Treść opublikowana przez Johny85
-
2.0 TDI CAHA-termostat diagnoza
A co jak wam powiem, że ten typ tak nie ma i powinien normalnie osiągać 90 ? O winowajcy o dziwo mało kto wie ?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Przypominam, ze mamy już prawie 2016r a ty chcesz za zwykłe 2.0tdi (opinie w sieci, na portalach itp straszne) z 2007roku w B7 z 40tysięcy? Powodzenia w szukaniu jelenia, latka lecą, B9 już na salonach, B8 za 40tys pełno. Widze tu syndrom człowieka co sie naogladał allegro i bedzie B8 za 40 tys kupował.... polecem zobaczyc kilka egzemplarzy z przebiegiem 160 - 190 tys ktore naprawde maja okolo 400 tys - wtedy wniosek bedzie tylko jeden - warto dopłacic by miec cos dobrego. B7 S-Line doinwestowany musi kosztowac, zobacz sobie na mobile.de (przeciez te auta sa z niemiec wiec jakim cudem moga byc tansze w PL niz w DE?????) jak nie pasuje to kup sobie Fabie
-
Dziwne zachowanie podczas odpalania
w pierwszej kolejnosci sprawdz rozrusznik, a docelowo zakumpluj sie z kumatym elektrykiem, podlaczenie vcds tez nie zaszkodzi
-
Kontrolka świec żarowych
ja by sie nie odważył wycinac dpfa.... mam juz 3 auto z tym ustrojstwem i nigdy nie było problemu, ale wazna jest ejsploatacja z glowa no i regularne przegazowanie ajlepiej na niemieckich autostradach. Reasumujac nie wycinaj dpfa tylko o niego zadbaj.
-
Pytanie dotyczące techniki jazdy manualem w B8
hej Patryk, zasada jest prosta: jezeli nie rozpedzasz auta tylko jedziesz stałe 60 kmh po rownej drodze to smiało 4 bieg, natomiast nie powinno sie z niskich obrotow rozpedzac samochodu bo to duze obciazenie dla dwumasu, silnika itd
-
Dźwięk przy kręceniu kierownicą
moim zdaniem musisz sprawdzic magiel
-
fotel s-line skóra
ja polecam Carlex Design z Bielska - brat robił fotel z Passata - pierwsza klasa, ale tanio nie było
-
Zmiana foteli zwykle full elektryka na s-line niepełna elektryka.
kazdy lakiernik Ci to ogarnie, bardzo wazne jest pieczołowite polerowanie
-
Kierownica S-Line
bez vcdsa sie nie obejdzie, wszystko jest opisane n necie, robiłem to u siebie ale jeszcze w czasach b6, jak bedziesz mial problem by znalezc napisz mi na pw
-
Uchwyt na telefon w podłokietniku
mi tez przyda sie tutorial nt wyciagania, metoda na sile nie wchodzi w gre... mam nadzieje ze nie trzeba demontowac tunelu...
-
Wymiana oleju wspomagania kierownicy w Audi A4 B8
duzo zalezy od tego jaki masz typ przekładni, mozesz miec np servotronic i sytucja delikatnie sie komplikuje. czy działa Ci ona lzej przy parkowaniu a ciezej przy szybszej jezdzie czy moze cała czas podobnie ?
-
Aktualizacja nawigacji z allegro
wszystko zalezy od "skrupulatnosci" pracownikow aso, a z tym bywa roznie, ja chyba sie skusze na take rozwiazanie, lecz mi jest łatwo o taka decyzje bo juz p ogwarancji
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
gratulje spalania, trasa nie była przypadkiem delikatnie z gorki ? jakie masz opony ?
-
Kontrolka ESP i Świec Żarowych - Po deszczu/myjni
u mnie w przypadku swiecacego esp i mrugajacych swiec zarowych chodziło o czujnik pod pedałem hamulca
-
[1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
1.9 tdi 130 czyli w przypadku audi a4 AVF 6 biegow i AWX 5 biegów to silniki bliskie ideałowi... Dynamiczne, oszczedne, w miare przyjemne dla ucha jak na diesla, bez DPFa.... mozna brac w ciemno o ile oczywiscie ktos go wczesniej nie zajechał.... mowie to z własnego doswiadczenia, jedyne co to egr sie troche poci i silnik wydaje tajemniczy dzwiek szurania gdy puscimy gaz po przyspieszaniu.
-
Jaki płyn do chłodnicy w Audi A4 B8?
jeden i drugi jezeli jest zgodny parametrami z g12 moze byc na dolewke
-
Ciemny kolor płynu chłodzącego
niestety czesto sie myla badz nie maja pojecia.... brawo za przepłukanie układu , teraz tylko obserwowac, oby było ok.
-
cieknąca przepustnica i egr. Czyścić czy wymienić?
Audi do mechanika a na wyjazd auto z wypozyczalni
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Potwierdzam znajomy ma CAGC i pali mniej niz 143 konny czy np caha 170... rozmawiałem kiedys z gosciem z Audi ktory twierdził, ze w przypadku 2.0 tdi cr czym mniej koni tym oszczedniejszy...... ciekawe czy przy wyzszych predkosciach tez ?
-
po wymianie dwumasy silnik nadal trzesie samochodem
sprawdz to sprzegiełko alternatora i poduszki pod silnikiem
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
wyłączene vcdsem nie jest trudne, ostatnio szwagrowi kasowałem service i przewineła mi sie tam opcja wyłaczenia styart/stop tylko teraz nie pamietam co i gdzie ... natomist wyłaczenie tego przyciskiem nie jest jakies niewygodne i ja wszystkim polecam taka wlasnie opcje
-
Kontrolka świec żarowych
w tym wypadku podłaczenie pod komputer wyraznie wskaze problem, profilaktycznie mozna przejechac sie po autostradzie z max dopuszczalna predkoscia przez jakies 100 km
-
Awaryjność 2.0 TDI CR
od konca: kupiłbym jeszcze raz i jestem bardzo zadowolonyz tego auta, ale majac 5 km do pracy to na pewno nie TDI !!!
-
A4 B8 2.0 TDI 88KW - Wysokie spalanie?
moim zdaniem dosc duzo spalił, moje a4 przy takiej jezdzie jak Twoja nigdy nie przekroczyło 6,5 (ostatnio z wczasow - cztery osoby plus pełny bagaznik), a mam 19 rotory i 255 szerokie kapcie co tez ma wpływ.... sadze, ze to kwestia chipa ktory jest u Ciebie..... nie jest to program ECO tylko performance
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Led daje super efekt, w ogole bardzo ładny S-Line , pakiet robi robote !!! chyba jedna z ładniejszych w dziale B7