Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piotr Czarnojan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piotr Czarnojan

  1. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hmmm to moze poczekam i zobacze jak to wyjdzie u cb
  2. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam na tą skrzynię to bym w dzień chuchał, a w nocy kocykiem przykrywał, by się czasem zepsuć nie chciała Z multitronic jest jak z 2.5TDI, fajne, póki chodzi W ECU mi powiedzieli, że na manualu max jaki robią to 215KM, bo więcej sprzęgło nie ogarnie, a co dopiero multi. no rozumiem ze to loteria i zdaje se sprawe ze kiedys to nastapi i padnie ale jakis czas temu czytałem u kogos ze wlasnie ma 200 KM na multi i juz tak smiga 40tys Km i wszystko jest wiadomo jak robi sie to z głowa ale chyba po tych postach dam se na luz dzieki
  3. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To radzicie by już nic nie grzebać i cieszyć się tym co jest
  4. Grubo to wyszło kolego
  5. Inny restryktor oleju (ta przejscówka od gory co zasilanie w nia sie wkreca) i troche zabawy z flansza od strony wydechu. Turbo lepiej reaguje z dołu niz CAHA i ma min. wiekszy potencjał. Dla mnie gra warta swieczki jak jeszcze cooler od 3.0 sie zapakuje to i 210KM z lekkim dymkiem mozna robic rob a ile taka operacja by u ciebie wyszła przerobienie tego i korekta badz nowy program??
  6. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hehe tak jak wszytkie mody na tym forum jest sens :D ale nie pytaj czasem o to samo pań z kółka rolniczego wiem kolego ze sens sensem hehe ale chodzi o to jak multitron narazie mam 160 i fajnie se radzi i licze sie z tym ze predzej czy pozniej sie skonczy ale dzieki za podpowiedz
  7. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hey koledzy takie pytanko jest sens wkładać turbo od caha i robić coś koło 200km na multirtonie?
  8. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jezeli o mnie mowa to s4 polift
  9. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie przed lift bo zmienia. Na polift
  10. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja będę miał tył na sprzedaż nie bawem
  11. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale mam wydech od S4 a ten ładniejszy od przedlifta
  12. Ja śmigam na 245/40/18 zima i jeździ mi się super
  13. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ten sam zderzak co w Sline rozni sie tylko dyfuzorem ok dziekuje ja troszke nie kumaty i myla mi sie lift-y z b9
  14. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    koledzy czyy to podejdzie p&p http://allegro.pl/audi-a4-s4-kombi-8k9-zdezak-tyl-tylni-i6462587487.html#thumb/3 czy trzeba cos zmieniac jeszcze
  15. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak wiem kolega Mumen mi to juz wyjasnił a ja zle przeczytałem bo myslałem ze to z b9
  16. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sry ze sie nie sprecyzowałem chodziło o zderzak
  17. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzięki za info, we wtorek odbieram od lakiernika zderzak od esy a w czwartek wlatuje wydech z s5 coupe, zdam relacje jak to wszystko siadło w a4 b8 avant a on podchodzi p&p czy jest jakies modelowanie ??
  18. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no i mamy wszystko wyjasnione dziex
  19. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    hmm tego kolego nie wiem nawet nie pytałem sie w servisie mam zamowiony nowy dyfuzor ale wiedomo jak by komus lezał to zawsze pare zł w kieszeni ale znajaz cycie beda sie roznic jakims zaczepem
  20. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A rozni sie w ogole czyms dyfuzor s4 b8 przedlift i polift?Tapniete z SGS7 No jasne przecież to zupełnie inne zderzaki http://autoopcja.pl/polecam na fb ma reszte jak posiadasz hey koledzy nie zalega komus dyfuzor z S4 przedlift w dobrym stanie?? Sam też szukam a powiedz mi planujesz wstawić z S4 czy przerobić z 3.0tdi? jezeli o mnie chodzi to od s4
  21. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://autoopcja.pl/polecam na fb ma reszte jak posiadasz hey koledzy nie zalega komus dyfuzor z S4 przedlift w dobrym stanie??
  22. Piotr Czarnojan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hmm dał bym se rękę odciąć że coś takiego widziałem. Ju na 1dnym aucie a w takim razie inaczej można przełożyć ta listwe na taką od s-line?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.