Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan
-
B8 TrOOOOp
hmmm to moze poczekam i zobacze jak to wyjdzie u cb
-
B8 TrOOOOp
Ja tam na tą skrzynię to bym w dzień chuchał, a w nocy kocykiem przykrywał, by się czasem zepsuć nie chciała Z multitronic jest jak z 2.5TDI, fajne, póki chodzi W ECU mi powiedzieli, że na manualu max jaki robią to 215KM, bo więcej sprzęgło nie ogarnie, a co dopiero multi. no rozumiem ze to loteria i zdaje se sprawe ze kiedys to nastapi i padnie ale jakis czas temu czytałem u kogos ze wlasnie ma 200 KM na multi i juz tak smiga 40tys Km i wszystko jest wiadomo jak robi sie to z głowa ale chyba po tych postach dam se na luz dzieki
-
B8 TrOOOOp
To radzicie by już nic nie grzebać i cieszyć się tym co jest
-
[B8 CAG] Czarny phantom - kolejne B8
Grubo to wyszło kolego
-
Turbina z CGLC 177km do CAGB CAGA czy pasuje p&p
Inny restryktor oleju (ta przejscówka od gory co zasilanie w nia sie wkreca) i troche zabawy z flansza od strony wydechu. Turbo lepiej reaguje z dołu niz CAHA i ma min. wiekszy potencjał. Dla mnie gra warta swieczki jak jeszcze cooler od 3.0 sie zapakuje to i 210KM z lekkim dymkiem mozna robic rob a ile taka operacja by u ciebie wyszła przerobienie tego i korekta badz nowy program??
-
B8 TrOOOOp
hehe tak jak wszytkie mody na tym forum jest sens :D ale nie pytaj czasem o to samo pań z kółka rolniczego wiem kolego ze sens sensem hehe ale chodzi o to jak multitron narazie mam 160 i fajnie se radzi i licze sie z tym ze predzej czy pozniej sie skonczy ale dzieki za podpowiedz
-
B8 TrOOOOp
Hey koledzy takie pytanko jest sens wkładać turbo od caha i robić coś koło 200km na multirtonie?
-
B8 TrOOOOp
jezeli o mnie mowa to s4 polift
-
B8 TrOOOOp
Nie przed lift bo zmienia. Na polift
-
B8 TrOOOOp
Ja będę miał tył na sprzedaż nie bawem
-
B8 TrOOOOp
Ale mam wydech od S4 a ten ładniejszy od przedlifta
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Ładnie to wyszło
-
[B8] 245/40/R18 na zimę?
Ja śmigam na 245/40/18 zima i jeździ mi się super
-
B8 TrOOOOp
To ten sam zderzak co w Sline rozni sie tylko dyfuzorem ok dziekuje ja troszke nie kumaty i myla mi sie lift-y z b9
-
B8 TrOOOOp
koledzy czyy to podejdzie p&p http://allegro.pl/audi-a4-s4-kombi-8k9-zdezak-tyl-tylni-i6462587487.html#thumb/3 czy trzeba cos zmieniac jeszcze
-
B8 TrOOOOp
tak wiem kolega Mumen mi to juz wyjasnił a ja zle przeczytałem bo myslałem ze to z b9
-
B8 TrOOOOp
sry ze sie nie sprecyzowałem chodziło o zderzak
-
B8 TrOOOOp
dzięki za info, we wtorek odbieram od lakiernika zderzak od esy a w czwartek wlatuje wydech z s5 coupe, zdam relacje jak to wszystko siadło w a4 b8 avant a on podchodzi p&p czy jest jakies modelowanie ??
-
B8 TrOOOOp
no i mamy wszystko wyjasnione dziex
-
B8 TrOOOOp
hmm tego kolego nie wiem nawet nie pytałem sie w servisie mam zamowiony nowy dyfuzor ale wiedomo jak by komus lezał to zawsze pare zł w kieszeni ale znajaz cycie beda sie roznic jakims zaczepem
-
B8 TrOOOOp
A rozni sie w ogole czyms dyfuzor s4 b8 przedlift i polift?Tapniete z SGS7 No jasne przecież to zupełnie inne zderzaki http://autoopcja.pl/polecam na fb ma reszte jak posiadasz hey koledzy nie zalega komus dyfuzor z S4 przedlift w dobrym stanie?? Sam też szukam a powiedz mi planujesz wstawić z S4 czy przerobić z 3.0tdi? jezeli o mnie chodzi to od s4
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
co do hamulcy to wiem ze gibons cos posiadał
-
B8 TrOOOOp
http://autoopcja.pl/polecam na fb ma reszte jak posiadasz hey koledzy nie zalega komus dyfuzor z S4 przedlift w dobrym stanie??
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Zacna furka
-
B8 TrOOOOp
Hmm dał bym se rękę odciąć że coś takiego widziałem. Ju na 1dnym aucie a w takim razie inaczej można przełożyć ta listwe na taką od s-line?