Treść opublikowana przez Johny85
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
dobre pytanie, tez czeam na info w tej sprawie
-
Składane elektrycznie lusterka a zima
brat ma w B8 składane elektrycznie i nie ma problemu, mowil ze raz odmowiły posłuszenstwa, ale gdy tylko mróz lekko odpuscił wszystko wrociło do normy.
-
Jakiej firmy szyba przednia?
ja po serwisie mam piekna 5 cm sznite niewiadomego pochodzenia, poczatkowo myslałem, ze to pekniecie...., gdybym tylko od razu zobaczył to bym i nie darował ... ciekawe czy da sie takie cos spo,erowac ?
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
dzieki, dzis moze sie uda
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
i sie nie chce nic wyswietlic na zegarach ... co znaczy troche cierpliwosci ?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
ja szukam srodka ktory mi dobrze nawilzy skórę by ta została elastyczna i by ustrzec sie "załamań" Co panowie polecacie ?
-
Poduszka kierownicy 4 ramiennej a 3 ramiennej
nie pasuje
-
lotka na klapie bagażnika s-line z DTM
wydaje mi sie, ze podejdzie tylko do klapy nie s-line
-
Emblematy s-line
ja widziałem, ze robia sie zielone.... koniecznie szukaj z demontaz, uzywanych ale ori!
-
Dokladka Cupra- ocencie
na zywo pewnie jest lepiej, ale zainwestuj w dokładke s-line, wtedy bedzie kox
-
Grill RS4 do A4 B8
znaczek s-line na grillu w B8 ?? powaznie ?
-
A4 B8 Lift - Co to za wersja zderzaka ?
model jest juz leciwy wiec w Audi msza wymyslac takie smaczki jak s-line competition by utrzymac sprzedaz ...
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Kazdy LED plus odpowiedni rezystor musi skutkowac brakiem błędu na fisie. Ja bym inwestwał w miare najmocniejsze o naturalnej barwie zblizonej do xenona, a to po to by byc widocznym - bezpieczenstwo ponad wszystko. Wydaje mi sie, ze gdyby na obwodzie LEDa zostawic zarowke p23 (czy jakie ona ma tam oznaczenie) to tez nie wywali bledu a zyskamy oswietlenie komory silnika hehe
-
Usuwanie zle nalozonego lakieru z grilla
na Twoim miejscu bym go zdemontował i sam zmatował papierem sciernym po czym dał fachowcowi do ponownego lakierowania w kolor ori lub czarny
-
Światła dzienne LED giętkie, montaż do oryginalnych lamp
znajdz ludzi ktorzy sie tym zajmuja, xenony b7 maja to do siebie ze klej puszcza na krawedziach i brudza sie w srodku wiec za jednym zamachem bedziesz miał szczelne, czyste od srodka i jeszcze sobie ten ed zamontujesz .... LED ktorego uroda jest sporna, ale to Tobie musi sie podobac
-
Grill BLACK S LINE czy S4
tylko pakiet zewnetrzny ma znaczek s-line, gdy go nie ma to brak miejsca na emblemat s-line .... zawsze mnie to kole w oczy jak sobie ludziska nalepiaja znaczki byle gdzie ... ostatnio widziałem A6 C5 ze znaczkiem s-line co to grilla mam ten sam dylemat ... mat czy połysk
-
Zamarzają węże od klimy w A4 B8
potwierdzam, duza roznica cisnien powoduje zamarzanie o ktorym pisze kolega
-
audi a4 b6 2002 rok sedan
od jakiego auto to felgi, bo widziałem je w A6 C6 i B8 ??
-
stuki lewy przód nie wahacze
mi tez pasuje maglownica lub drazki
-
Metaliczne stuknięcie przy skręceniu s4 b6
mi w B6 na rondzie cos hałasowało, potem tez na dziurach, zawieszenie było ok... okazało sie ze metalowa klamra przy klockach hamulcowych nie trzymała , wiec to tez warto sprawdzic
-
A4 B6 Problem z odpaleniem ciepłego silnika 1.9 TDI
brat w AWX miał to samo, swiatła na 0 to krecł jakby paliwa nie dostawał, po włączeniu swiateł palił od strzała .... badz tu mądry. Co do problemu głownego to moim zdaniem jest to wina rzrusznika
-
co to może być?
moim zdaniem poduszki lub dwumas, przy 70 km w góre akurat mamy do czynienia ze sporymi ociazeniami
-
Dmucha spod korka
moj AVF tez tak ma, wydaje mi sie, ze to norma
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
moj rekord w AVF z całego baku to 5.2 l, ale to delikatna jazda ze wskazaniem na eco
-
[B7 BRB] Dźwięk szurania w czasie przyśpieszania, czy to początek końca dwumasy ?
u mnie ten dzwiek był najbardziej słyszalny w silniku AVF 1.9 tdi, wystepował tez w BPW 2.0 tdi, zdaje mi sie, ze ten typ tak ma i mi to nie przeszkadzało, nie poglebiało ani nie cichło, powodow do paniki nie ma jedynie audiofilowi bedzie pszeszkadzać