. znajdz ludzi ktorzy sie tym zajmuja, xenony b7 maja to do siebie ze klej puszcza na krawedziach i brudza sie w srodku wiec za jednym zamachem bedziesz miał szczelne, czyste od srodka i jeszcze sobie ten ed zamontujesz .... LED ktorego uroda jest sporna, ale to Tobie musi sie podobac
  15. tylko pakiet zewnetrzny ma znaczek s-line, gdy go nie ma to brak miejsca na emblemat s-line .... zawsze mnie to kole w oczy jak sobie ludziska nalepiaja znaczki byle gdzie ... ostatnio widziałem A6 C5 ze znaczkiem s-line co to grilla mam ten sam dylemat ... mat czy połysk
  16. potwierdzam, duza roznica cisnien powoduje zamarzanie o ktorym pisze kolega
  17. od jakiego auto to felgi, bo widziałem je w A6 C6 i B8 ??
  18. mi tez pasuje maglownica lub drazki
  19. mi w B6 na rondzie cos hałasowało, potem tez na dziurach, zawieszenie było ok... okazało sie ze metalowa klamra przy klockach hamulcowych nie trzymała , wiec to tez warto sprawdzic
  20. brat w AWX miał to samo, swiatła na 0 to krecł jakby paliwa nie dostawał, po włączeniu swiateł palił od strzała .... badz tu mądry. Co do problemu głownego to moim zdaniem jest to wina rzrusznika
  21. Johny85 odpowiedział(a) na Piotr s-line temat w 1.9TDI
    moim zdaniem poduszki lub dwumas, przy 70 km w góre akurat mamy do czynienia ze sporymi ociazeniami
  22. Johny85 odpowiedział(a) na Patryk41 temat w 1.9TDI
    moj AVF tez tak ma, wydaje mi sie, ze to norma
  23. moj rekord w AVF z całego baku to 5.2 l, ale to delikatna jazda ze wskazaniem na eco
  24. u mnie ten dzwiek był najbardziej słyszalny w silniku AVF 1.9 tdi, wystepował tez w BPW 2.0 tdi, zdaje mi sie, ze ten typ tak ma i mi to nie przeszkadzało, nie poglebiało ani nie cichło, powodow do paniki nie ma jedynie audiofilowi bedzie pszeszkadzać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.